Yüzük meselesi

Botlarını mı satmış cidden?
Erkek kardeşim var, tüylerim ürperdi okurken.

Çocuk musunuz istediğiniz alınmadı diye ağlıyorsunuz?

O kısmını bilemem de karşısına bi yüzük için carlayan verdiği hediyenin parasını yollayan biri çıkmaz inşallah.
Herkes yüzüğü zorla aldırmak istediğimi düşünmüş ama ben o yüzüğü birkaç ay önce kendim almak istediğimde sen alma ben alırım diye söz verdi bu yüzden kendime almaktan vazgeçtim.
Hediyesini beğenmedim konusu da yanlış anlaşılmış hediyesini çok beğendiğim ama maddi durumum iyi değil o yüzden yüzüğü alamadım dediği için hediyenin parasını yolladım ben zaten çok beğendim diyerek yüzüne parasını falan vurmadım zorda olduğu için bir de buna gitmesin parası diye düşündüm
Botunu satma olayını da bugün söyledi yüzüğü almak istedi ben de paran yok boşver dedim ama botumu sattım merak etme param var dedi botu daha önceden satmak için koymuştum eski bir şeydi zaten madem bugğn satıldı o parayla yüzük almak istiyorum dedi

Yüzük için ağlama olayını da ona değil kendi içimde yaşadım çevremdeki herkes sevgilisiyle evlendi biz de evlenme yolunda olduğumuzu düşünüyorduk ama polislikten elendi ve olmadı o yüzden sanırım anlam yükledim bir bağlılık şeklinde

Yine de bosuna uzatiyorsun. Annen hakli

Yüzüğün peşinden koşmaktan Gollum'a dönmüşsünüz

Sevgilinizin maddi durumu asirı kötü. Bu sartlarda evlilik ya da evlilige dair bir adım beklemek çok yanliş. Oyle bir isteginiz varsa zaman kaybetmeyin ayrilin baskasini bulun. Sevgiliniz daha birkac yil evlenemez en az bu maddi durumla

"beni bir yüzük için ağlattığını unutmayacağım dedim" diye yazmışsınız ilk başta. çok da kendi içinizde yaşamamışsınız yani.

bence iki taraf da aşırı dramatik ve ölçüsüz. Yüzük gelmedi diye ağlayan, botunu satıp yüzük alan...

Kayınpeder yemeğe geliyor diye yüzüğünü satıp et alan bir üye var. o geldi aklıma şimdi.

Anneni dinle...

Hediye olarak yüzük ve teklif beklerken tütsüluk gelince bozulmak normal.
Haklısınız.
İster istemez pek çok kadın hayatlarıinin bir döneminde evlilik teklifi, yüzük, ciddi bir adım ... Çeşitli beklentilere girmiştir. Normal..
Olabilir.

Ama verdiğiniz tepkiler çok utanç verici ...
Geri tütsüluk parasını yollamak nedir ?
Sonrasında açıklama yapmissiniz maddi durumu yok diye vs...

Ee maddi durumu yoksa, öylesine sana destek olmak istedim demelisiniz. Hediyenin parası demeniz çok ayıp..

Düştüğünüz durum kötü olmuş. Yanlış anlaşıldım diye açıklamalar yapıyorsunuz ama yine yanlış yine ayıp ...
Ama bilerek ama bilmeyerek kötü duruma düşürmüşsunuz kendinizi. Kabul edin...

Ayrıca 100 lira artık para değil. Daha bunu sağlayamadigina göre henüz çocuk. .
Çocukla da ciddi bir ilişki yaşanmaz beklentiniz boşuna .

Onceki konunuzada yazmistim o zaman ayrilacaginizi soyluyordunuz kotu bitmesin diye konusacaktiniz felan filan tekrar basa donmussunuz siz de karsi tarafta daha coook aglar aglar durur ne uzarsiniz ne kisalirsiniz bu akilla. Ayrilin demicem cunku dinleyen yok gidin yuzugunuzu kendiniz alin bir beklenti icinede girmyin parasiz calismayan adamdan .

100 liralık yüzük istemek, hediyeyi geri göndermek falan... Biraz çocuk oyunu gibi. Sizin öfkenizin neye olduğu belli: Evlenme teklifi almak istiyorsunuz, sembolik değil gerçek bir yüzük istiyorsunuz ama demek ki bunu ancak bu şekilde ifade edebiliyorsunuz. Sembolik yüzük isteyerek "yüksek beklentileri olan bir kadın" gibi görünme ihtimalinizi ortadan kaldırıyorsunuz ama aslında sadece net olmaya ihtiyacınız var. Bu ilişkiye de sadece şeffaflıktan fayda gelir çünkü konuşmadıkça pasif agresif davranırsınız.

Aslında o konumdan sonra bir daha normal devam etmedik ayrılık konuşması yaptım ve sevgili gibi de devam etmedik. 2 yıl ilişkimiz çok güzeldi bana hep iyi hissettirdi benim de ona iyi hissettirdiğimi söyledi birbirimizi çok sevdik ama son 4 aydır onun iş bulamama stresi benim aile evine dönmem vs tükettik her şeyi

Evet doğru diyorsunuz sanırım ben beklentimin karşılanmayacağından emin olduğum için bu Kadar agresifim. Ama şeffaflık konusunda o zaten 2-3 yıl evlenemeyeceğimizi söylüyor benn bunu kabul edemiyorum ve tam olarak yarılamıyorum da

O zaman yuzuk meselesi sorun etmenizi gerektiren birsey degil konusmayi kesip yolunuza bakin o da kendi yoluna gitsin. Uzatmak hic birseye fayda etmez.

Ben burdan evlenme meraklısı bir tip görüyorum kusura bakmayın. Zorla evleneceksin çocukla. Çocuğa acıdım

Yorumları okudum da birinin parası yok diye ayrılmak kimse kusura bakmasın da kahpelikten başka bir şey değil.
Bu adamla beraber olmayı siz istediniz sevdiniz sevildiniz aşağı yukarı nasıl bir geleceğe sahip olacağını sizde beraberken biliyordunuz denemiş olmamış denemiş olmamış bu zaten fazlaca onur gurur güven kırıcı şeyler ailesinin yüzüne bakarken yada sizinle olduğunda ki mahçubiyetinden hiç mi anlamadınız psikolojik olarak nasıl bir durumda konu sahibi dahil kimse farkında değil sadece kendinizi düşünüp sizi seven insanları korkmadan kırmaktan terk etmekten bahsedilmesi beni şu yaşadığım ülkenin tabularının insanların üzerinde oluşturdupu bu iğrenç düşünceler(konu yorumları) ciddi anlamda midemi bulandırıyor iğrençsiniz size diyebilecek kelime bulamıyorum.

Konuya gelirsek anlattığınız kadarıyla bir çok kez iş bulma çabası içinde bulunmuş ama başarılı olamamış doğal olarak iyi bir iş istiyor okumuş mesleğini yapamasa da devamlılığı olan bir iş istiyor.
Siz işinizi bulmuş çalışıyorsunuz ve sizin için sıra evliliğe gelmiş ama sevgiliniz sizin bu geçtiğiniz sırada takılı kalmış orayı geçmeden onu evlilikle baskı altında tutmanız ona size iyilik getirmez durumu daha da kötüleştirirsiniz.
Hiç bir şey olmadı hala bulamıyorsa asgari ücretlide olsa iş seçmemesi konusunda ciddi ama onun yanında bir tavırla konuşma yapın onu sevdiğinizi onu yanında istediğinizi söyleyin tabi sevdiğinizi düşünerek yazıyorum tüm bunları.Size düşen çalışıp bir düzen oturtana kadar ona destek olmanız eğer aranızda sevgi varsa bu aşamadan sonra ilişkiniz evliliğe verilecektir. Çalışıp beraber evinizi kurarsınız eşyalarınızı alırsınız ama yok herşeyi 4 4 lük istiyorum derseniz bu konuya yorum yapan sevgi nedir bilmeyen vicdansız yorumları dinleyebilir bu yazıyı da göremezlikten gelebilirsiniz

Eski konunuzu hatirliyorum. Bir kac yildir is begenmedegi icin calismadagini soylemistiniz sevgilinizin. 100 liralik bijuteri yuzugu icin bot satmalar, hediye parasi yollamalar fln anca liseli ciftlerde makul gorulebilir. Bence siz annenizi dinleyin. Yoksa daha cok aglayabilirsiniz.

Çok güzel yazmışsınız ben böyle düşünerek onla çok konuştum yeri geldi karşısına çıkan işler için yalvardım ama o hep geleceğimiz için daha iyi bir iş lazım dedi ve işte geldiğimiz durumda artık beğenmediği işleri de bulamaz oldu. Psikolojisinin kötü olduğunu farkındayım çoğu zaman da yanında olmaya çalıştım ama son 3 aydır düzgün görüşemedik konuşamadık bile telefonda ve ilişkimiz çok yaralandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…