Yuvami kurmak istiyorum???

Ablam vardı evlilik evlilik diye tripten tribe girdi kaç kişi ile görüştü 2 kez nişanlandı olmadı 3. İle evlendi 20 gün evli kaldı. Neden biliyor musun! Adamın kişilik bozukluğu varmış aynı evde duramadı.
Yaşım geldi evlenmem lazım yuvam olsun evim olsun eşim olsun diye...
Yıllarca dilimde tüy bitti doğru insanla karşılaştım evleneyim diye öyle denir evleneyim diye herkesin olumlu yanı görülürse böyle olur.
Sal bi kendini.
Elbette evlenmeyi isteyebilirsin ama Allah iyilerle karşılaştırsın dua et evlenmek için evlenme

Konuşmada evlilik lafiyla başlama bu erkeği itiyor olabilir, Allah'a dua et elbet ama sadece dua değil sosyalleş belki de şimdiye kadar tanıştıklarin sana uygun değil.
Etraf evde kaldin baskısı mı yapiyor? Yoksa gerçekten sen mi istiyorsun?

Daha yaşınız çok genç. Evde oturup ağlayıp dua ederek harcadığınız zamanı dışarı çıkıp biriyle tanışmaya harcayın o zaman evlenebilirsiniz yazacaktım ki görücü usulü evlenmeyi düşünüyormuşsunuz. Bol bol akrabalarınızın kapısını aşındırın o zaman. Çevrenizi genişletin öyle olur bu işler. Evde oturup biri gelsin beni sevsin diye beklerseniz çok beklersiniz

Hayir oyle biri degilim, mozacima ters bir kere.Ama yuvami kurmak istiyodum hayirlisi ile.
Ama suan var olmayan bir insan için agliyorsunuz ve tanisabilirsiniz daha yasiniz 26 zaten. Hani ask acısı özlemi tamam ama olmayan biri icin aglamak bana pek mantikli gelmiyor. Buldugunuzda bu sebeple buldumcuk olabilirsnz dedim

Ama suan var olmayan bir insan için agliyorsunuz ve tanisabilirsiniz daha yasiniz 26 zaten. Hani ask acısı özlemi tamam ama olmayan biri icin aglamak bana pek mantikli gelmiyor. Buldugunuzda bu sebeple buldumcuk olabilirsnz dedim
hiç bir soruya cevap vermiyor ki konu sahibi kafasında kurmuş evlenmeyi ona odaklanmış sadece.okuyor mu çalışıyor mu hayattan beklentisi ne hiçç bilmiyoruzzz.İnsan önce kendini sevmeli kendini donatmalı maddi manevi sonra eş de olur çocuk da

26 çok erken değil mi ya? Sizin hayatınız tabiki siz bilirsiniz ama sanki çevrenizin etkisinde kalmışsınız. Herkes erkenden aile kurdu ben kuramadım diye düşünüyor olabilirsiniz. Ayrıca bunu bu kadar sorun etseniz bile lütfen karşı cinse daha ilk buluşmalarda evlenelim mesajını vermeyin. Belki yaşınızın geçtiğini düşünüp aceleci davranırsınız ama dikkat edin yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın.

Namaz kılıyorsan arkasından 100 kere "la ilahe illa ente Sübhaneke inni küntü minezzalimin "

Severek evlenmek istiyorum benim de kriterlerim var, evlenmek icin evlenmek istemiyorum

Cevap vermeye basladim, siz onyargilisiniz biraz sanirim.Ben egitimimi tamamladim, dua ediyorum, sabrediyorum, bildiginiz dua varmi diye sormuştum

26 daha ne ki

Çok erken stres yapmışsınız

İnsanlar artık 30-35 arasında evleniyor.
Dediğiniz iyi hoş ama ne yazık ki kadınların biyolojik saati diye bit şey var. Ben se erken evliliği tasvip etmiyoruö ama erkekşer her yaşta evlat sahibi olabiliyorken bi o yaşlarda daha genç birilerine tercih edilebiliriz sırf bu sebepten ne yazık ki gerçekler acı.

Birazda bu yuzden kaygim.Allah bilir en dogru zamani Tevekkul ve dua.

Cevap vermeye basladim, siz onyargilisiniz biraz sanirim.Ben egitimimi tamamladim, dua ediyorum, sabrediyorum, bildiginiz dua varmi diye sormuştum
buraya dua tavsiyesi kimse veremez yasaktır çünkü bu tür konular dua topiği varmış oraya yazın bence.ayrıca evlenmek istemenin nesi alay edilecek konu elbette herkes gibi siz de istiyorsunuz.Ama siz de çaba yok sadece tevekkül kısmındasınız onu diyorum.ne gibi çabanız var sosyalmisiniz kurs vs. gidiyor musunuz yoksa sadece kısıtlı insanla birlikte mi bir hayatınız var?bunlar çok önemli çünkü

Birazda bu yuzden kaygim.Allah bilir en dogru zamani Tevekkul ve dua.
Sizi çok iyi anlıyorum benim de çevremden gördüklerim bu. Endişeniz normal devir eskisi gibi değil .Şuan bu camia da çok iğrenç bir durum var 50 yaşında hiç evlenmemiş kart bir adam 20lik birinden çocuk yapıyor herkes helal olsun diyor, biz kadınlar 30 dan sonra iş yok bunda diyip daha gençlere yöneliyorlar.

Evlenmeyi istiyorum ama hayirli ve afiyetli bir sekilde, severek sevilerek, degerimi bilecek kisi ile.Hayati beraber paylasmak icin.Evlenmis olmak icin degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…