zaten hastasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güçlü ol. İnşallah iyileşeceksin. Bugünler de bitecek. Dürüst olmak gerekirse, yanlış anlamamışsın. Bazı anneler aşırı aşırı aşırı korumacılıklarından, bunu ellerinde olmadan yapıyorlar. Ben de anne değilim ama böyle anneler var. Soğukta aman üşütür, sıcakta aman terler diye çocukları eve hapsediyorlar. Senin hastalığının bulaşıcı olmadığını o da biliyor, aman hastaneye gidip gelirken bir mikrop onunla gelir, sonra çocuğum halasına sarılır, o sırada o mikrop çocuğuma geçer, sonra bu çocuk hasta olursa ben naparım gibi zincirleme evham yapıyor. Bazı Kadınlar psikopatça çocuklarını koruma çemberi altında tutuyor. Bunun seninle bir ilgisi yok. Kendi kız kardeşi de olsa belki aynısını yapacaktı. O haklı değil ama haklı olmadığının farkına varması, seni nasıl kırdığını anlaması çok zor

yok absolud dünyanın çivisi çıkmış artık özellıkle son yıllar da .arkadaşlık yalan vefa out hainlik hinlik sinsi sinsi gemini yürütmek in olmuş.ben bu aralar kaç kişiyi hayatımdan çıkardım bir bilsen .sanal dünya daha iyi valla üzmüyor insanı

Yuh yaa, densize bak. Ilk okudugumda grip filan zannettim. Yengenizin egitimi nedir? Kanserin bulaşici olmadiğini bilmeyen kaldı mı Allah aşkina?

Abinize anlatin bence, densiz eşini güzelce uyarsın. Vallahi cok sinirlendim. Ne yani hastasiniz diye yiğenlerinizi görmeyecek misiniz?

Bu arada cok gecmiş olsun, tez zamanda sagliginiza kavuşmanizi dilerim

Öncelikle geçmiş olsun inşallah kısa sürede iyileşirsiniz. Maalesef toplumumuz cahillikten ölücek bu konularda. Kaldıki dışarıda maske takan kanser hastası gördüklerinde hortlak görmüş gibi kaçarlar bilmezlerki asıl onlardan mikrop kapılmasın diye takılır o maske kendilerinden bişey bulaşacak diye değil. Siz kendinizi üzmeyin. Konuşurken çocukları getirseydin ben rahatsız olmuyorum hiç aksine mutlu oluyorum deseydiniz ozaman gerçekten sizi düşünüp iyi niyetle mi dediği belli olur

Yengeniz densizin teki belli siz akıllıca davranıp takmayın bu kadını boşverin iyileşmeniz için bütün olumsuzluklardan olumsuz insanlardan uzak kalın
Allah size ve tüm şifa bekleyen kullarına tez vakitte şifa versin

Öncelikle allah şifa versin. Kanser... zordur. Umarım atlatırsın, ancak dediği de yaptığı da ayıp. Sanki aids taşıyorsun, töbe est.

Yassyy geçmiş olsun çok. Baban da beyin cerrahıydı diye hatırlıyorum bence çocuklara bulaşmasından çekinmiyorlar. Belki de gerçekten sana bir zararları olur diye korkuyorlardır. Sen çok güçlüsün evet ama ameliyat geçirmiş olman hele bizim toplumumuzda tedirgin oluyor olabilirler.

Saçmalamis yengeniz. Aklıma tek gelen acaba önceden de görüşmek istemiyordu da şimdi de böyle saçma bir bahane mi sunuyor acaba oldu ama bu da çok bencilce ve acımasızca.

Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Edit : Bir de diger yandan belki çocuklar soru fala sorup seni uzerler gibi bir düşünce de olabilir hastaliginla ilgili.

Öncelikle allah şifa versin. Kanser... zordur. Umarım atlatırsın, ancak dediği de yaptığı da ayıp. Sanki aids taşıyorsun, töbe est.
Aids bile öyle ulaşmaz ya açık yarasına hivli hastanın kanı bulaşmalı ya da cinsel ilişki. Hivli insanlardan yzak durmak için bir sebep yok yani :)
Size de geçmiş olsun <3 yengeniz çok kötü bir insan bence iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum

zaten öncesinde ben türkiyedeydim buraya tatillerde vs yılda iki kez geldiğimde birer gün uğradım çocukları gördüm gittim hep. evlerinde bir geceden fazla kalmadım bile. çocukların biri 4 biri 2 yaşında bu arada.

ben öyle abime gidip kalayım, ailesine müdahale edeyim diye hiçbir şey yapmıyorum ki. haftada iki kez ilaç alıyorum ben abim sağolsun her hafta o iki günün birinde yanımda olmaya çalışıyor. onun dışında gidip görmem bile onları hem okulum yoğun hem de hastane çevresinden uzaklaşmam.

Gereksiz kadın ya
Kendi gelmiyorsa gelmesin Çocukları ne diye getirmiyor
Abinize deseniz yengem benle görüşmek istemiyor zorlayamam ama cocukları cok özledim vs deseniz getirmezmi
Bulasıcı sanıyo galiba densiz

bu arada yenge rus hanımlar. türkçesi kırık biraz türkçe rusça karışık konuşuyor ben de rusça bildiğim için, yoksa ingilizce. o da aklıma geliyor acaba derdini anlatamadı mı diye ama bu hastalık kısmını rusça söyledi savunmayı türkçe yaptı.

Işte diyorum ya getek açık yara, gerek tükükürük vs. Yani bu derecede değil, sadece misaldi zaten. Hadi uçuk olsun :)

Amaaaannnn o zaman olaya rus kalsın boşver. Abine anlat durumu derim..

Yaaa gerçekten yengen burda densizlik etmiş çocuklar grip falan değilse ne olabilir ki senin de onları görmek en doğal hakkın. Belkide seni bahane etmiştir babanın yanına gelmek istemiyordur araları iyi degilse. Senden rahatsız olacağını sanmıyorum o kadar cahil ve şuursuz olamaz herhalde bir insan. Yada çocuklar çok hareketli falansa seni yorarlar grip falan bulastirirlar belki diye düşünmüş olabilir ama sen istedikten sonra bu konuda ısrarcı olması yine sacma. Bence sen şu saatten sonra yengeni tekrar arama. Eger birazcık insansa seni aglattığı icin yaptığından utanır ve bunu telafi eder. Yengene suan icimden saydıklarımı şurada yazsam banlanirim o kadar kızdım. Seni uzmeye kimsenin hakkı yok. Ama sen hiç üzülme yassycigim bence mutlaka geri dönüş yapacak ya abin ya yengen. Bu durumu telafi ederler diye düşünüyorum bir sekilde

Canım rabbim şifa versin sana. Tabiki hastalığın bulaşıcı değil. Ama kemoterapi falan aldıysan sana hastalık falan bulaştırabilirler diye düşünmüş olabilir . Eğer almadığın halde öyle dediyse Allah yengenin kalbine merhamet versin.

Yok kuzum ondan değildir bir üye yazmış bağışıklık sistemin zayıf olabilir bu dönem dikkat etmen lazım diye çocuklar seni yormasınlar diyedir. Kanserin bulaşıcı bir hastalık olmadığını onlarda biliyordur zaten. Ama kesinlikle seni yormasınlar diyedir bende çocuklarımı rahatsızlığı olanların yanına götürmek istemem hatta sağlıklı olanların bile oğlum çok yaramaz. Sen yanlış bişey düşünme abin yengen sonuçta seni düşündükleri için.Rabbim acil şifalar versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…