Yüz germe hangi Dr iyi yardım edin lütfen??

En çok tercih edilen doktorlar Zekeriya Kul ve Erhan Eryılmaz. Ankara’da da ozan bitik var. Kliniklerine gidip hastalarına denk gelmeye çalışın. En iyi referans onlar.
Zekeriya Kul kadar Arogant bir doktor görmedim. Ameliyat olacagim doktorla konusmak Cumhurbaskanina ulasmak kadar zor ve uzun bir sürec. Ameliyat olduktan sonra herhangi bir sorun yasanildiginda hic kimseyi karsinizda bulamazsiniz. Sadece bir Felalet!

Zekeriya beyle görüşmüştüm hiç kibirli görünmüyordu aslında şaşırdım biraz

Istanbul olmasi sart mi ?
Ben gecen sene Izmir’e gidip meme yaptirdim
Merhaba, öğrenebildiniz mi Erhan beyin ameliyat ücretlerini ?
Ben ve bir arkadaş da araştırma içindeyiz
Hayir ogrenemedim hic kimseden. bence mesaj bolumunden grup konusmasiyla paylassak mi buraya rakam yazmaya cekinenler var galiba. Herkes istenen rakamlari paylassin ya

Ben gecen sene Izmir’e gidip meme yaptirdim

Hayir ogrenemedim hic kimseden. bence mesaj bolumunden grup konusmasiyla paylassak mi buraya rakam yazmaya cekinenler var galiba. Herkes istenen rakamlari paylassin ya
Ya da bu baslikta olmadi ayri baslikta bir sayfa acalim oraya herkes ogrendigi rakami yazsin boyle tek tek nasil bas edecegiz

Adı geçen çoğu doktorun fiyatları uçmuş. Son bir umut bursa da Mustafa özyurtlu var ameliyat sonuçları çok güzel. bilgisi olan varsa yazsın. Tek kötü yanı devlet hastanesinde yapiyor

Adı geçen çoğu doktorun fiyatları uçmuş. Son bir umut bursa da Mustafa özyurtlu var ameliyat sonuçları çok güzel. bilgisi olan varsa yazsın. Tek kötü yanı devlet hastanesinde yapiyor
Mustafa özyurtluyu bende takipteyim. Ön görüşmeler ücretsizdi bildiğim kadarıyla. Siz hangi işlemleri olmayı düşünüyordunuz acaba?

Arkadasımın arkadası yaptırmıs yüz germe ama ben görmedim devlette degil özelde yapıyor bir yanlışlık olmasın

Mustafa özyurtlu ile geçen hafta görüştüm fiyat aldım. Bana saçma sapan terimler yazıp 100 bine yakın fiyat çıkardı. Diyecek çok güzel bir cevabım vardı ama yazmadım. siz düşünün artık kafayı yemişler

Gercekten mi ay ben İstanbul’dakilere söyleniyordum göz kapak+sakak 45 diye

yuz germe fıyatı bu sekılde maalesef bende aynı rakamı aldım baska bır doktordan

Yok artık. İstanbul piyasası uçmuş derken bursa da böyle ise eyvahlar olsun. Sizde yapılacak işlemleri ne olarak sıralandı acaba? Bi de mustafa özyurtlu hakkında çok yorum da yok ama bu kadar uçuk fiyat çok üzücü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…