Yüz germe hangi Dr iyi yardım edin lütfen??

Kesinlikle Dr. Zekeriya Kul. Ben 3 gün önce kendisine alt yüz germe ve blefaroplasti ameliyatı oldum. Zekeriya Hoca o kadar mükemmel bir iş çıkardı ki ilk günden beri bile fark ediyor. Ayrıca çok ilgili insancıl işinin ehli bir uzman. Ameliyata çok rahat girdim ve çıktım. Şu anda o kadar mutluyum ki kesinlikle herkese tavsiye ederim

Merhaba, 1 Eylül de Alt yüz ve boyun yağ aldırma ve germe yaptırdım Zekeriya beye. Valla acı eşiğim mi düşüktü bilmiyorum ama benim için ilk 3 gün epey zor geçti. 8. günüm şişler ve ödemler azalmaya başladı. Görüntümden memnunum. İLk 3 gün pişmanım desemde eski fotolarımla karşılastırma yaptıkca iyi ki demeye basladım :) Hem fiyat, hem ilgi alaka ben çok memnun kaldım.

Ah bu arada Alt yüz germe, gıdı yağ alma, boyun germeydi benim işlem. Ama Zekeriya bey bana bonus az da orta yüz toplamıs :)) En memnun kaldığım bu oldu. Yani bir göz çevrem ve şakak kaldı :))

Hatırlıyorum siz benden önce olacaktınız. Geçmiş olsun. Ben de 8 gün önce oldum :) Kulaklarım zonkluyor ama şu ödemelr geçince çok mutlu olacağıma eminim.

sadece (kalici) kaş kaldirma yapiyormu? bu konuda bir bilgin var mi canim

Instegramda görüyorum. Çok güzel klinikler var. Çok iyi cerrahlar var Yüz germe şakak germe gibi operasyonlar 7 bin lira civarı yapılıyor. Göz kapağı estetiği 3 bin lira. Çok da muhteşem sonuçlar var. Sizin yazdığınız bu 100 binler 6 bin euroları hangi dr lar istiyor. Yüze altın pırlanta mi döşüyorlar. Fahiş fiyatlarla bu operasyonları yapmaları iyi cerrah oldukları anlamına gelmiyor. Yazık paranıza . İyi araştırın.

Hangi klinıkler yazabilir misiniz arastıralım

Bana da gönderir misiniz acaba?

Ben Ankara’da 2000 dolara yaptırdım bir PROF. Dr’ a çok memnunum. Bugün 8. Günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…