Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

tebrikler lenicim
ayy ne güzel şeker gibi eriyorsunuz yaa
günde kaç dakika çalışıyorsun sen bu aletle
bide hangi diyeti uyguluyorsun

valla dakikasına bakmıyorum canım. günde 1000 tane yapıyorum.
sabah veya akşam nivea body cd sini yapmaya çalışıyorum ama hergün yapamıyorum.
uyguladığım bi diyet yok sadece yediklerimi azalttım, beyaz ekmeği ve fazla yağlı şeyleri yemeyi kestim.
en önemlisi de bu sefer gerçekten inandım galiba kilo vereceğime.kaydirigubbakcemile2

valla dakikasına bakmıyorum canım. günde 1000 tane yapıyorum.
sabah veya akşam nivea body cd sini yapmaya çalışıyorum ama hergün yapamıyorum.
uyguladığım bi diyet yok sadece yediklerimi azalttım, beyaz ekmeği ve fazla yağlı şeyleri yemeyi kestim.
en önemlisi de bu sefer gerçekten inandım galiba kilo vereceğime.kaydirigubbakcemile2

evet bencede en önemlisi inanmak
herşey beyinde bitiyor
ne kadar azalttım yediklerimi
kan ter içnde stepper çalışıyorum yok anam yok gitmiyo kilo
sinirlerim bozuldu dün akşam oturdum dürüm yedim benneyaptımki
madem aç kaldım veremedim,yiyom anasını satiim dedim
kötü yaptım gerçi,direniyor belkide vücut
neyse devam artık verecem ya verecem niye vermiyimki dimi ama leni yaaa senağlama

evet bencede en önemlisi inanmak
herşey beyinde bitiyor
ne kadar azalttım yediklerimi
kan ter içnde stepper çalışıyorum yok anam yok gitmiyo kilo
sinirlerim bozuldu dün akşam oturdum dürüm yedim benneyaptımki
madem aç kaldım veremedim,yiyom anasını satiim dedim
kötü yaptım gerçi,direniyor belkide vücut
neyse devam artık verecem ya verecem niye vermiyimki dimi ama leni yaaa senağlama

bozma sakın moralini:teselli:
ben kaç ay kilo verememiştim 55tim. sonra 57 ye çıkmıştım moralim bozulmuştu iyice herşeyi boşvermiştim salmıştım tekrar kendimi. daha sonra kendimle anlaşma yaptım. dedim ki ya gidicek bu kilolar ya da gidicek. bu sefer benim istediğim olucak yağların değil. veremesem de inandım hep kendime ve baktım ki kilolar gitmeye başladı:hooray: inan ki ben de en fazla 2 haftadır veriyorum kilo.

abur cubur derken sadece dondurma ve süt dilimine karşı zaaflarım vardı hala da var. eskisi kadar olmasada 3-4 günde bir süt dilimi yiyorum.kaydirigubbakcemile3

leni supersin ya.54 kilo olmussun.ben ne zamandanberi ayniyim veremedim bi turlu.dun steperimi yapamadim.iki gundur nezleyim.pazartesi gunu ölcülerimi alcam.bakalim incelmisim mi?

bugün 1000 adım attım.
ve akşam yemeğinde makarna yedim yağsız:bbo: içine 1 kutu light ton balığı koydum birazcık da ketçap döktüm.. fazla mı kaçırmışım sanki kızlar? :uhm:

sen ne güzel zayiflamissin tebrik ederim seni...
ama ben cok üzügünüm coooook
nasil kilolardan kurtulacagim ben simdi :KK43:

slm arkadaşlar uzun zamandan beri giremiyordum siteye.çok düzenli yapamadım ama bugün tekrar başladım 1650 adım.20 daki 231 cal.bu arada 1.5 kilo verdim ama neyle bilmiyorum

günaydın kızlar,nasılsınız? bu hafta 700 gr cık vermişim ama yinede çok mutluyum :)) kilo almaktan çok çok...iyidir.siz neler yapıyorsunuz?

günaydın kızlar,nasılsınız? bu hafta 700 gr cık vermişim ama yinede çok mutluyum :)) kilo almaktan çok çok...iyidir.siz neler yapıyorsunuz?

Günaydın canım gayet iyi vermişsin daha ne olsun sengözlerimebaksanab

Ben çok fazla yapamıyorum stepper bu aralar, günde 600 adım filan. Dün hiç yapmadım :eek:klava: Cumadan beri 200-300 gram gitmiş gibi -tatlicadiarzu-

Günaydın canım gayet iyi vermişsin daha ne olsun sengözlerimebaksanab

Ben çok fazla yapamıyorum stepper bu aralar, günde 600 adım filan. Dün hiç yapmadım :eek:klava: Cumadan beri 200-300 gram gitmiş gibi -tatlicadiarzu-

seninkide iyiymiş şekerim,zaten ben haftada 2-3 kg gibi mucizeler beklemiyorum çünkü o kilolar gittiği gibi biranda geri geliyor

Aynen öyle a.s

Bi de şu selülitlerden tamamen kurtulsak CADIARZU

evet ya nasıl yapacağız şekerim o işi ? sporda yapıyorum ama banamısın demiyor,gitmiyorlarÇok üzgünüm çoook ben spordan başka bişey yapmıyorum ama sen selülit için birşey kullanıyor veya yapıyor musun ?

X