Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Cok soru soruyorm kusura bakmayin ama :) gundelik hayatinizi etkiledi mi abes bi soyulma kizariklik oldu mu malum okullar acilio :)

kızarıklık soyulurken bende olması sadece yaptıktan sonra 2 gün sürdü ama hafif bi pembelik yani çok iş yaparsında kızarırsın ya onun gibi doğal bi pembelik oldu soyulmalarda normal renkte oldu abes bi görüntü olmadı ama soranda vardı yüzün niye soyuluyor diye ama öyle ahım şahım değil yani yakından :) Önemli değil sor aklına takılan varsa canım

canım ne kadar tuttun yani sürmeye baslayınca süreyi başlatıyormusun yoksa sürme işlemi bitince 1,5 dkkayı başlatıp mı bekliyorsun

O hafif kizarikliklar problem deil idare ederim de kabuk filn baglatirim diye korkuyorm elim surekli yuzumde duzgun durmuyorum bi:) nemlendirmesinde ne kullandin sen

O hafif kizarikliklar problem deil idare ederim de kabuk filn baglatirim diye korkuyorm elim surekli yuzumde duzgun durmuyorum bi:) nemlendirmesinde ne kullandin sen

fesleğen kremi ve E vitamini kullandım aynı siteden temin etmiştim bide dışarı çıkarken 50 faktrlük güneş kremi kullandım canım

Kedi, Bende dudak üstünde lekelerim var ne yapayım demiştim Lady'e. Aynen cevabını yazıyorum''Dudak üstüne sürülmez derken şunu vurguladım sadece tek bölgeye yaparsanız ciltte ton farkı oluşur demişti.''

selam kızlar
benımde dun geldı TCA %15 lık
çok heyecanlıyım pazar aksamı kıl maskemden sonra başlamayı düşünüyorum
gelişmeleri yazarım
kolay gelsin

Lady mezoterapi işleminden sonra dr'la tesadüf karşılaştığımda bana lekenin çok koyulaştığını artık mezoterapi yerine kimyasal peeling yapacağını söyledi. bende senden aldığım bilgilerle ne kullanacaklarını sordum bana meyve asitleri toniği dedi yuzde kaç dedim yuzde yirmi otuz yetmiş falan dedi anlamadım dedim nasıl yani?

Valla hemen doadan %15 tca ve melissa kremi siparişi verdim geldi siparişlerim e vitamini evde vardı evigen onu değerlendireyim dedim ama sen e vitamini doadan al dersen hemen sipariş veririm yeniden. pazartesi yapacam artık hadi hayırlısı. evdeki güneş kremlerim: hamilton sensitive 30 faktör (lekeli ciltlere özel olduğu için soruyorum) ,50 faktör solente pigmente ve bir de semabed 50 faktör var.hangisini kullanayım?

Dudak üstüme de yapacağım bu arada malum sir ağda lekeleri var bıyık gibi duruyo.....

Bu arada Doa jest yapıp birde papatya sabunu hediye yollamışlar kullanayım mı ?(tabii tca uygulaması bitince.)
senden haber bekliyorum .......

arkadaşlar daha önce yğzğm yağlı olduğu için vedirençli kalın bi cildim olduğu için %2o tca almıştım iki kez üstüste kullandığım için yanık lekesi olmuştu kaç yıl oldu tabi ben şimdi glikolik kullanmak istiyorum çalışan bi insan olarak aşırı soyulma oluyo cilt kahverengileşio insanlar soruyo çünkü ne olmuş diye bunu ve yanık riskini göze alarak glikolik kullanmak istiyorum yüzde 5o yeterli olurmu sizce cildim yağlı yüzde 70 kullanıp cildi soyulmayan bille varmış yağlı ciltler yani
?

kızlar ben dayanamadım dun yaptım
bır gun gecmesını bekledım
su ana kadar normal yaşantıyı etkıleyecek bır durumla karsılasmadım
yanlız burnum pırıl pırıl anlamadım sızde olmus muydu?
yuzumu sabunla yıkamaya cok alısmısım banyoya her girişimde yıkamayacaksın diyorum kendıme

Ben daha uygulamadim tca yi ama hergun antreman yapmak zorundayim terlemeyle daha kotu olur diye korkuyorum siz nasil yaptiniz etkiledi mi yuzunuzu

Ben daha uygulamadim tca yi ama hergun antreman yapmak zorundayim terlemeyle daha kotu olur diye korkuyorum siz nasil yaptiniz etkiledi mi yuzunuzu

Terleme olayını bilmiyorm yani yüzüm kabukluyken hiç terlemedim evdeydim çünkü soyduktan sonra bi kaç gün kızarmış olarak kaldı hani beyaz tenliler güneşte kalırda kızarırlarya o şekilde sonrada kendi ten regime döndüm zaten yani terin nası bi etkisi olur bilemiyorm yani kabukluyken zaten yüzünde kağıt varmış gibi oluyo en azından benimki öyleydi terleseydim üstünden akıp giderdi heralde yinede yanlış bişi söylemek istemiyorm bide benimki %20 likti ve bir dk tuttum belki seninki benim gibi kabuk olmayabilir canım kendimin resmini koymuştum canım gördüysen

Evet resmi gordum ve korktum nasil iyilesti die :/ iz kalmadiysa ve memnun kaldiysaniz cok guzel ben %15lik olanindan siparis ettim kabuk tutmayacak sekilde bekletmem gerekiyor ben dayanamam soyarim valla :) artk soyulma cok olursa da antreman yapmayiveririm bir hafta

Benim cildim de tedavi gormeme ragmen hala acik uclu ve yara seklinde olan sivilceler var bunlarin gecmesinde de etkiki olur mu yoksa daha mi kotu yapar acaba

Karadut senin yuzindeki gelismeler nasil soyulmalar basladi mi

bide ben %20 yazmışm galiba ama doğrusu %25 lik ben bu oranı uyguladım yani okadar kahverengi kabuk olması normal hakaten de insan tutamıyo kendini soymamak için canım sen ne antrenmanı yapıyosn merak ettim ya

Cesaretlendirdiniz vallahi beni cunku aylardir ilac kullanmama ragmen duzelmedi gitti su yuzum siparisimi verdim bugun bakalim gelsin de bi deneyelim:)

Merhaba, ne tedavisi görüyordun. Eğer yüzünle ilgili soyucu bir tedavi, krem kullanıyorsan Lady 1 yıl tca uygulanmaması için uyarmıştı. Kullandığın ilacı söylersen Lady'e soralım ne yapman gerekir.

Cok soru soruyorm kusura bakmayin ama :) gundelik hayatinizi etkiledi mi abes bi soyulma kizariklik oldu mu malum okullar acilio :)

Bende cevap vereyim. Ben 15'lik uyguladım, beyaz tenliyim, ilk gün parlak ve kızarık bir görüntü, 2. gün yine kızarmış, hafif bazı bölgelerde buruşmaya başlamış bir görüntü, 3. gün iyice buruşmuş, görenler ne oldu yüzüne diyorlardı. Ama kişiye göre değişir. 4. günde soyuk soyuk bir yüz. 7. 8. 9. gün devam ediyor.

Evet ilk gün oldu bende de. Bende üşeniyorum bazen sabunla yıkamaya, ne güzel alışmışsın.

Son düzenleme:
bide ben %20 yazmışm galiba ama doğrusu %25 lik ben bu oranı uyguladım yani okadar kahverengi kabuk olması normal hakaten de insan tutamıyo kendini soymamak için canım sen ne antrenmanı yapıyosn merak ettim ya

Senin yaptiginin derecesi de yuksekmis o yuzden de olabilir. Seyy bn milli guresciyim belki acayip gelebilir ama

Yok yok soyucu bi urun kullanmadim antibiyotik aknilox ve imex kullandim akneler icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…