Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Eşim beni diyet fikrinden vazgeçirmeye çalışıyor helppp.🙄Bu gün kebapla yemeye sıcak ekmek aldı ben istemiyorum dedim gülüyor gerçekten yemiyicekmisin diye.Boş ver ugraşma sen kilolu değilsinde her halinle guzelsin yok böyle seviyorumda ay zaten senin icin yapmiyorum kendim için yapiyorum dedim.Az ye her şeyden zayiflarsin istedigin gibi yok şunu yemiyorum bunu yemiyorum boşuna kendini yoruyorsun diyo.🙄Dedigi gibi yaparsan kilo daha yavaş veririm.

Eşim beni diyet fikrinden vazgeçirmeye çalışıyor helppp.🙄Bu gün kebapla yemeye sıcak ekmek aldı ben istemiyorum dedim gülüyor gerçekten yemiyicekmisin diye.Boş ver ugraşma sen kilolu değilsinde her halinle guzelsin yok böyle seviyorumda ay zaten senin icin yapmiyorum kendim için yapiyorum dedim.Az ye her şeyden zayiflarsin istedigin gibi yok şunu yemiyorum bunu yemiyorum boşuna kendini yoruyorsun diyo.🙄Dedigi gibi yaparsan kilo daha yavaş veririm.
Önemli olan senin kendini hangi bedende daha mutlu hissedeceğin. Hepinize güleserin kocası gibi zayıfladıkça altın alacak koca lazım demek 😶

Önemli olan senin kendini hangi bedende daha mutlu hissedeceğin. Hepinize gülaserin kocası gibi zayıfladıkça altın alacak koca lazım demek 😶
Sen bilirsin diyor ama bence yapma falan.Ama diyorum zaten ben o kiloyla kendimi mutlu hissediyordum vericem diye kim ne derse desin. Belli olmadigi için neyin kilolu senin sen kilolu görmemişsin diyor neyse ki kovdum sustu. :KK71: :KK70:

X