Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ben bu alet sayesinde bugün itibryle 6 kilo wermiş durumdayım özllkle bacak ve göbeğmden werdim basen ve simit diye bişy kalmadı en önemlisi de selilütlerimin gözlere görülür şeklde azalması vermem gereken bi 6 kilo daha war inş onları da weririm

ne kdar surede werdn peki

ben bu alet sayesinde bugün itibryle 6 kilo wermiş durumdayım özllkle bacak ve göbeğmden werdim basen ve simit diye bişy kalmadı en önemlisi de selilütlerimin gözlere görülür şeklde azalması vermem gereken bi 6 kilo daha war inş onları da weririm

merhaba selincim ne kadar sürede verdiğini ve kaç kilodan düştüğünü
söylersen sevinirim bide çok oluyorum ama günde ne kadar yaptın
bendede bu aletten var ama bi köşede duruyo ara ara yapıyorum(ayda 1 veya 2):eek: ama sürekli yapmam lazım galiba

kızlar ben ayda 10 kilo werdiren diyetten yapıyordum onu bi süre sonra bıraktım ama yediklerime dikkat ediyorum yine o diyeti uygulamaya çalşyorum ama harfiyen yapmıyorum günde 1000 adım atıyorum ilk önceleri hevesle hergece yapıyodum ama daha sonraları 2 günde bire sarktı ama şöylede bişy war eğer o hafta her akşam yapıyorsam 1 kilo gidio ama 3 akşam yaparsam yarım kilo flan weriyorum yaklaşık 2 ayda werdim yediklerime dikkat ediyorum ama takviye bişy kullanmıyorum geçen yaz lahana hapı kullandım 1 kilo bile weremedim size belki 2 ayda 6 kilo az gelebilirr ama benm metabolizmam çok yawaş ve stepperın etkisi çok fazla sporsuz ben en fazla 3 4 kilo weriyordum 70 kilodan 64 e düştüm yine yardımcı olabileceğim bişy olursa çekinmeden sorun inş yardımcı olmuşumdur

bence 2 ayda 6 kg çok iyi bir sonuç,bende diyet ve spor yapıyorum ama son 1 ayda sadece 1,5 kg verebildim , umarım kalan kilolarınıda bukadar hızlı verirsin

Yaaaa arkadaslar sizi böyle görünce cok özeniyorum, bende var bu alet ama dizimi özelikle sol dizimi cok agirtiriyor , korkuma yapamiyorum sonra cok aci cekiyorum günlerce, sizde hic böyle birsey olmadimi yaaa?

Bu basligi baslatan arkadasda da böyle sorun olmusdu, ne oldu o arkadasa gectimi agrisi bidaha kullandimi acaba???

Baska nasil metabolizmami hizlandiririm yaaa:KK43:((

günaydın canımm, benim haftam dehşet yoğun başladı ama umarım keyifli devam eder.nasıl gidiyor? dün 1200 adım yaptım kendimi aşdım yani :)) banada her gören ne kadar zayıfladın diyor çok mutluluk verici ve keyifli bir durum değil mi deli _ kuzu ?

Canım bende haftaya yoğun başladım. Dün akşam nasıl oldu anlamadım bile. Yoğun ve yorucu bir hafta olacak ama bu sabah tartıldım ve mutlu oldum. 65 kg' yum üstelik regl olmama rağmen hihoyyyt alkisalkisalkis :teytey: normalde 3-4 kg farkeden ben, her şeyi yememe rağmen vermişim. Ama sporun faydası çok inkar edilemez. Ne kadar yorgun olsamda haftada 3 gün mutlaka 1000 adım atıyorum t&s de. Hedefime 5 kg cuk kaldı a.s onuda 1 ayda vermeyi planlıyorum. Eğer hedefe ulaşırsam 11 ayda 12 kilo vermiş olacağım, arada ipin ucunu kaçırıp 2-3 alıp verdim ya onlarda olmasaydı iyi olurdu yahu a.s Hadin kızlarrr çalışmaya devam yaza ne kaldı? 38 beden gireceğiz yaza kaydirigubbakcemile5 a.s.:nazar:

Canım bende haftaya yoğun başladım. Dün akşam nasıl oldu anlamadım bile. Yoğun ve yorucu bir hafta olacak ama bu sabah tartıldım ve mutlu oldum. 65 kg' yum üstelik regl olmama rağmen hihoyyyt alkisalkisalkis :teytey: normalde 3-4 kg farkeden ben, her şeyi yememe rağmen vermişim. Ama sporun faydası çok inkar edilemez. Ne kadar yorgun olsamda haftada 3 gün mutlaka 1000 adım atıyorum t&s de. Hedefime 5 kg cuk kaldı a.s onuda 1 ayda vermeyi planlıyorum. Eğer hedefe ulaşırsam 11 ayda 12 kilo vermiş olacağım, arada ipin ucunu kaçırıp 2-3 alıp verdim ya onlarda olmasaydı iyi olurdu yahu a.s Hadin kızlarrr çalışmaya devam yaza ne kaldı? 38 beden gireceğiz yaza kaydirigubbakcemile5 a.s.:nazar:

tebrik ederim canım çok mutlu oldum bende ne kadar güzel değil mi verdikçe motivasyonu artıyor insanın.benimde 3-4 kg cığım kaldı ama 2 ayda versem bile çok iyi benim için.1 ayda 5 kg fazla bence ama sen bilirsin. ben 38 bedene düştüm hayatım bunu korusam yeter bana :)) sağlıklı zayıflamalar dilerim

jeyloocuğum nemde stepper ağrı filan yapmadı ama ben ısındıktan sonra adım atmaya başlıyorum hemen çıkmıyorum belki olndandır. hatta benim annem 85 kg ve dizlerinde kireçleme var o bile yapıyor ağrısı olmadı.ağrılarım azaldı diyor birde :))

süper bi aletmiş bu en kısa zamanda alıcam, evlendiğimde 57dim şuan 67yim nasıl aldım bu 10kiloyu hala anlamış değilim Allah'tan boy varda pek belli olmuyo:)) ama beni rahatsız ediyo bu kilolar bende şu sauna beldlerden aldım ama hiç bi faydasını görmedim, bunu kesin alıcam her sayfayı okudum ve kullanan arkadaşlar baya bi memnun, bebiş düşünüyoruz kesin vermem lazım şu kiloları aleti alınca paylaşırım durumları, tabana kuvvet kızlar kolay gelsin hepinize:))

arkadaşım bende almak istiyorum ama tereddüt ediyorum acaba basenlerim genişlermi diye çokta istiyorum sizin yorumlarını okurken imrendim sana bende rejim yapıyorum ama spor yapamıyorum küçük çocugum oldugu için yürüyüşe çıkamıyorum onun için bu aleti almak istiyorum bu kilonu vermende bu alette destek olmuştur degilmi

turnam benm basenlerim acayip wardı sanki bacaklarımın yanına küçük dağcıklar olmuştu ben de çok korktum kas yapar die ama bişy olmadı ve basenlerim gitti basenleri genişletmio aksine küçltüo benm normalde metabolizmam çok yavaş bu aletin çok fazla etkisi war madem dışarı da çıkamıyorsun bu aleti alman senn için ii olur birazda yediklerine dikkat ettin mi sen de kurtulursun kilolarından

kızlarr bu aleti 1sene önce almıştım sonra altta oturan evsahibim daha ilk yapışta höööyt ulen noluyor diyeee gelince kalmıştı şimdi başka bir eve taşındık apartman zaten gümbür gümbür benim aletin sesi pek farkedilmez herhaldeee

heveslendim şimdi yapayım barii

bide öneriniz varmı alt kata ses gitmemesi için

selam kızlar ben yine bıraktım sporu diyeti herşeyikafamçokkarıştı
ama pazar günü alışverişe gittim ve kendime bi kot aldım. eskiden 31-32 lere zor sığan ben levi's dar paçalı olanlarından 28 bedene sığdım nasıl mutlu oldum anlatamamkaydirigubbakcemile2 ordan çıkıp o şevkle barçın'a girdim. 1 tane adidas eşortman altı beğendim ama bana uygun bedeni yoktu. hayır hayır küçük gelmedi 38 beden büyük geldi:1shok: ay nasıl sevindim nasıl sevindim. ordan çıktım konak pier'e gittim ve o eşortmanın 36 bedenini aldım eve sevinçten uçarak geldim.kaydirigubbakcemile3
yarın tekrar başlıycam T&S'makaydirigubbakcemile

günaydın canımm, benim haftam dehşet yoğun başladı ama umarım keyifli devam eder.nasıl gidiyor? dün 1200 adım yaptım kendimi aşdım yani :)) banada her gören ne kadar zayıfladın diyor çok mutluluk verici ve keyifli bir durum değil mi deli _ kuzu ?
ewet cnm bide özellikle kendim çin söylıyım 70 kusur kiloydum şimdi 70 kilodayım bugün yarın tekrardan başlıcam twist shape e(bir hafta yapınca hergün yaptığımdan canım sıkılıyor nedense ama buna da şükür)
her neyse ana konuya dönelim arkamdan konusmadıkları kalmazdı eskiden millete çare bulamaz eskiden sorardım (ne diye soruyosam okuma yazman var işte arastır dime ama)neyse herkes geçiştirirdi hiçbişeycik yapmıyoz derlerdi şimdi millet bana sorsun bende aynısını söylecemkaydirigubbakcemile3 ve hedefime en kısa zamanda ulasıcam(hepimiz umarımkaydirigubbakcemile5)
daha çok yolum var biliyorum ama başlamak da bişeydir

kızlarr bu aleti 1sene önce almıştım sonra altta oturan evsahibim daha ilk yapışta höööyt ulen noluyor diyeee gelince kalmıştı şimdi başka bir eve taşındık apartman zaten gümbür gümbür benim aletin sesi pek farkedilmez herhaldeee

heveslendim şimdi yapayım barii

bide öneriniz varmı alt kata ses gitmemesi için

canım men mekanik kızımları yaplıyorum pedalların depdiğe yerede ince bir kilim koydum ses yapmıyor. tavsiye ederim :1hug:

tebrik ederim canım çok mutlu oldum bende ne kadar güzel değil mi verdikçe motivasyonu artıyor insanın.benimde 3-4 kg cığım kaldı ama 2 ayda versem bile çok iyi benim için.1 ayda 5 kg fazla bence ama sen bilirsin. ben 38 bedene düştüm hayatım bunu korusam yeter bana :)) sağlıklı zayıflamalar dilerim

jeyloocuğum nemde stepper ağrı filan yapmadı ama ben ısındıktan sonra adım atmaya başlıyorum hemen çıkmıyorum belki olndandır. hatta benim annem 85 kg ve dizlerinde kireçleme var o bile yapıyor ağrısı olmadı.ağrılarım azaldı diyor birde :))

teşekkür ederim tatlım kesinlikle doğru motivasyonum artıyor. son 2 ayd ciddi anlamada diet yapmıyorum o nedenle 1 ayda 5 ki verbileceğimi düşünüyorum. haftada 2 kg ya kadar normal ki ben 1.25 versem diyorum. Şeyyyy askerden sevgilim gelecekde görünce süpriz olsun istiyorum. kaydirigubbakcemile3 Hasretinden eridim bittim canım kaydirigubbakcemile3 Şimdi bir diyetisyenle görüştüm mail attım ondan tavsiyeler bekliyorum. Geçen hafta dr un tavsiye ettiği düzende bir liste verecek bekliyorum bakalım cevabını kaydirigubbakcemile5 a.s. Profesyonel biri ne dicek bakalım :nazar:

bugün tekrar başladım stepperıma. uzun bi ara verdiğim için ayarını biraz düşürüp de çalıştım.
21 dakika - 1000 adım. ilk gün için hiç fena değil.. şimdi de suyumu içiyorum. ara öğün olarak bi kaç tane erik yiycem.:1closedeyes:

ümitsizliğe kapıldım tekrar yahusenağlama

sabah geç kalktım onun için 12.30 da ettim kahvaltımı. 4 dilim çavdar ekmeğinden yapılmış 2 tane kaşarlı tost. ama dilimler o kadar küçüktü ki normal bi ekmek dilimine göre en fazla 3 dilim falan yapar heralde.

ondan sonra 14.30 falan gibi 1000 adım stepperla çalıştım. toplam 20 küsür dakika sürdü.

15.00 da 4 tane erik yedim.

16.00 gibi duşa girdim daha sonra dışarı çıktım. 1 saat kadar yürüdüm ama ağır ağır.

18.00 da 3 buçuk tane falan biber dolması yedim 1 bardak ayranla.

1 saat kadar önce 500 adım daha attım. ve şimdi de bir site buldum çok güzel videolar var sadece spor & egzersize yönelik. ordan bi kaç hareket baktım. alt karın ve üst karın sıkılaştırmak için. 50 tane de onu yaptım. 10'ar kere de yan tarafları sıkılaştırmak için yaptım.

bu saatten sonra bişi yemem sanırım. sadece erik yiyebilirim onun da zararı olmaz sanırım. tatsız erik sonuçta.

yanımda 1 litre suyum var onu bitiricem ve bugünüm biticek.

sizce bu şekilde kilo verebilir miyim?:uhm:

hangi site ismini veriri misin lütfen?

benimki de bir köşede duruyor.göstergesi bozuldu ama saate bakarak 20 dk falan çalışsam işe yarar değil i?gerçi kaç adım attığımı bilemem ama....

ümitsizliğe kapıldım tekrar yahusenağlama

sabah geç kalktım onun için 12.30 da ettim kahvaltımı. 4 dilim çavdar ekmeğinden yapılmış 2 tane kaşarlı tost. ama dilimler o kadar küçüktü ki normal bi ekmek dilimine göre en fazla 3 dilim falan yapar heralde.

ondan sonra 14.30 falan gibi 1000 adım stepperla çalıştım. toplam 20 küsür dakika sürdü.

15.00 da 4 tane erik yedim.

16.00 gibi duşa girdim daha sonra dışarı çıktım. 1 saat kadar yürüdüm ama ağır ağır.

18.00 da 3 buçuk tane falan biber dolması yedim 1 bardak ayranla.

1 saat kadar önce 500 adım daha attım. ve şimdi de bir site buldum çok güzel videolar var sadece spor & egzersize yönelik. ordan bi kaç hareket baktım. alt karın ve üst karın sıkılaştırmak için. 50 tane de onu yaptım. 10'ar kere de yan tarafları sıkılaştırmak için yaptım.

bu saatten sonra bişi yemem sanırım. sadece erik yiyebilirim onun da zararı olmaz sanırım. tatsız erik sonuçta.

yanımda 1 litre suyum var onu bitiricem ve bugünüm biticek.

sizce bu şekilde kilo verebilir miyim?:uhm:

Günaydın tatlım egzer kısmı ağı, öğün kızmı hafif bir program olmuş. bu şekilde başlarsan ilerde egzer siz programını yoğunlaştırmak istediğinde baş edemezsin öünlerinin az olmasıda metabolizmanı yavaşlatır. İlerde baş edemez sıkılır yatırırsın gene programını. Günde 3 ana 3 ara öğün mutlaka yap, egzersiz ben haftada 3 gün 1000 adım yapıyorm 17 dakikada 3 hafta dır çalışıyorum düzenli bu hafta 1200 e çıkartmayı düşünüyorum. Sevgiler.. :1hug: a.s.

X