ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

canııımm seni gördüğüme nasıl sevindim anlatamam bırakacağını hiç düşünmedim zaten ama başına kötü bişi gelmesinden korktum neyseki keyifli zaman geçirmişsin kilo için üzülme canım bir haftada halledersin bugün itibariyle hemen bir dönüş yap tatlım bir haftanı lamz merak etme onun zaten 1 kilosu ödem tuza biraz dikkat et yağ zaten sınırlı yiyyosun halledersin canım benim ay çok sevindim iyi olmana bu arada 23 nisandaki başarılarından dolayı tebrik ederim bebebğiiiim :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:bu arada canım Şanlıurfa doğu görevi olmuş bu da benim burda çakılıp kaldığım anlamına geliyor ahh ahh kaldık urfada :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

evet canım öyleymiş şu bir hafta halletmeliyim değil mi hallederim kısayım kendimi iyice canım oyyyyyyyyyyy çok özlemişim seni canım benim diyetisyene ne zaman gideceksin?
canım çok kısmada diyetine uy çünkü kısarsan meto yavaşlar zaten o almış göründüğün kilonun 1 kilosu ödem bebeğim cumartesi gieceğim bakalım geçen cumartesi yarım kilo almıştım canım diyetisyen yine protein ağırlıklı verdi bu sefer ekmek hiç yok yani ağırlıklı değil resmen sırf protein gibi pazar günü kendi baskülümde 61.4 gördüm bakalım cumartesiye kadar ne olacak ben de biraz sıkılaşayım diye pilatese başladım en sevdiğim spor havalar çok sıcak olduğu için koşu ip çekilmiyor artık biraz da inceleyim bakalım :21::21:

makbuş ben hala diyet havasına girmedim ne yapacağım iki gündür sınavda görevliydim düzenimde oturmadı

aslında 6 gün tatil yemek düzenim rahatlayınca diyet için motivasyonum kalmadı yani kendimi o havaya sokamıyorum şekerim ne yapacağım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bana bir çareeeeeeee, ama yine de yiyeceklerime dikkat ediyorum şekerim ben de cumartesi randevu alırsam diyetisyene gideceğim diyetisyen şaşıracak kilo aldığımı görünce kızacak en son 62.00 kiloydum şimdi 64 lerdeyim bakalım cumartesi ne olacak bu kiloyu gördüğümde bakalım cumartesiye kadar 64 ü insem biraz iyi olacakkk...

makbuş ben hala diyet havasına girmedim ne yapacağım iki gündür sınavda görevliydim düzenimde oturmadı

aslında 6 gün tatil yemek düzenim rahatlayınca diyet için motivasyonum kalmadı yani kendimi o havaya sokamıyorum şekerim ne yapacağım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bana bir çareeeeeeee, ama yine de yiyeceklerime dikkat ediyorum şekerim ben de cumartesi randevu alırsam diyetisyene gideceğim diyetisyen şaşıracak kilo aldığımı görünce kızacak en son 62.00 kiloydum şimdi 64 lerdeyim bakalım cumartesi ne olacak bu kiloyu gördüğümde bakalım cumartesiye kadar 64 ü insem biraz iyi olacakkk...

canım hemen kendine hatırlat bizim hedeflerimiz var aynanın karşısına çıplak bi şekilde geç ve fazlalıklarını izle sana dar olan bi kıyafeti giymeye çalış ama hedefine kilitlen tekrar lütfen hırslan kızım yaa bak ben bu hafta protein yapıyorum 60 göreceğim arayı açıyorum ona göreeee :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

sabah: 1 yumurta 1 kk az yağlı peynir 1 bardak yağsız süt domates salaalık

ara: yapamadım

öğlen: 60 gr tavuk göğsü 1 kase yarım yağlı yoğurt domates salatalık

ara: 1 su bardağı yarım yağlı süt

akşam: 90 gr ızgara köfte 1 su bardağı yarım yağlı yoğurt domates salatalık

ara: 1 bardak lıght kefir düşünüyorum her zamanki gibi yoğurt ya da süt de olabilir :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:vee tabiki 1 saat pilates yapılacak :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

sabah: 1 yumurta 1 kk az yağlı peynir 1 bardak yağsız süt domates salaalık

ara: yapamadım

öğlen: 60 gr tavuk göğsü 1 kase yarım yağlı yoğurt domates salatalık

ara: 1 su bardağı yarım yağlı süt

akşam: 90 gr ızgara köfte 1 su bardağı yarım yağlı yoğurt domates salatalık

ara: 1 bardak lıght kefir düşünüyorum her zamanki gibi yoğurt ya da süt de olabilir :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:vee tabiki 1 saat pilates yapılacak :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

abbovvvvvvvvvvvvv süpersin kız hemen kendimi vereyim diyete en azından diyetisyende yine 62 göreyim görürsün sen kız seni elbet zamanı gelince geçeceğim görürsün sen şekercik :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

abbovvvvvvvvvvvvv süpersin kız hemen kendimi vereyim diyete en azından diyetisyende yine 62 göreyim görürsün sen kız seni elbet zamanı gelince geçeceğim görürsün sen şekercik :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

canım sen beni kesin geçersin ama dikkat etmen lazım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Diyet miyet degil ama yine de yazayim
Ögle dondurma ve cevizli tarcinli kek aksam mercimek corba et sulu bulgur pilavi uzerinde et ile

sevgili günlüğüm sevgili arkadaşım ve sevgili ne olursa

bugün okul var kaçamaksız bir kahvalı yaptım şu anda çay içiyorum yarın baskül günü ve ben kabızım yine umarım bugün çözülür arık :KK5::KK5::KK5:

sevgili günlüğüm sevgili arkadaşım ve sevgili ne olursa

bugün okul var kaçamaksız bir kahvalı yaptım şu anda çay içiyorum yarın baskül günü ve ben kabızım yine umarım bugün çözülür arık :KK5::KK5::KK5:

sevgili diyetiko ve makbuşum

bugün okul günüm ve ayran detoksu hazırladım iki günlük olan bu detoksu yapacağım dilerim cumartesi diyetisyen de çok umutlu değilim ya 62 yi tekrar görebilirim kendimi asla affetmiyorum affedemiyorummmmmmmmmmmmmmmm

ama mayıs ayı yeniden başladı düzene girersem gireceğim zaten ayran detoksuna uygun olan kahvaltımı yaptım çok heyeceanlıyım bakalım cuma günü hafifleyecek miyim :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

sevgili diyetiko ve makbuşum

bugün okul günüm ve ayran detoksu hazırladım iki günlük olan bu detoksu yapacağım dilerim cumartesi diyetisyen de çok umutlu değilim ya 62 yi tekrar görebilirim kendimi asla affetmiyorum affedemiyorummmmmmmmmmmmmmmm

ama mayıs ayı yeniden başladı düzene girersem gireceğim zaten ayran detoksuna uygun olan kahvaltımı yaptım çok heyeceanlıyım bakalım cuma günü hafifleyecek miyim :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

Canim bence sen ayran detoks ile 2 kilo kesinlikle vereceksin :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bence sen ayran detoks ile 2 kilo kesinlikle vereceksin :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah tatlım şekerim kız makbuş 7 günlük yapılan lahana diyeti var ama bilmiyorum yapsak birkaç kilo versek nasıl olur

bu arada halsizlik başladı ben de ama dayanabiliyorum sıkayım kendimi bakayım cumartesiye randevu aldım bakalım ne olacak:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

X