Yüzümdeki siğiller için ne yapabilirim?

Hangi dua acaba bana yazar mısınız
Geçmişte elimin her yerinde sigil çıkmıştı. Yüzüme de sıçradı sonra alışveriş yaptığımız biryer vardı ordaki kişiler dedi bizim bi dede var okuyor diye söyledi. Dedeye ismimi sigil sayimi ilettiler hiç abartmıyorum bor haftada hepsi yok oldu.

Canim merhaba suanda nasil cildin bende o ilaca baslamayi dusunuyorum

Enteresan bence tesadüfen gecmis sizinki nibulen krem kullananlarda ceviz yagi kullananlarinkide.denedim cunku hepsini geçmedi
Merhaba siğiller çeşit çeşit arkadaşlar hepsinde ayrı tedavi ise yarıyor diye düşünüyorum.hemen kendimden örneklerle anlatayım.kucukken elimde ayrı ayrı zamanlarda 2 tane o koca gördükçe utanç veren siğilden çıkmıştı ikisi de bildiğim bütün duaları abdestli bir şekilde okuduğumda geçmişti.ortaokulda boynumda bir tane siğil çıktı o pisliği bir türlü geçiremedim etrafında koloni yaptı sonra yüzüme de sıçradı 36 yaşındayım.denemedigim yöntem az kaldı hint yağı sirke limon aspirin propolis ne varsa denedim giderek arttı.yuzumdekiler hafif çıkıntılı güneşte belli olan çok kimsenin farketmediği ama beni aşırı rahatsız eden her yere yayılan siğiller.dün yine buralarda gezinirken ceviz yağının mucizesini okudum sabah 10 da kalktım gittim aktara.ceviz yağını pamuğa döktüm baya bi beklettim sanki bugün düzelme var gibi.bunu bir hafta yapacağım tam geçmezse nibulen adlı kremi deneyeceğim

Merhaba yuzumde 1 senedir sigiller var ne yaptimsa gecmedi.. dermatolojiye gidiyorum kriyo uygulaniyor ama hic faydasini goremedim..eger yuzunde sigil cikip iylesen varsa yardimci olabilir mi acaba???

Zoretanin verdi doktorum. Yüzümdeki sigiller geçeceğine artti. 15 gundur kullanıyorum. Bir ay sonra gel dedi dr ama arttığı icin gidip sorayim mi?

Arkadaşlar merhaba, ben de yüzümdeki siğillerden şikayetçiydim. Benimkiler küçük küçük bir sürü ve ten rengi siğillerdi kaş çevremde çıkmışlardı çok şükür kurtuldum inşallah tekrar çıkmazlar. Sırf buraya yazabilmek için üyelik oluşturdum, umarım size de faydası olur.

Öncelikle verrutol isimli ilacı tek tek sabırla sadece siğil üzerine akşamları uyguluyoruz, sonra sabah kalkınca kabukları tırnağımızla iterek koparıyoruz, bunu bi kaç kez tekrar edip siğilin kopmasını sağlıyoruz. Ama kontrol etmeniz lazım kökü kazınana kadar devam edeceksiniz. Ben leke kalmaması için sonrasında contratubex kullandım deneyebilirsiniz. Bununla birlikte içerden de bağışıklığınızı desteklemeniz gerekiyor, ben bunun için imunex ve supradyn kullandım ve sonuç aldım inşallah size de faydası olur.

Melike Allah rızası için bana özelden yaz

Merhaba, bende Antalyadayım. Eşimin yüzünde de büyük bir siğil var. Antalyada hoca ismini verebilirim demişsiniz. Rica etsem bana özelden yazabilir misiniz? Sizin özeliniz kapalı sanırım

Merhaba oğlumun elleri ve yüzünde dudaklarında siğiller var önüne geçemiyoruz lütfen Antalya’da ki hocanın bilgisini bana çok acil bildirebilir misiniz 2 gün sonra Antalya’dan ayrılacağım yardımınıza ihtiyacım var

Merhaba hocanın bilgisine ihtiyacım var oğlumun elleri ve dudaklarında yüzünde siğiller var önüne geçemiyoruz lütfen bilgilerini bana da iletir misiniz

BİLMİYORUM GÖRÜR MÜSÜNÜZ BU MESAJI.BENDE DE AYNI SİZDE Kİ GİBİ VAR TÜM YANAĞIMA YAYILDI RESMEN.ACABA SON DURUMUNUZ NEDİR.GEÇTİ Mİ SİĞİLLERİNİZ.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…