Yüzük aldım derken yalan mı söyledi?

karnıma ağrı girdi gülerken, çok yaşa :)

2 tanıdığım vardı biri 10 yıl biri 15 yıldır sevgililer aynı evde yaşadıkları da oldu adamlar sürekli evlilik istemediklerini söyleyip durdular kadınlarda artık uzun zaman sonra ayrıldılar 15 seneeee az mı ya. O evlenmek istemeyen adamlar biri 6 ay sonra diğeri 1 sene sonra hemen evlendi.. Erkekler bana göre evliliği düşünmüyor değiller bence o an karşısındaki insanla düşünmüyorlar.eyyorlamam bu kadar.

adam bıkmıştır, bikaç zaman yüzük muhabbetine ses etmez demiştir.
Nasıl bir evlenme hırsı anlamadım açıkcası. Adamın evinde çekmecelere kadar karıştırmış.
Bu kadar gözü kararmış insan kendi teklif etsin niye erkeğin ağzından çıkacak söze bu kadar bakıyor gerçekten ilginç...

He çekmeceyi görmedim ya ben
Bence özel tasarım yaptırıyor olabilir hala tasarlayan kişi de yahut sipariş vermiştir pandemi sebebiyle geç gelecektir

hah işte isteyen kadın net olsun, çıksın aslanlar gibi alıcam lan ben seni falan desin :)

Çekmeceleri karıştıracak kadar evliliği hırs yapmanız hiç sağlıklı gelmedi bana.
Hemen ailenize, arkadaşlarınıza söylemeniz falan daha küçük yaşların hareketleri.

Yüzük almamış gibi duruyor sevgiliniz, alsa bile zorla aldırmış yüzüğün gerçek bir kıymeti olacak mi?
Yüzük ve evlilik konusunda bu kadar yüzgöz olduktan sonra hani benim yüzüğüm diye sormakta cok abes kaçmaz sizin icin sanırım.

Ordan göründüğü gibi diil ya. Valla evlilik çok matah bişey diil 31 yaş artık geç bir yaş hiç değil. İnsanlar akıllandı olgunlaştı artık anne olma yaşı 47lere çıktı. Evlenmek için evlenmeyin nolur mutsuz olmayın. Sizin için şimdi kılını kıpırdatmayan adam evlendikten sonra hiç yapmaz..

belki sürpriz yapacak hazirliklari tamamliyor :) bu güzel olan ihtimal. bu yüzden kesinlikle sormazdim. yoksa kendime zorla sanki evlilik teklifi ettirmisim gibi olur.

ikinci iyi olmayan ihtimal yalan söylemis olma ihtimali. Ki böyleyse niye yalan söyleme geregi duydu, seninle barismak icin? zayif noktani biliyor. bence hic bu konuda söz etme. cocukta degilsiniz ki diyim, zamani var bekle. üzerine düsme, sen ona degil o sana kossun. degerini düsürme. baktin ki adim gelmiyor, direkt söylemeden ima et. eger evlenmek niyeti yoksa seni oyalamasin.

Kac gün daha oradasınız? Belki ilk günden teklif etmek istememiştir. Bence dönmeyi bekleyin evlilik konusunuda henüz açmayın. Döndükten sonra hala teklif etmezse o zaman konuşun. Ama evlilik tek taraflı olmaz ki, kendini hazir hissetmiyor olabilir. Böyle baskıyla evlenecekseniz hiç evlenmeyin daha iyi, ilerde problemler olabilir

Canım benim evlilik hayalini anlıyorum ben de senin gibi gayet hevesliydim, 25 yaşındaydım hatta evlilik için rest çektim ve cahilliğime bakar mısın sevgilim askerdeydi yeni mezundu ve işsizdi. Beni kaybetmemek için izinde aileler tanışmış askerden döner dönmez de iki ay sonra evlenmiştik. Yani takribi restimden altı ay sonra biz evliydik.

Demem o ki kaybetmek istemeyen böyle deli hızıyla sürece giriyor seninki de belli ki oyalıyor. Kınamadan söylüyorum bu adamı bırak önüne bak, bu hevessizlikle bu adamla olmaz bu iş.

Senin yaşadıklarını ben 20 yaşındayken yaşadım aramızdaki yaş farkı dağlar kadar. Ben kördüm cahildim ilk sevgilimdi neyin ne olduğunu bilemeyecek kadar tecrübesizdim velhasıl 4 yıl oyalandım Yüzük bile aldı yalandan şu ay gelecez bu gün gelecez yarın gelecez diye diye 4 yıl geçti. En son gün verdi kesin geliyoruz dedi herkese söyledim annemi acile kaldırdık seni istemiyor annem mi ölsün napim dedi o gün ayrıldık sonra yalvardı yakardı kendimi öldürecemler barıştık sonra baktım bu yalancı kesin olarak tekrar ayrıldım ve annem hiç hastalanmadı annem değil ben istemiyordum seni dedi. Sonra döndü kızgınlıkla söyledim seni çok seviyorum evlencem dedi Yani canım bir insan yalancıysa yalancıdır resmen senin ilişkinde o yalancıyı gördüm seni oyalıyor evlenmek isteyen bir insan çoktan evlenirdi Yüzük aldım diyen biri de o yüzüğü sen gittiğinde gösterirdi. Seninkinin derdi günü kurtarmak sende gidip hiçbişe olmamış gibi 3 gündür evinde yatıp kalkıyorsun onunla kusura bakma ama ben 23 yaşında ilk erkek arkadaşım olduğu halde idrak edebildim kandırıldığımı sen 31 yaşında çoktan görmeliydin.

Ülen allah belanızı vermesin nerden buluyorsunuz böyle lafları gollum dedi ya gollum efendimisss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…