Zayflama iksiri

kolay kolay bişey içemem ama nasıl olur bilmiyorum herkes tadı çok kötü demiş :bbo: ben birazdan ilk karışımımı hazırlıyorum umarım gerçekten faydalı olur :lepi:

patates suyu,enginar suyu,domates suyu ve isirgan otu suyu bu karisimi elde hazirlaman cok zor benim kullanarak zayifladigim ürünü hazir aldim 10günlük kür halinde harika bisey kaydirigubbakcemile3 kür paketinin icinde ozel diyetleride var onun disinda yemek tarifleri var tamam bitkisel hepsi organik ürünler %100 katkisiz mutlaka denemenizi tavsiye ederim ben bu üründen cok memnun kaldim sizlerlede paylasmak istedim opuyorumnanaktan türkiyede sadece biyerde var isteyen olursa ben yardimci olurum hihoyyyt

bu karisimi alamk istiyorum. faydasini gören varmii acabaa.sonra hasta falan etmesin.haberlerinizi bekliyommm

arkadaslar
ben buradan sizleri okuyorum.Cücük arkadas cok tskler ben hepsini yapacagim.paylasimin icintskler

ne yani 10 günlük kürmü 300 tl yok artık ayrıca 31 sayfa olmuş biri deseki evett bu karışımları kullandım ve iki gr verdim yok çünkü yok böyle bişey artık kimse kanmıyor böyle şeylere

bu konuda soylemek ıstedıgım bırsey var bunları karıstırınca kılo vermek ımkansız...bence o karısımı yapan fırma farklı bılesenlerde kullanıyor. cunku yazanların bır cogu zayuflamada etkılı degıller. patates suyu dedıgınızde patatestekı buyuk nısasta oranının suya gecmesı ve ıcmenız...

merhaba verdiğin bilgiler için saol bende mersınde yasıyorum ama ısırgan suyunu bulamadım maalesef

arkadaşlar lütfen cevap verin bu zayıflama iksirini ne kadar süre uygulucaz ara vericezmi yoksa 1 ay falanmı lutfen cvp beklıyorum

Merhaba ben yenı doğum yaptım ve 30 kilo aldım cok bunalımdyaım keısn çözummu bir an önce eski kiloma dönmek istiyorum

sakıncası yoksa nereden aldınz real harici dediğinz yerleri blmiorm ben söylersenz sevinrm bu arada ben önceden başka isimle kytlıydm unuttm şifremi yine üye oldum 74 kg ile başladm zayflamaya burdan arkadşlarla ve 57 ye düşmüştm 4 yıl sonra bu ara çok yemeye başladım 64 kg oldum

Arkadaşlar...işte size hem metabolizmayı hızlandıran hem yağ emilimini azaltan,hem tok tutan bir de bunların üstüne sizi hastalıklardan koruyan en önemlisi de kanserden koruyan formül..
Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce 1/2 ya da 1 çay bardağı suyun içine tepeleme 1 çay kaşığı toz zencefil + 1 çay kaşığı tepeleme toz zerdeçal + 4-5 damla ya da az doldurulumuş 1 çay kaşığı çörekotu yağını suyun içinde karıştırıp içiyorsunuz..25-30 gün önceden tartılın.. Içmeden önce kaçtınız.. Içtikten sonra kaça düştünüz..gözlerinizle görün..
Ben denedim.. Ama ben hastalıklardan korunmak için içiyordum.. Iştahım da yerindeydi yani..baktım ki iştahım kesilmeye başladı.. Tokluk hissi verdi..sonra bende tatlı atakları oluyordu hergün..tatlı ataklarını tamamen geçirdi..hayretler içerisinde kaldım..deneyin.. Farkı görün..ben tartılmadım ama 20 gün kadar içinde 3-4 kilo vermişimdir..hem de açlık ve halsizlik, sinirlilik hissetmeden....
Zerdeçal başta kanser olmak üzere sizi 100 den fazla hastalıktan korur..vücuttaki iltahabı eritir..zencefil solunum yolları ve kanser için iyidir..metabolizmayı hızlandırarak sizi tok tutar..sindirim sistemini çalıştırır..
çörekotuda şekeri dengeler..aç karnına alındığında zayıflatarak tepeden tırnağa vücudu ve hücreleri yeniler..ölümden başka herşeye devadır..
Artıları çok fazla olan bu formülü denemenizi şiddetle tavsiye ediyorumm...:))
1 TAŞLA 100 DEN FAZLA KUŞ VURUN:))

Zencefil kan sulandırır.. çörekotu da adet söktürür..hamile kalmak isteyenler ya da lohusa olup bebek emzirenler doktorlarına danışıpda kullansınlar...ama hamile kalmak istemeyen ya da lohusa olmayanlar çocuk emzirmeyenler bence mutlaka kullanmalı..zerdeçalı ve zencefili dünyaca ünlü onkoloji profu erkan topuzun önermesinin yanında birçok proflar tavsiye ediyorlar..çörekotunu da aynı şekilde..ender saraçtan tutun ahmet marankiye kadar..ya da eğer şüpheniz varsa googledan araştırın ve de doktorunuza sorun..ben sadece bu bilgiyi paylaşmak istedim..belki zayıflamak isteyipte dışarıdan destek ya da bilgi almak isteyenlere deneyen bir kişi olarak bir parça fikir verdiysem ne mutlu bana..:)))

Ben bugun baktım dm de var sadece ısırgan yoktu onuda bıo ladenden bakıcam ıns bendede ıse yarar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…