Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ne kadar zaman geçmişti ki,soyulmadı ve sen soydun.Yani soyulmama gibi bir olasılık da mı var ya?Öyle bir durumda ben de soymak istemem sanırım.Soyulması gerekmiyor mu?Valla kafam karıştı?Acaba az sürünce mi soyulmuyor ki?Ya da süresinden az bekletince?:44:
ya canım eminim kendi kendine soyulacaktı 3. Günde başlamıştı zaten pul pul olmaya ben 4. Gün soydum ama dediim gibi kalın bi zar olmuştu bende.Ben haftada 3 gü spor salonuna gidiyorm işte bi hafta gitmedim leke olmasın die ondan birazda acele ettim soyulma aşamasında çünkü o kabukla bırak dışarı çıkmayı pencerenin önüne bile yaklaşmıyodm biri görürde kaçar die :KK1:

$130905_163402_20130905163908112.jpg
ya canım eminim kendi kendine soyulacaktı 3. Günde başlamıştı zaten pul pul olmaya ben 4. Gün soydum ama dediim gibi kalın bi zar olmuştu bende.Ben haftada 3 gü spor salonuna gidiyorm işte bi hafta gitmedim leke olmasın die ondan birazda acele ettim soyulma aşamasında çünkü o kabukla bırak dışarı çıkmayı pencerenin önüne bile yaklaşmıyodm biri görürde kaçar die :KK1:
işte tlf dan giriyorm şuanda resim koydum bilmiyorm oldumu eğer olduysa gülmeyin. :KK1:

bende Tca uygulamak istiyorum 10 yıllık güneş lekelerim var..cogunluk yanaklarda..%20 lik ilk defa olacak kasım gibi düşünüyorum..forumdaki herseyi takip ediyorum tavsiyeleri yorumları..benim aklıma takılan dudak üstü ve ceneye nasıl ne zaman sürüyoruz..ben önce yanaklar sonra alın en son burun çene diye planlıyorm.ne dersiniz..anladıgım kadarıyla leke kalma riski en cok dudak üstü ve cene..bi arkadasın resimlerini görünce sakal ve bıyık gibi bende böyle düşündüm..bilgilendirirseniz sevinirim kızlar:))

Yanaklarımda hafif akne izleri ve çukurları var tca işe yarar mı onları geçirmede ? cildim biraz ince ama sadece yanaklara uygulatsak bi problem olur mu acaba ?

Sadece yanaklara yapma renk tonu farklılığı olur.Sonuçta derin soyuluyor yeni deri geliyor daha parlak daha temiz bir cilt olduğu için renk farklılığı yaratır

Kızlar ben 4 gün %15 lik Tca uyguladım.3.günümde soyulmaya başladı.Şuan yüzümün %40 ı soyuk.Ama sanırım ben Tca yı yüzümde az tuttum.1,5 dkka diyorlar ben yüze sürüp 1,5 dkka değilde,yüzüme sürmeye basladıktan sonra 1,5 dkka sonra yıkadım.Yani hangisi doğru onuda bilmiyorum :) ama inanın ki korkulcak bişey yok.Sorularınuz olursa cevaplarım.Bu dakka konusunda bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir

Bide kızlar bugun pikniğe gitcez denize.Yüzüm soyulma aşamasında denize girsem bir sorun olur mu?

bende Tca uygulamak istiyorum 10 yıllık güneş lekelerim var..cogunluk yanaklarda..%20 lik ilk defa olacak kasım gibi düşünüyorum..forumdaki herseyi takip ediyorum tavsiyeleri yorumları..benim aklıma takılan dudak üstü ve ceneye nasıl ne zaman sürüyoruz..ben önce yanaklar sonra alın en son burun çene diye planlıyorm.ne dersiniz..anladıgım kadarıyla leke kalma riski en cok dudak üstü ve cene..bi arkadasın resimlerini görünce sakal ve bıyık gibi bende böyle düşündüm..bilgilendirirseniz sevinirim kızlar:))

Dudak üstüne sürmüyoruz ve dudak kenarlarına fazla yaklaştırmıyoruz, göz altınada sürmüyoruz. İlk sayfada hangi bölgelere sürmememiz gerektiği yazıyordu, uygulama yapmadan önce tekrar bir göz atmanı öneririm.

Kızlar ben 4 gün %15 lik Tca uyguladım.3.günümde soyulmaya başladı.Şuan yüzümün %40 ı soyuk.Ama sanırım ben Tca yı yüzümde az tuttum.1,5 dkka diyorlar ben yüze sürüp 1,5 dkka değilde,yüzüme sürmeye basladıktan sonra 1,5 dkka sonra yıkadım.Yani hangisi doğru onuda bilmiyorum :) ama inanın ki korkulcak bişey yok.Sorularınuz olursa cevaplarım.Bu dakka konusunda bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir

Ben sürdükten sonra dakikayı başlatıyordum. Fazla tutmaktan daha iyidir. 1,5 dk. içinde tca'yı yüze eşit dağıtmak için tekrar pamuğa döküp yüzüne sürdünmü? Bu şekilde daha etkili oluyor. Uygulamayı yapmadan önce mutlaka ilk sayfadaki önemli detayları not almanızı, tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Ben acikcasi korkuorm tca kullanmaya acnelys tretin gibi retionik asit iceren cildi soyma ozelligi olan kremleri kullansam ayni etkiyi alabilir miyim acaba

Bence başka şeylerle uğrasma yapan biri olarak söylüyorum korkulcak hiç ama hiçbirşey yok..

Bence başka şeylerle uğrasma yapan biri olarak söylüyorum korkulcak hiç ama hiçbirşey yok..

Acikcasi korkmamin sebebi su sanirim sporcuyum ve hergun duznli antrenman yapmam gerekio zaten cildim hassas olucak ve kabuklanmalar olucak surtunmeyle terle yuzumun faha kotu olmasi endiselendiriyor beni:/

Son düzenleme:
Acikcasi korkmamin sebebi su sanirim sporcuyum ve hergun duznli antrenman yapmam gerekio zaten cildim hassas olucak ve kabuklanmalar olucak surtunmeyle terle yuzumun faha kotu olmasi endiselendiriyor beni:/

sonuçta diğer türlüde soyulcak yüzün.Yapmayı çok istiyorsan birkaç ay daha bekle havalar dahada soğuyunca senin için daha iyi olur

X