yüzsüzlük karşısında moralim çok bozuk

Gorumcenle konusmaya bilirsin ,ama yinede kayinvalidenin yaninda oturabilirdin..
Sonucta kayinvalidenin bir sucu yok.

derdim fotoğraf resim değil.
eşim bu kadar sinirlenirken bi anda resim görüyorum. aslında eşimin davranışı hoş değil. bana kendisini farklı gösteriyor ama arkamı dönünce belki de bir oluyorlar.

Siz nasıl olsun istiyorsunuz araları?

Siz nasıl olsun istiyorsunuz araları?
beni haksız görüyorsa eşim bunu söylesin istiyorum. bana hak verip arkamı döndüğümde hiçbir şey olmamış gibi davranmasını istemiyorum. aslında eşimin uyarı yaptığına inanmıyorum sırf ablasının kalbi kırılır diye.

inandırıcı gelmediyse neden müdahil oldunuız
bu sitenin amacını biliyorsunuz değilmi?
ben özgür bir biçimde yorumumu yaptım..
Keşke bir de olayı görümcenizden dinlesek.
Ayrıca benim gibi düşünenlerde var yorumları okursanız..
Bu benim görüşüm paylaşmak istedim eleştiriye gelemiyorsan buraya konu açmayacaksın..

Evet eşinin orta yolu bulması lazım eğer sen haklıysan anlaşılır bi dille ablasına bunu söylemesi gerekir. O zaman o da duracağı yeri bilir. Ama kimse bişey demezse görümcende meydanı boş bulup daha fazla müdahale edebilir hayatınıza

bu sitenin amacını biliyorsunuz değilmi?
ben özgür bir biçimde yorumumu yaptım..
Keşke bir de olayı görümcenizden dinlesek.
Ayrıca benim gibi düşünenlerde var yorumları okursanız..
Bu benim görüşüm paylaşmak istedim eleştiriye gelemiyorsan buraya konu açmayacaksın..
inandırıcı gelmemiş.. benim zaten boş boş vaktim var. keyfimden yazdım bunları

Evet eşinin orta yolu bulması lazım eğer sen haklıysan anlaşılır bi dille ablasına bunu söylemesi gerekir. O zaman o da duracağı yeri bilir. Ama kimse bişey demezse görümcende meydanı boş bulup daha fazla müdahale edebilir hayatınıza
heh aynen öyle benim demek istediğim.. ama konu yanlış anlaşıldı veya kendimi ifade edemedim.

heh aynen öyle benim demek istediğim.. ama konu yanlış anlaşıldı veya kendimi ifade edemedim.
Seni en iyi ben anlarım canım üç görümcem var üçü de benden büyük ve biri de evli olmadığı için triplerdee:p:mad:Dediğim gibi eşinin tutumu çok önemli hött desin bak nasıl kaçacak delik arayacak görümcee

Seni en iyi ben anlarım canım üç görümcem var üçü de benden büyük ve biri de evli olmadığı için triplerdee:p:mad:Dediğim gibi eşinin tutumu çok önemli hött desin bak nasıl kaçacak delik arayacak görümcee
eşimin abisi de var abi ve yenge bu bahsettiğim görümceyle konuşmuyorlar. abi tavrını koymuş. zamanında onların işine de çok karışmış. onların yanından bile geçemiyor

Gorumceniz konusmuyorsunuz diye neden kayinvalidenizin yanina gitmediniz ki? Bu suzi daha da haksiz cikarir. Esinin ablasi o tabii fotograf cekilecek. Kardesin veya abin ablan yoksa anlamazsin.

beni haksız görüyorsa eşim bunu söylesin istiyorum. bana hak verip arkamı döndüğümde hiçbir şey olmamış gibi davranmasını istemiyorum. aslında eşimin uyarı yaptığına inanmıyorum sırf ablasının kalbi kırılır diye.

Ben de ablamın kalbini kırmak istemem.
Ayrıca söylemediğini nerden biliyorsunuz..
Elbette ki kardeş ilişkilerine devam edecekler..
Fevri davrandığınızı düşünüyorum.
Siz de büyütmeseniz olayları..

Gorumceniz konusmuyorsunuz diye neden kayinvalidenizin yanina gitmediniz ki? Bu suzi daha da haksiz cikarir. Esinin ablasi o tabii fotograf cekilecek. Kardesin veya abin ablan yoksa anlamazsin.
kv min yanına gittim görüştüm, gitmediğimi nerden çıkardınız?
benimde ablam abim var ama ikiside benim ne evime ne de eşimle arama girerler. mutsuzluğumuz için uğraşmazlar.

eşinizin ablası ile resim cekilmesını yadırgamak sizin ne haddinize
ayrıca doğrusunu söylemek gerekirse sizin ayrı masada oturmanızda abes olmuş
sonuçta orada tanıdıklar akrabalar var yersiz dedikodulara sebebiyet vermişsiniz yakında bunun içinde konu açarsınız

fotograf normal de
görümcen gelmiş ayagına beraber aşagı inseydi ne olurdu ki

eşin zaten seni herhangi bişey zorlamıyo anladığım kadarıyla...
ama kardeşler nihayetinde..
bence sana bulaşmasında ne hali varsa görsün...

derdim fotoğraf resim değil.
eşim bu kadar sinirlenirken bi anda resim görüyorum. aslında eşimin davranışı hoş değil. bana kendisini farklı gösteriyor ama arkamı dönünce belki de bir oluyorlar.

onlar üç ben tek diye düşünmeye başlarsanız, en sonunda işler o hale gelir. ablasının başında 24 saat durup size bekçilik mi yapsın laf gelmesin diye, bundan sonra gidip konuşmasına izin verin o zaman söylenmelerinden sonra. gitmemiş işte, abla fotograf cektirmek istemiyorum demin yine yıldızse'nin hayatına karışmışsın mı deseydi? gel ablamla elele fotograf cektirin mi diyor ki, sizi haklı bulup ikisini de yerelim?

eşinizin ablası ile resim cekilmesını yadırgamak sizin ne haddinize
ayrıca doğrusunu söylemek gerekirse sizin ayrı masada oturmanızda abes olmuş
sonuçta orada tanıdıklar akrabalar var yersiz dedikodulara sebebiyet vermişsiniz yakında bunun içinde konu açarsınız
fotograf normal de
görümcen gelmiş ayagına beraber aşagı inseydi ne olurdu ki
valla iyi niyetle gelseydi inerdim. bi tane daha görümcem var onunla aram gayet iyidir. aşağı in derken beni dövecek gibiydi bakışları oyüzden inmedim.

günaydın,
benim bir görümcem var ve en başından bu yana anlaşamıyoruz. yaklaşık bir yıllık evliyim. ilk zamanlarda bana çok karışıyordu. evliliğimin ilk dönemlerinde maddi olarak sıkıntıya girdiğimiz için işimden ayrılamadım. 7 ay boyunca evime çok uzak mesafede, ama annemlere yakın olan işime devam etmek zorunda kaldım. ve gidip gelirken yollarda hastalandım annemde kaldım bir kaç gün annem baktı bana. ama görümcem beni arayıp evine neden gitmiyorsun diye serzenişlerde bulunmaya başladı. benim durumumu bildiği halde. bu arada oturduğumuz ev yeni bina olduğu için ilk 3 ay evde su ve doğalgaz yoktu. bu durumu bile kendi ailesini haklı çıkarmak için normak olduğunu savunmaya başladı. benim ailemden rahatsız olduğunu anlatır nitelikte konuşmaya başladı.
sonra ben patladım artık bana karışmaması söyledim görüşmemi sonlandırdım o günden bu yana. eşime ilettim bunları eşimde aradı ablasını uyardı.
şimdi şuraya gelmek istiyorum. dün eşimin kuzeninin düğünü vardı. düğüne gittik. ben onu görmemek için kv min yanına oturmadım çünkü ikisi güzel bi ikili düşünceleri aynı. sonra yanıma geldi. yüzsüz bi şekilde ben büyüğüm senden ama yanına geldim. annem üzüldüğü için geldim hadi aşağı in. bende inmiyorum eşim gelsin ineriz dedim o sırada eşim yoktu. ama hala ısrarla in aşağıya diyip emir etmeye başladı ve başımda bekledi sonra söylene söylene gitti. eşim geldi ben anlattım durumu. dedi ki gidip eşine anlatıcam müdahale etsin. ben yok boşver dedim.
Eve geldik eşimin telefonuna baktım düğün resimleri için. Eşim ablasıyla hiçbir şey olmamış gibi resimler çekilmiş.. neyse bunu geçtim ama onun benim yanımda var olması çok rahatsız ediyor. hala karışmaya devam ediyor. yön vermeye çalışıyor. ne yapmalıyım sizce benimle muhatap olmaması için
Herşeyi eşine yansıtmak zorunda değilsin.Zaten cevabını vermiş tavrını koymuşsun.

X