Yuvami kurmak istiyorum???

Aglamamin sebebi psikolojik biraz.Kendi denemelerimde hep hayal kirikligi yasadim.Bu nedenle dogru kisiyi gorucu usulu yani arada bir araci ile Allahin karsima cikarmasi icin dua ediyorum.Son olarak dua etmek en buyuk çaba gayret degilmidir zaten?

Aglamamin sebebi psikolojik biraz.Kendi denemelerimde hep hayal kirikligi yasadim.Bu nedenle dogru kisiyi gorucu usulu yani arada bir araci ile Allahin karsima cikarmasi icin dua ediyorum.Son olarak dua etmek en buyuk çaba gayret degilmidir zaten?

Yoo dua etmek en büyük çaba gayret değildir. Ben de her gün evde oturup dua edeyim çok zengin olmak istiyorum diye, bir başka insan her gün sabahtan akşama kadar çalışsın en büyük çabayı gayreti ben mi göstermiş oluyorum? Bu zamana kadar ikili ilişkisinde hayal kırıklığı yaşamamış insan yoktur bence. Görücü usulünde doğru kişi olacağının garantisi yok ki. Ne şekilde istiyorsanız o şekilde evlenin tabi ama bunun içinde çaba göstermeniz lazım. Akrabalarla içli dışlı olun, günlere gidin, arkadaşlarınıza söyleyin vs 26 yaşında evde oturup biriyle evleneyim gelsin burda beni bulsun diye beklerseniz daha çok beklersiniz benden söylemesi

Yoo dua etmek en büyük çaba gayret değildir. Ben de her gün evde oturup dua edeyim çok zengin olmak istiyorum diye, bir başka insan her gün sabahtan akşama kadar çalışsın en büyük çabayı gayreti ben mi göstermiş oluyorum? Bu zamana kadar ikili ilişkisinde hayal kırıklığı yaşamamış insan yoktur bence. Görücü usulünde doğru kişi olacağının garantisi yok ki. Ne şekilde istiyorsanız o şekilde evlenin tabi ama bunun içinde çaba göstermeniz lazım. Akrabalarla içli dışlı olun, günlere gidin, arkadaşlarınıza söyleyin vs 26 yaşında evde oturup biriyle evleneyim gelsin burda beni bulsun diye beklerseniz daha çok beklersiniz benden söylemesi
Zengin olmak icin dua etmek veya
Zengin olayim diye cabalamak ve netice vermesi icin Allaha dua etmek tevekkul olur.Evlilik daha farkli. Ben sosyal bir bayanim hergun toplum icindeyim ve evlenme niyetinde oldugumu tum taniyanlar bilir.Benim yapabilecegim tek caba bunu bildirmek ve dua.Akabinde bana uygun gorulen bir kisi ile gorusnek.Bununla beraber disarda veya internette evlenmek istiyorum diye arama yapamam heralde.Bu hususta evlilik niyetim etraftan biliniyor ve dua ediyorum.Yapabilecegim baska bir sey yok.Sabir ve tevekkul. bitti.

Zengin olmak icin dua etmek veya

Zengin olayim diye cabalamak ve netice vermesi icin Allaha dua etmek tevekkul olur.Evlilik daha farkli. Ben sosyal bir bayanim hergun toplum icindeyim ve evlenme niyetinde oldugumu tum taniyanlar bilir.Benim yapabilecegim tek caba bunu bildirmek ve dua.Akabinde bana uygun gorulen bir kisi ile gorusnek.Bununla beraber disarda veya internette evlenmek istiyorum diye arama yapamam heralde.Bu hususta evlilik niyetim etraftan biliniyor ve dua ediyorum.Yapabilecegim baska bir sey yok.Sabir ve tevekkul. bitti.

E tamam elinizden gelen her şeyi yaptıysanız niye ağlıyorsunuz evlenemiyorum diye? Yapabileceğiniz başka bir şey yokmuş zaten. Size iyi beklemeler ne diyim inşallah bulursunuz

26 yasinda evlenemedim diye aglamak icin erken degil mi? Gerci bana sorarsaniz hicbir yasta evlenemedim diye aglanmaz o ayri. Allah beni hicbir sizin kafaniza eristirmesin 🤦🏼‍♀️ Hayatta baska gayeniz yok mu? Mesela ben hayvanlari cok seviyorum, sokak hayvanlari ac ya da yarali diye aglayabilirim (cunku bunun sevgisinin nasil bir sey oldugunu biliyorum) ama siz yasamadiginiz bir sey icin agliyorsunuz ve daha cok erken. Lutfen yasama amaciniz koca bulmak, evlenmek olmasin

26 yasinda evlenemedim diye aglamak icin erken degil mi? Gerci bana sorarsaniz hicbir yasta evlenemedim diye aglanmaz o ayri. Allah beni hicbir sizin kafaniza eristirmesin 🤦🏼‍♀️ Hayatta baska gayeniz yok mu? Mesela ben hayvanlari cok seviyorum, sokak hayvanlari ac ya da yarali diye aglayabilirim (cunku bunun sevgisinin nasil bir sey oldugunu biliyorum) ama siz yasamadiginiz bir sey icin agliyorsunuz ve daha cok erken. Lutfen yasama amaciniz koca bulmak, evlenmek olmasin
Ben devamli okuyan kendimi gelistiren biriyim, bir cok hedefim var ve gerceklestiriyorum zamanla.Aglamamin sebebi psikolojik biraz.Yoksa evliligi dusunuyorum dua ediyorum bu kadar

Selam
Benimde erkek kardesim var 28 yasinda annemin daha evlenemedi diye uzuldugu. Herkese en hayirlisini versin Allah bu hayirli gecede dualar kabul olsun. Cok takmamali

Eğer görücü usulü ile evlenmek istemenizin sebebi inancınız değilse bence hata yapıyorsunuz. Görücü usulü evlenip ten uyumu olmayan ya da karşısındaki insanın aslında bambaşka biri olduğunu farkeden birçok insan var

Eğer görücü usulü ile evlenmek istemenizin sebebi inancınız değilse bence hata yapıyorsunuz. Görücü usulü evlenip ten uyumu olmayan ya da karşısındaki insanın aslında bambaşka biri olduğunu farkeden birçok insan var
Görücü usulu olmadan bunlarin yasandigi da yatsinamayacak kadar cok.
Keşke deneme surumu olsa 😃

26 yasinda evlenmek istemeyi garip bulmuyorum. Cocuk sahibi olmak giderek zorlasti. Hiçbir sorun yokken bile hamile kalinamiyor. Kullandigimiz sampuandan giydigimiz camasira kadar çok sebebi var bunun. Garip buldugum noktalar bunun icin aglamak, surekli dua ediyor olmak, hayattaki ilk gayenin bu olmasi ve görücü usulü istemen. Bu kadar ısrarcı olma derim. Evlilik dogru insanla cok guzel bir sey. ama ya yanlis gelirse? Farzedelim eş dogru insan geldi. Kaynana, kayinbaba, kayinço, elti, görümce? Burada oyle konular okudum ki. Oglunun yemegine ilac atan kv, kayniyla iliskisi olan elti, yegenine sapikca hislerle yaklasan amca büyükbaba... neler neler. Evleneyim diye evlenmemeli. Cok fazla dusunup cok iyi gozlemleyip tanimali.

Ben 29 yasimda evlendim ve hic oyle bir hayalim olmadi :) yani evlilik zaten kaderdir vakti ne zaman ise o zaman nasip olur. Bunun icin aglamayin :)

1 aylik evliyim.gorucu usuluydu evliligim cok isteyerek evlendim 4 ay icinde onunda buyuk israriyla .
Esim hep isten gelip tv izliyor telefonda geziyor benimle ilgilenmiyor. Ben konusmayi cok seven biriyim sikayetimi belirtiyorum umursamiyor.isten geldi yemek yedik diziisini acti sarilarak uzaniyoruz bana diyorki sigmiyoruz diger koltuga sen gec . Konusmaya calisiyorum dizimi bölme diyor. . Hergun onun dizilerini izliyoruz dicem ama ben izleyemiyorum cunku nefret ediyorum sıkılıyorum. Neyse o oyle diyince bende baska koltuga gectim sıkıldım ve yataga gectim. Hicbirsekilde yanima gelmedi. Ise gitti az once giderken geldi optu istedigin birsey var mi kapiyi kilitle dedi ve gitti.
Al sana örnek bir görücü usulü evlilik.

Aynen oyle sevgili oldugum insanlarla evlenseydim daha iyiydi en azindan hep sohbet muhabbet edip gulebiliyorduk ve beni taniyorlardi
Simdi ev arkadasi gibisiniz. Birbirine tahammul etmekte zorlanan ayni evi paylasip cinsellik yasayan iki insansiniz. Keske daha baska olsaydi. Uzuldum sizin icin.

Gorucu usulu ama sizin bildiginiz gibi eskide kalan usul degil.Biri vasitasi ile tanistirilmak ve onu tanimak, seversem uyumlu olursak evlilik yoluna gitmek.

X