Zayıflamak istiyorum ama

Teşekkür ederim cnm

Önce doktora gidin tahlillerinizi yaptırın sonrada diyetisyene sevk isteyin ve spor yapın basen bölgenizde fazlalık varsa zayıfladığınızda da olucak yaglar orada birikmiş vücut yapınız bu ancak bölgesel çalışmayla küçültülebilir

Ben tenis oynuyorum.
Belediyeye ait bir yer ücreti çok düşük.
1 ayda 3 kiloya yakın verdim.
Tabii boğazımı da tuttum ama aşırı bir diyet yapmadım.
Hem koşmaktan daha zevkli hem bütün vücut çalışıyor.

Ben 1-2 sene önce 2 ay boyunca akşamları 1 saat yürüdüm ve 1 kase yoğurt yemiştim.Aksamlari başka birşey yemedim.Hem zayıfladım hem de yoğurttan sanırım cildim çok guzellesmisti.Cevremden arkadaşlarımdan baya bi övgü almistim

Şu tenise çocukluğumdan beri bir özenirim ki anlatamam.Ama yaş 30 oldu.İçimde ukde kaldi

Akşamları derken yatmadan öncemi yoksa akşam yemegi niyetinemi yediniz

Abartmıyorum bizim yazlıkta koşsan peşine köpe sürüsü takılır, o kadar imkansız ki bu, oysa açık havada koşmak çok çok güzel.

Oturdugum ilçede o kadar kucuk ki imkansız biraz

üzüldüm. En etkili bildiğim yöntem bu :)
Oturduğum yerde böyle bir imkan olmasına şükür diyeyim o zaman :)

Bir de ekleyeyim ben şişmanları çok seviyorum lütfen zayıflamayın :))) sadece düzgün kıyafetler ile dünyanın en şeker, en masum, en sevimli insanları oluyorsunuz :)

Şu tenise çocukluğumdan beri bir özenirim ki anlatamam.Ama yaş 30 oldu.İçimde ukde kaldi

Benim kusurati da var:)
Cok kisa bir donem kursa gidebildim yillar once sadece.
Ama gel gor ki yeni evimin yakininda tesisi var. Gitmezsem ayip olur darilirlar diye dusunup yaza gitmeyi planliyorum. Varsa yakinlarda bir yer bence sansinizi deneyin.

Benim kusurati da var:)
Cok kisa bir donem kursa gidebildim yillar once sadece.
Ama gel gor ki yeni evimin yakininda tesisi var. Gitmezsem ayip olur darilirlar diye dusunup yaza gitmeyi planliyorum. Varsa yakinlarda bir yer bence sansinizi deneyin.
Alırlar mı sizce?Yaştan dolayı ne işin var bacım burada demesinler
Yine de bir araştırayım.Ama zannetmem alacaklarını.

Yemeyeceksınız hepsi bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…