Zayflama iksiri

sana katılıyorum bomba en guzelı spor ve dengelı bır beslenme aslında.bırde yapabılsek

Son söz bomba etkisi yapmış sanırım..

Bende 2.5 ayda 11 kilo verdim.Gunde 6 ogun yiyip elma, limon. tarccin, karanfil suyu karisimi ve sogan suyu icerek.Hic ac kalmadan.2.5 ayinda en az 25 gununu de davetlerde tika basa da yemisimdir.

Bende 2.5 ayda 11 kilo verdim.Gunde 6 ogun yiyip elma, limon. tarccin, karanfil suyu karisimi ve sogan suyu icerek.Hic ac kalmadan.2.5 ayinda en az 25 gununu de davetlerde tika basa da yemisimdir.

senı tebrik ederim dogal yollardan istedigin görünüme saglıga kavuşmuşsun ;ama bitkisel karışımlar bir süre sonra ödem yapar,bünye alışır tepki vermez ya da iştah açar denir karışımları degiştirerek mi yaptın günde kaç litre içtin bunları da paylaşırsan sevinirimşutarafagittişutarafagitti

pelincan dediğin ilaç bence xenical diye bir ilaç var ondan sanırım...

Reformhauslarin hepsinde var fiyati 49,35 euro.Ben denemedim bilmiyorum ama reformhausta gördüm fiyati gecen hafta indirimdeymis39,90 euro ama indirim bitti dedi.Bilginize arkadaslar.

tüm yorumları okudum.. pek kullanan olmamış hep nerden alabilirim demiş herkes..
bende tadı için yaptığınız yorumlardan sonra içmemeye karar verdim..

hımmm arkadaşlar bendende bir tarif yağ yakıcı ama bunu yiceklere dikkat edip gerekli egzersizleri yaptınız normal yaşantınızda ek olarak yağ yakmak için yapıyosunuz.SABAH AÇ KARNINA BİR BARDAK YARISI ELMA SİRKESİ YARISI ILIK SU İSTEĞE GÖRE BAL KARIŞTIRIP HER SBAH İÇ MUTLAKA AÇ KARNINA..............

hımmm arkadaşlar bendende bir tarif yağ yakıcı ama bunu yiceklere dikkat edip gerekli egzersizleri yaptınız normal yaşantınızda ek olarak yağ yakmak için yapıyosunuz.SABAH AÇ KARNINA BİR BARDAK YARISI ELMA SİRKESİ YARISI ILIK SU İSTEĞE GÖRE BAL KARIŞTIRIP HER SBAH İÇ MUTLAKA AÇ KARNINA..............

uff kızlar kafam karıştı bende gastrit var midem ağır yemeklerden sonra bazende keyfi isteyince mirmirmirmir ekşiyo be yanıyo. bu durumda elma sirkeli su içemeyebilirim ama denicem elma tarcın karanfil olayını sevdim ama bana tam tarif lazım hergün taze mi yapılacak ne kadar içicez falan..
enginarlı karışımda iyi görünüyo ama şuan mateli çay içiyorum sonradan başlamak üzere kaydettim heheh

ben sularu dün aldım karışımı yaptım ama iğrenç
ölecektim nerdeyse.bu gün sadece suları suya karıştırıp içtim,sanırım patates suyu idi tadını bozan,bakalım ne olacak devam edemeyebilirim amaaa

bende yapıcam bu karışımı bakalım nolucak hazır alınan sebze sularına karşıyım içinde katkı maddeleri oluyo çoğunun evde yapılması daha doğru olur bence.Bebeğim olsun istiyorum hamlelikten önce fazllalıklarımdan kurtullup alıcağım kiloları en aza indirmem lazım dimi ama

Merhaba arkadaslar

ben istanbulda bu zayiflama ürünü buldum ve denedim cok iyi geldi türkiyede satiliya cikacak dediler ve benim arkadaslarimda denedi onlarda memnun kaldi hatta benim miyde sikayetim vardi onada iyi geldi bilmek istiyorsaniz nerde buldum diye size haber seve seve verebilirim

görüsümküzere sevgilerle angelgirl1

elma sırkesıyle zayıflayan varmı arkadslar...............

113 kg veesımle aramız bozulacak

lütfen yardımlarınızı beklıyorummmmmmmmmmmmmm

10 günde 5 kilo veriliyrosa bu su ve kastır.
Haftada 500 gr - 1 kilo verirseniz bu yağdır.

Arkadaşlar aman dikkat yarım bardak sirke adamı mahveder mieyi elmeyin sakın bende içiyorum bir yemek kaçığı sirke bir çay kaşığı bal gerdi kadlanı ılık sdu bu bile beter bir tada sahip mide sorunu olanlar dikkatli kullansınlar
bu arada bu karışımı kullanan yokmu esn son durum nedir bende başlamak istiom ama zor gelio hazırlamak yaaa

eeeeee arkadaş bari ürünü açıklasaydında yaptığın iş tam olsaydı ne yani böyle ortaya birşey atıp kaçıyorsunuz ne kadar hoşunuza gidiyor bunu yapmak ya

gecen gün kullandigim üründen bahsetmedim kizmayin arklar...türkiyedeturkbayragisatisi daha yeni basladi 10 gunluk zayiflama kürü icinde patates suyu enginar suyu domates suyu isirgan otu suyu war cok lezzetli ve tamamen organik saglikli 10 gunde 5 kilo garantili kullandim sporda fazla yaptim 48 bedenden 38 e düstüm cok mutluyum :lepi::lepi::lepi::dance: kür paketinin icinde yemek tarifleri egzersizler hepsi mevcut o yüzden calisan bayanlar icin ideal aclik cekmeden saglikli bi sekilde kilolarimi verdim fiyatida cok güzel herseyi denedim olmadi elma krommus lahana hapiymis biber hapiymis yalan hepsi katkili ürünler ve vucuda zararli...fiyati 300 ama herkese tavsiye ediyorum deger alkisalkisalkis:dance: arkadaslar bana burdan ulasin yonlendiririm zayiflamayan kimse kalmasina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…