Yüzük aldım derken yalan mı söyledi?

Adamı darlamışsınız, adam da dilinizden kurtulmak için yalan söylemiş, olan bu. Evlilik takıntınızdan kurtulun düşmeyin bu durumlara. O istemeden tek başınıza onunla evlenemezsiniz, adamın duygularını yönetemeyeceğinize göre evlenmek istemesini de sağlayamazsınız. Üzgünüm.

bence acele etmeyin yani düşük bir ihtimal de olsa belki ayarladığı rezerve ettiği bir mekan olabilir ya o an yanınızda olmasını istediği veya sizin isteyeceğinizi düşündugu birileri olabilir onları bekliyor olabilir şayet telefonda konuşurken size yüzük konusunda yalan söylemiş olsa bile sonrasında o yüzüğü satın almak için bir vakti oldu sonuçta yani yalan söyledini size belli etmemek için o yüzüğü alır diye düşünüyorum ben bilmiyorum tabi bunları onu en iyi tanıyan da sizsiniz

Arkadaşlar ben zaten bu adamla bu konuyu yüz kere konuştum. Açıkça konuşsaydın falan diyenler var. Ben evlenmek istiyorum dedim çocuk istiyorum dedim. Senin niyetin bu değilse ayrılalım dedim. Terk etmeye de kalktım. Adam seviyorum evlenicez bekle diyip duruyor. Bana ben evlenmek istemiyorum dese ayrılmıştım zaten. Ayrılmak istemiyor. Beni kaybetmekten korkuyor. Yani sevgisine inanıyorum. Ama bu adamda evlilik fobisi var diye düşünüyorum. Evlilik delisi diyenlere de şunu demek istiyorum. 2 yıldır uzaktan ilişki yürütmek ne kadar zor biliyor musunuz? İnsan sevdiğinin yanında olmak istiyor. Düzenini kurmak istiyor. Onun bu kadar ağırdan almasını anlayamıyorum.
Açıkçası şu son yüzük olayı çok gururumu incitti. Moralim çok bozuk. Yüzüğü sorsam mı bilemiyorum. Hiçbir şey demeden izmire dönüp geri kalan süreçte de hep soğuk mu yapsam diyorum. Artık o kadar incindim ki bu konuyu açmaya bile gururum kaldırmıyor gibi... bilmiyorum..

Eve döndüğünde sadece trip atıp kendini kanser edeceksen herşeyi açıklığa kavuşturup evine dönmen daha iyi...

Sor bence yuzugum nerde diye sakayla karisik. Ama benim dusuncem bu adami zorla evlilige ikna etmeye calisiyorsunuz yarin bir gun evlenince basi sikisinca senin yuzunden diyecek. Demek ki evlilige uygun biri degil ve erkekler bayilir sorumlulugu ustunden atmaya

Gideceğini söyle eğer varsa yüzük veya sürpriz hızlandıracaktır süreci ama hiç lafını bile açma yüzüğün gidinceye kadar verdi verdi yüzüğü yok konusunu bile açmazsa anla ki yalan. Kendi yalanını unuttu demektir. Doğru söylersen ne söylediğini hatırlamak zorunda kalmazsın demişler. Sen gidince de yüzük konusunu açarsın ama aaa vermeyi unutmuşum neden hatırlatmadın derse de bu öyle hatırlatılacak birşey değil erkekler çok para verdikleri eşyaları unutmazlar. Sen hiç duydun mu araba alıp araba aldığını unutan bir adam yüzük konusunu hiç açmazsa bil ki kaldırılsın.

Üzgünüm ama sizinle evlenmek istemiyor.
Bende 30lu yaşlardayım. 30lu yaşlardaki bir erkek 2 yil içinde elzem bir durum yoksa çoktan evlenme sürecini başlatırdı. Ailelerle tanışma, aileleri birbiriyle tanıştırma, söz nişan vs..

Yüzük bence yok. Olsaydı çoktan size vermişti. 3 gün bekletmezdi. Ben olsam sorardım. Eğer kem küm ediyorsa da güvenim zedelendiği için ayrılırdım.

Izmir'e dönmeyi beklemeyin. Sorun. Bitecekse de bitsin. Zamanınızı alıp sizi oyalamasın.

Ayrıca evlenmek istemeniz çok insani bir istek. Sadece bu kişi evlenmek istemiyor. Sorun yüzüğü.. belirsizlik insanı yorar. Kimsenin sizi oyalamaya hakkı yok.
Yüzleşin.

Evlilik istemeniz gayet doğal. Sorun karşınızdaki kişinin net olmayışı. Yerinizde olsam daha fazla evlilik, yüzük lafı açmazdım. Zaten dönecekmişsiniz birkaç gün içinde bekleyin. Teklif olmazsa soğuk davranayım vs. demek yerine ayrılın. Belli ki sevgilinizde o yürek yok. Daha neden uzatıyorsunuz karşılıklı anlamadım.

Ne zaman dönüyorsunuz ? Bence dönene kadar bekleyin. Döndükten sonra da ima etmeye falan çalışmayın açık açık söyleyin. Karşısında çocuk mu var yani barışmak için böyle bir yalan uydurdu. Hadi o an öyle söyledi anı kurtardı e mübarek bari git de sonradan al. Eğer bir teklif olmazsa açık açık söyleyin. Kırıldığınızı belirtin. Eğer gidişat böyle olsaydı ben olsam döndükten sonra da yol verirdim sanırım. Yaşlarınız küçük değil. Evlilik için daha düşünecek ne olabilir iki senelik birliktelikten sonra? Demek ki evlenmeyi hiç düşünmüyor. Anladığım kadarıyla siz de artık hayatınızı bi düzene oturtmak istiyorsunuz. Ben bu düşüncenizi yadırgamadım. Ama o sizin gibi düşünmüyor sanırım yol yakınken bi hal çaresine bakın derim

Kesinlikle sizinle ayni şeyi düşündüm ben de

Bazen evlilik teklifi olmaksızın isteme nişan düğün olabiliyor. Her erkek evlilik teklifi yapmıyor. Orası normal ama yüzüğü gönderip sana vermemiş olması hala almadığını gösteriyor. Alsaydı zaten sana göstermiş 3 gündür yanındasın bildiğini biliyor verirdi çoktaaaan . Gideceğin zamana yakın söyle bence

son dakikaya kadar sürpriz yapma ihtimali yüzünden (yoksa öyle bir şey bile sürpriz yapacaktım demesin) beklerdim, dönüş döneminde illa ki söylerdim ki aaa unutmuşum demesini de ekarte edeyim.

bi kere sana şunları düşündürtmesi bile saçma, resmen seni ve aileni evlilik meraklısı yüzükte yüzük saçmalığına sürüklemiş ya, bu yüzük meselesini açıkça konuşmak bile incitici.

hiç bu kadar nazlanan görmedik yani, yapacak adam bir milyon tane şey bulur yapar.

Evlenmek istiyorsanız ayrılıp evlenmek isteyeni bulursunuz.
Sevgilinizin sevgisine güveniyorsanız da söylenmeden yanında olursunuz.
Böyle yaptıklarınız bir işe yaramaz, yaramamış da zaten.

Ayrilmayi denesen sorun biticek çünkü adam evlenmeyecek seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…