Zayıflamak istiyorum ama

insan cogu kez susamakla acikmayı karistiriyormus..canın surekli bir seyler yemek istiyorsa siseye su koy icine kabuk tarcin..bol bol ic. tarcin kan sekerini duzenleyecegi icin yeme istegini azaltacak..bir de yulaf, chia gibi lifli seyler tuket tok tutar

Aynisindan bende de var surekli yiyorum istahim hic kesilmiyor takipteyim hanimlar :)

Merhaba canım, seni cuma zayıflama yarışması takımlarından 10. Takıma bekliyorum.
İnşallah hep birlikte güzel sonuçlar görürüz.
10. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

moni ye havale eder, giderim.
Dinoşum

Merhaba. Aşırı iştah olduğundan bahsettiniz, bunun sebebi insülin direnci olabilir... Bir doktora görünmeniz sizin için yararlı olacaktır...
İnsülin direncinin doktora gitmeden kırmak için ise mümkün olduğunca şekerli gıdalardan ve hamur işlerinden uzak durun ve posalı, lifli gıdalara yönelin.
Tabii ki bu geçici bir çözüm, bir uzmanın verdiği diyet programına uyarak sağlıklı bir şekilde bir programa başlamak daha yararlı olur sizin adınıza.

Ben de aynı durumdayım, evlendikten sonra kilo aldım yalnız kaldıkça hep bir şeyler yeme ihtiyacı duyuyorum sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…