ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

umarım yaa çok sıkıldım gerçekten gidip makarna yicem ihtiyacım var yarın tekrar sıkarım

umarım yaa çok sıkıldım gerçekten gidip makarna yicem ihtiyacım var yarın tekrar sıkarım
yemedim makara

bugün menüm şöyle
sabah: yarım dilim çavdar ekmek 1 yumurta 1 tk peynir

ara: 1 kurabiye 1 sütlü kahve

öğlen: 1 lahmacun 2 bardak ayran

ara: 5-6 kayısı

akşam: zeytinyağlı bakla

ara: elma düşünüyorum

canım ben geldim kusura bakma tatlım diyetisyenden sonra merkezdeki arkadaşlarla denk geldik gezdik dolaştık bırakmadılar beni onlarda kaldımm canım bu arada 59.5 olmuşum 700 gr vermişim ve tamamı yağdan gitmiş diyetisyen tamamını yağdan verdiğim için tebrik ettim ben 1 kilo bekliyordum ama zaten boyuna göre yeterince zayıfladın ve hep yağdan vermişsin bu çok güzel bir sonuç bu arada kilon azaldıkça kilo vermen daha zorlaşır ama 700 gr yağdan vermen bu kiloda başarılı bir sonuç dedi bakalım makbuşummmmm yola devam bu arada boyum net olarak : 1.63 imiş fena sayılmaz

Cok iyi tatlim cok sevindim sonunda 5 li rakamları gördün kiz :) hepsinin yağdan olmasi da harika :) cok sevindim senin adina bende nesfit diyeti yapmaya calisucagim bu hafta bugün 200 gr eksik girdim bakalim ne olacak perşembe günü :) inşallah bende görürüm su besli rakamlari :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım senin de az kaldı makbuşş sana özelden mesajla bir şey anlatmam lazım çok önemli aklına ihtiyacım var şekerimmm

Canım merhaba bende 70 kilo ile başladım 3 ay oldu suan 58.5 kiloyum sen ne zaman basladın

canım gelmedi ya o kadar yazdığımda silindi yaaaaaaaaaaaaaaa

canım bir tane denedim geldi ama ilk yazdığım gelmedi ya hu o çok uzundu tekrar nasıl yazacağım yaaaa
niye gelmedik acep yaa :26::26::26:

Canım merhaba bende 70 kilo ile başladım 3 ay oldu suan 58.5 kiloyum sen ne zaman basladın

ne güzel canım çok iyi 3 ayda ben de başlayalı altı ay oldu ama benim bünye yavaş seviyor sonunda bugün 60.5 görebildim daha 5 e hasretim

niye gelmedik acep yaa :26::26::26:

ne güzel canım çok iyi 3 ayda ben de başlayalı altı ay oldu ama benim bünye yavaş seviyor sonunda bugün 60.5 görebildim daha 5 e hasretim

bende metabolizmam yavaş sanıyordum ama ilk 2 ay kendimi tüm tatlılardan uzak tuttum dedim bakalım yemeyim nasıl olcak gördükçe verdiğimi daha da hırslandım şimdi hedefime yaklaştığım için haftada 1 falan denk gelirsem yiyom tatlı bir şeyler gazlı içecekleri cok severdim şimdi onları hiç aramıyorum bol bol su içiyorum yemek yanında salata yoğurt falan gidiyor işte :)) sende sabırlı ol ne kalmış ki zaten görürsün 5 li rakamları

Bu hafta olacak insallah nesfit diyetine başladım dün bugün sekecek ama bi değişiklik iyi diye düşünüyorum hedefin kac canim bi de boyun kac ? :)

Ben kahvaltılarda 3 yk yulaf yoğurt ve mevsim meyvelerini karıştırarak yiyorum veya karabuğdayla aynı şeyi yapıyorum öğlen yemeklerimi ızgara köfte tavuk veya normal zeytinyağlı yemeğimi yiyorum akşam da bunlardan herhangii birini yapıyorum ara öğünlerde meyve,hurma ceviz badem fln yiyorum canım bence tek tip beslenme eğer kilo vermen durduysa 2 gün protein ağırlıklı beslen eski hızına dönersin sonrasında boyum 1.58 hedefim de 56 tatlım senin boy hdef ne ?

Ben de boy 160 boyunda 56 hedefim vallahi canim bende senunle benzer beslenitorum normalde ama bu nasil durmaysa 1 aydir oynama yok bennde en azindan bir hafta boyle deniyeyim dedim sonra yine normale döneceğim zaten protein ağırlıklı da kabızlık yaşıyorum maalesef yaa onu da cok yaptim da bu seferlik boyle olsun bakalım :)

makbuş bir derdim bölümüne yazdım boşluk mu yoksa duygu değişimi mi oku canım ve bana akıl ver olmazsa özelden yazışırız sen oku daha ayrıntılı konuşuruz

makbuş bir derdim var bölümünü okumadın mı canımmmm

sabah: nesfi süt
ara: yok
öğlen: eşim başıma iş açtı dünki yemeğe gittiğimiz arkadaşı mangala davet etti mecbur mangl yapıcaz umarım kaçırmam çok yaa :18::18:közlenmiş patlıcan biber ve tavuk göğüs inşallah
ara: yapmak istemiyorum ama bakalım belli olmaz
akşam: nesfit süt
gece: 3 kuru kayısı su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…