ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Vallahi canim açıkçası ben diyetisyene tartilmaya gidiyorum bi de birine karşı sorumlu olmak bu süreçte kacamak yapmaya engel oluyor o yüzden sen bilirsin canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu arada canım diyetisyen tartısına göre şimdi kaç kilosun şekerim

sabah: 1 yumurta 1 kk az yağlı beyaz peynir 3 zeytin domates salatalık

ara: minicik bir parça pidenin arasına yine minicik peynir 1 kaçparça domates dilimi (okulda kahvaltı yapıyorlardı beni de çağırdılar ama hepsi iki lokma yedim demeye bile değmez. 2 yeşil erik

öğlen:90 gr tavuk göğsü 1 kase yoğurt

ara: yok diyetisyene gittiğimden yapamadım

akşam:1 lahmacun (incecikti)içine bol maydanoz ve limon 1 bardak ayran ımmm çok özlemişim makarna yiyecektim ama lahmacun daha masum geldi.

ara: çikolatalı wasa ve çiğ karışık kuruyemiş arasında gidip geliyorum bugün biraz keyifli geçsin de yarın gene ipleri alırız :KK4::KK9::KK9:hemen de nasıl cıvıyorum kilo verince kaldı son 4.5 kilo :KK4:

uyanınca :3 kuru kayısı su

sabah: 1 su bardağı kefir 1 kk az yağlı peynir 1 dilim çavdar ekmek 1 yumurta domates salatalık maydanoz vs

ara: 1 meyve + 3 kuru kayısı

öğlen:3 köfte et 1 su bardağı ayran 2 kepçe sebze çorbası 1 dilim ekmek yağsız salata

ara: 1 meyve+ 1 incir

akşam: 1 bardak ayran 8 yk sebze yemeği 2 kepçe sebze çorbası 1 dilim ekmek yağsız salata

ara: 1 meyve +3 kuru kayısı

bolca yeşil çay ++spor :KK52::KK52:bakalım ne olcek kilo almam inşallah :KK9::KK9:

Günaydın suuuuu napiyooon :) kac kilo verdin gittin mi diyetisyene :)

canım sorma başıma ne geldi kız ben okulda bir fenalaştım bu kendi kafama göre detoks yapmaktan sonra akşam geldimse önümde ne yemek varsa hepsine saldırdım en doğrusu diyetisyen canım kendi sağllığıma da zarar verdim en doğrusu diyetisyen verdiğim kiloyu da bugün itibariyle iki kat almışımdır hala kendime gelemedim şuan her şeyden midem bulanıyor çok mutsuzum bu bana ders olsun sen sen ol makbuş internetten ordan burdan sağlıksız diyetlere bakma

Ayyy Kıyamam canim ama tatlim sen 3 gün yapnamaliydin onu yaaa tüh olan olmus bende yeni gördüm bu mesaji aman ga canim sağlık en önemli şey dikkat et

Günaydın suuuuu napiyooon :) kac kilo verdin gittin mi diyetisyene :)

canım gittim diyetisyene 61.7 olmuşum son akşam bayılınca annem yedikdirçe yedirtti onu da yemeseydim herhalde 61 .5 görürüdüm ama yemeseydim ayrıca sabahı da göremezdim o kadar ki fena oldum benim liste hiç değişmiyor zaten canım dedim ya benim diyetisyen bir listeyle aylarca yaptırıyor ne güzel her hafta listen değişiyor neyse canım benim diyetisyen iddialı ama diyor ki sen şu listeye adam gibi bak gör neler olacak inanılmaz zayıflayacaksın hem de spor yapmadan kendini yıpratmadan... hadi bakalım makbuş yavaş yavaş hedefe yaklaşıyoruz

canım gittim diyetisyene 61.7 olmuşum son akşam bayılınca annem yedikdirçe yedirtti onu da yemeseydim herhalde 61 .5 görürüdüm ama yemeseydim ayrıca sabahı da göremezdim o kadar ki fena oldum benim liste hiç değişmiyor zaten canım dedim ya benim diyetisyen bir listeyle aylarca yaptırıyor ne güzel her hafta listen değişiyor neyse canım benim diyetisyen iddialı ama diyor ki sen şu listeye adam gibi bak gör neler olacak inanılmaz zayıflayacaksın hem de spor yapmadan kendini yıpratmadan... hadi bakalım makbuş yavaş yavaş hedefe yaklaşıyoruz

Canim sende dinle diyetisyenini ben de bugün doktora gittim kolonoskopi yapilacak pazartesi kan da alindi inşallah ciddi bisi yoktur korkuyorum yaa ben de yarin sadece sivi seyler yiyeceğim bugün yediklerimi sorma zaten diyet falan kalmadi costum iyice su kolonoskopi yi bir atlatayim da sonra bastan alacagim artik :)

slm canım ben bugün mahvettim diyeti sabah kalktım doktora gittim bu kabızlık için ara ara sancı falan da oluyor işte neyse doktor kolonoskopi istedi pazartesiye randevu verdi 2 şişe içilecek şurup iki şişe de lavman verdiler polip olabilir gibi bişi söyledi :KK43::KK43::KK43:fena bi şekilde sitresledim moralim bozuldu eşimle alıveriş merkezine gittik açtıkta madoda maraş kahvaltısı var o sitresle onu süpürdüm üstüne milkshake içtim sinemaya girdik çıktık azıcık bi çekirdek 150 gr karışık kuruyemiş 10 tane falan cips 4-5 kare bitter çikolata yedim yarın full svı besleneceğim ayran ve sebze çorbası düşünüyorum herhalde öyle talafi ederim bu günü kolonoskopiden çok korkuyoruuuummmmm :18::18::18::18::18::18:

Canim sende dinle diyetisyenini ben de bugün doktora gittim kolonoskopi yapilacak pazartesi kan da alindi inşallah ciddi bisi yoktur korkuyorum yaa ben de yarin sadece sivi seyler yiyeceğim bugün yediklerimi sorma zaten diyet falan kalmadi costum iyice su kolonoskopi yi bir atlatayim da sonra bastan alacagim artik :)

canım bence yarın diyetisyenin ne demişse onu ye benim diyetisyenim diyeti bozduğun zaman bile kalan yerden devam et dedi kafana göre azaltma çoğaltma yapma bence sen bilirsin...

canım bence yarın diyetisyenin ne demişse onu ye benim diyetisyenim diyeti bozduğun zaman bile kalan yerden devam et dedi kafana göre azaltma çoğaltma yapma bence sen bilirsin...
canım kolonoskopi yapılacağı için bağırsaklarım boşaltılcak o yzüden sadece sıvıları yiyebiliyorum diyete uygun sıvılar da işte çorba ayran su süt :KK43:

Malzemeler:
- 1 elma (kabuklu)
- 1 limon
- 1 tane çubuk tarçın
- 1 tatlı kaşığı tane karabiber
- 5-6 tane karanfil
- 3 lt su

Elma ve limon yıkanır, kabuklarıyla dörde bölünür. Diğer malzemelerle birlikte bir tencereye alınır. Su 1.5 lt oluncaya yani yarıya ininceye kadar kaynatılır.(yarıya indiğini anlamak için önce 1,5 lt suyu malzemelere ekleyin tenceredeki seviyeye bakın -kaynatma işlemini göz kararı bu seviyede su kalıncaya kadar yapacaksınız- sonra kalan 1,5 lt.yi ekleyin) Tel süzgeçten geçirilerek süzülür. Elma ve limonlar süzme işlemi sırasında- hatta ben kaynama sırasında eziyorum- iyice ezilmeli ancak tane karabiberleri ezmeyin yoksa çayın çok yakıcı bir tadı olur.

günaydın sevgili diyetiko ve sevgili arkadaşım bugün benim için zor geçecek görünüyor sırf geç uyanmak için akşam geç yattım ama maalesef gene 9 da uyandım suyla geçireceğim bugünü maalesef ve zor olacak çünkü gün var ve arkadaşla pasta börek neler yiyecekler ben kenarda elimde çayla oturacağım :KK43:( grçi kaçamak yapardım kesin o açıdan bakarsak iyi bişi ama neyse artık yapcak bişi yok sağlık herşeyden önemli ne de olsa :KK31::KK31::KK31:

nerdesin canım bak bugün pazar kaçamak yapma sakınnnn ben bu hafta 60.5 hedefliyooruuummm :63::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

nerdesin canım bak bugün pazar kaçamak yapma sakınnnn ben bu hafta 60.5 hedefliyooruuummm :63::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

sen yaparsın şekerim dilerim sana yapılacak işlem tahlil temiz çıkar bitanem lütfen haberdar et beni kuzucuğum canım sorma ben de anneme iki haftadır anneler günü hediyeleri dönemi yaşatıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
önce hediyesini nakit para şeklinde ilginç ama ne yaparsın kendi tercihi gönlüne bıraktım o parayla ne yapmak isterse onu yapsın dedidim,daha sonra dün buraya 1 saat uzaklıkta olan güzel bir pastaneden anneme ve sitedeki en yakın arkadaşlarına özel sürpriz bir pasta yaptırdım ve düşün ben o pastaya regl olmama rağmen sadece küçük bir çatal aldım ucundan hayret ettim kendime pasta enfesti ama yemedim komşu teyzeler ayıla bayıla yediler hatta çok büyük yaptırmıştım evlerine de götürdüler....:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
sonra annemi aldım bu sabah bindik otobüse 1.5 saatlik uzaklıkta olan çok güzel deniz kenarı bilirsin belki susanoğlu narlıkuyu oraya gittik şeker oranın kahvaltısı enfes bir kahvaltı getirdiler binbir çeşit sanırım 30 çeşit vardı:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:ama tabiki ben yemedim

sonra tatlım annemi oradki sahili gezdirdim bu arada bütün bunlar bana maddiyat olarak çok fazla götürdü sanırım anneler günü bana maddi çöküntü günü oldu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:olsun annem her şeye değer şuan diyetime çok güzel uyuyorum dilerim bu hafta hedefim tam 61.00 onu görürüm ama kendime inanıyorum bu motiveyle gidersem 61 in altını da görebilirim şekerim bakalım ne olacakkkkkkkk:KK24::KK24::KK24::KK24::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
bu arada bende bağımlılık yaptın haberin olsun kuzu öptüm çikolatalı yanaklarından:KK54::KK54::KK54::KK54:

bugün saat itibariyle pazartesi ilk sağlık temennilerini ben vermek istedim kız ben erkek olsaydım çok romantik bir erkek olsaydın vay anasını kızlar çok şey kaçırdı anam beni erkek doğursaydı aranılan o beyaz atlı prens ben olurdum sanırım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:dilerim bugün makbuşum her şey senin için en sağlıklı şekilde geçer eşin ve sana ALLAH kolaylık versin bitanem dualarım seninle makbuşum

sana kırıldım o kadar mesaj yazdım sana insan bir tşk ederim yazar kız neyse sağlıklı günler dilerim

sen yaparsın şekerim dilerim sana yapılacak işlem tahlil temiz çıkar bitanem lütfen haberdar et beni kuzucuğum canım sorma ben de anneme iki haftadır anneler günü hediyeleri dönemi yaşatıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
önce hediyesini nakit para şeklinde ilginç ama ne yaparsın kendi tercihi gönlüne bıraktım o parayla ne yapmak isterse onu yapsın dedidim,daha sonra dün buraya 1 saat uzaklıkta olan güzel bir pastaneden anneme ve sitedeki en yakın arkadaşlarına özel sürpriz bir pasta yaptırdım ve düşün ben o pastaya regl olmama rağmen sadece küçük bir çatal aldım ucundan hayret ettim kendime pasta enfesti ama yemedim komşu teyzeler ayıla bayıla yediler hatta çok büyük yaptırmıştım evlerine de götürdüler....:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
sonra annemi aldım bu sabah bindik otobüse 1.5 saatlik uzaklıkta olan çok güzel deniz kenarı bilirsin belki susanoğlu narlıkuyu oraya gittik şeker oranın kahvaltısı enfes bir kahvaltı getirdiler binbir çeşit sanırım 30 çeşit vardı:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:ama tabiki ben yemedim

sonra tatlım annemi oradki sahili gezdirdim bu arada bütün bunlar bana maddiyat olarak çok fazla götürdü sanırım anneler günü bana maddi çöküntü günü oldu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:olsun annem her şeye değer şuan diyetime çok güzel uyuyorum dilerim bu hafta hedefim tam 61.00 onu görürüm ama kendime inanıyorum bu motiveyle gidersem 61 in altını da görebilirim şekerim bakalım ne olacakkkkkkkk:KK24::KK24::KK24::KK24::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
bu arada bende bağımlılık yaptın haberin olsun kuzu öptüm çikolatalı yanaklarından:KK54::KK54::KK54::KK54:

bugün saat itibariyle pazartesi ilk sağlık temennilerini ben vermek istedim kız ben erkek olsaydım çok romantik bir erkek olsaydın vay anasını kızlar çok şey kaçırdı anam beni erkek doğursaydı aranılan o beyaz atlı prens ben olurdum sanırım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:dilerim bugün makbuşum her şey senin için en sağlıklı şekilde geçer eşin ve sana ALLAH kolaylık versin bitanem dualarım seninle makbuşum

sana kırıldım o kadar mesaj yazdım sana insan bir tşk ederim yazar kız neyse sağlıklı günler dilerim

Ayyy canim kirilma lütfeeennn çünkü nasil neden bilmiyorum ama girdim girdim baktim yazdiklarini yeni görüyorum anlamadim hatta bende suya ne oldu acaba gecmis olsun bile demedi diye gecirdim icimden tatliiim ben seni çok seviyorum biliyorsuuuun :KK43:(

Annene yaptigin suprizler cok hos tatlim romantik kiz :))))

Canim cok sagol islem iyi gecti hatta cok komik bisi oldu bende 21 günlük bi liste var bikini diyeti diye. Simdi bana narkoz verdiler ya ruyamda onu gördüm inceliyordum falan esime de aaa ne güzel okula da götürürüm hem diyorum falan sayikliyormusum istte esim de muzur baya konusturmus beni sporunu yaptin mi bugun demis yok yapmadim demisim listeyi soruyormus sayiyormusum of yaa uyaninca cok güldüm kafam baygin ama ben yine diyet düşünüyorum bu arada anneni goturdugun yeri biliyorum tatlim afiyet olsun kiz nasil dayandin yemeden maşallah :)

Canim benim stresten diyet kalmadi yaaa cok yemedim ama yasak seyler yedim ama bu kadar saglik sorununa olur o kadar yaaa :KK43: umursamiyorum ve yarin yeni bir başlangıç tarihi olacak benim icin

Acaba diyorum gördüğüm listeler rüyamda bir işaret olabilir mi onlarimi yapsam :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

X