Yuvami kurmak istiyorum???

buraya dua tavsiyesi kimse veremez yasaktır çünkü bu tür konular dua topiği varmış oraya yazın bence.ayrıca evlenmek istemenin nesi alay edilecek konu elbette herkes gibi siz de istiyorsunuz.Ama siz de çaba yok sadece tevekkül kısmındasınız onu diyorum.ne gibi çabanız var sosyalmisiniz kurs vs. gidiyor musunuz yoksa sadece kısıtlı insanla birlikte mi bir hayatınız var?bunlar çok önemli çünkü
Evet kursa gidiyorum, ortamim var ama nasip.Gecen sene ust uste birileri ile gosrusturuldum son bir yil oldu kimse ile gorusmedim umitsizlik oldu biraz iste

Bildiginiz dua varmi diye sorfum?
26 gec bir yas değil. Bunu diyen insanlara aldirmayin içindeki niyet düzgün olsa zaten bu yas çok gibi benzeri seyler kullanmazlar zaten. İnsanlara BÖYLE davranacak kadar acaba ne travmalar yaşadılar onu da sorgulamak lazım. Size gelince kaderde ne varsa onu yaşarız Insallah dua edin umit edin siz gül ektiniz de diken mi biçtiniz. Salavati fatiha hacet namazi var. Bir arastirin derim

Evet kursa gidiyorum, ortamim var ama nasip.Gecen sene ust uste birileri ile gosrusturuldum son bir yil oldu kimse ile gorusmedim umitsizlik oldu biraz iste
muhafazakar kızlarımız da artık kendi tanışıp evleniyor illa flört etmeniz de gerekmiyor siz kendi çizgilerinizi söylersiniz karşı taraf da kabul ederse görüşürsünüz.ben şahsen kaderimi başka insanların eline bırakmazdım nerden bileyim benim için doğru adamı tavsiye edeceklerini değil mi?

muhafazakar kızlarımız da artık kendi tanışıp evleniyor illa flört etmeniz de gerekmiyor siz kendi çizgilerinizi söylersiniz karşı taraf da kabul ederse görüşürsünüz.ben şahsen kaderimi başka insanların eline bırakmazdım nerden bileyim benim için doğru adamı tavsiye edeceklerini değil mi?
Onlar tavsiye etti diye evlenilmiyor tavsiye uzerine taniyorsun.Netice veren sensin

İnşallah karsina seni seven anlasabilecegin bir insan çıkar ve mutlu bir evlilik yaparsın ama öncesinde hayatında biri olmadan evlilik fikrini at evlenmek istemen mutlu bir yuva kurmak istemen kadar doğal bir şey yok ama ağlama bunun için Allah'tan hayırlısını dile hayatına biri girdiğinde evlilik anlamında değil önce bir onu tanımaya çalış daha sonra evliliği düşün bence cünkü evlilik şakaya gelmez rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏

Her evlenen böyle diyor. Niye o zaman evleniyorsunuz hiç anlamıyorum.
Sevdigim icin evlendim..
Sorumluluklari fazla evliligin, suan herseyi evet rayina oturttum ama daha fazla kendi hayatimi yasamak tadini cikartmak isterdim herseyin. Suan evliligimden pisman oldugum icin degil yani..

İnşallah karsina seni seven anlasabilecegin bir insan çıkar ve mutlu bir evlilik yaparsın ama öncesinde hayatında biri olmadan evlilik fikrini at evlenmek istemen mutlu bir yuva kurmak istemen kadar doğal bir şey yok ama ağlama bunun için Allah'tan hayırlısını dile hayatına biri girdiğinde evlilik anlamında değil önce bir onu tanımaya çalış daha sonra evliliği düşün bence cünkü evlilik şakaya gelmez rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏
Hayatima giren insanla hemen evleneyimvdemiyorum kibtabiki taniyacagim, seversem uyusursak evlilik isterim

Bunun için Allah'tan hayırlısını dile kalpten duanı et rabbim senin için bir yol çizmiştir elbet bir zamanı vardır nasibin bı yerdedir bunun için ağlayıp kendini üzme canım

Evlenmeyi istiyorum ama hayirli ve afiyetli bir sekilde, severek sevilerek, degerimi bilecek kisi ile.Hayati beraber paylasmak icin.Evlenmis olmak icin degil.

Ablam da öyle diyordu.
Sonradan anladım ki kendini gerçekleştirmenin tek yolu olarak evliliği tercih etmiş. O yüzden boşanma sonrasında da aynı noktaya yine geldi. Ne kariyeri ne mesleği saçma sapan bir noktadan bakıyor hayata. Ben yaşanmış bir örnek, sizden duyduğum cümlelere benzerlerini duyduğum için yazdım. Siz bilirsiniz. Hayat sizin.

🤣 ya kusura bakmayin da bir an sizi hayal ettim.Gece gece herkes uyurken karanlik bir odaya kapanmis 26 lik bir kadin,aglayarak dua kitaplarini hatmediyo.Allahim bana bir koca diye yalvarıyor..🤣🤣🤣

hiç bir soruya cevap vermiyor ki konu sahibi kafasında kurmuş evlenmeyi ona odaklanmış sadece.okuyor mu çalışıyor mu hayattan beklentisi ne hiçç bilmiyoruzzz.İnsan önce kendini sevmeli kendini donatmalı maddi manevi sonra eş de olur çocuk da
Bence bu kadar odalara cekilip agladigna göre pek önemi yok bunlarin

Dediğiniz iyi hoş ama ne yazık ki kadınların biyolojik saati diye bit şey var. Ben se erken evliliği tasvip etmiyoruö ama erkekşer her yaşta evlat sahibi olabiliyorken bi o yaşlarda daha genç birilerine tercih edilebiliriz sırf bu sebepten ne yazık ki gerçekler acı.
yoo erkeklerde her yasta evlat sahibi olamıyorlar , sperm üretimi devam ediyor ama ileri yaşlarda kaliteli olmuyor

Evlat işi nasip ...

25 de evlenip senelerce olmayan da var , 40 da evlenip ilk denemede olan da

Biyolojik yaş diye bir gerçek var ama onu düşünerek panik yaparak yaşarsak hata yaparız , önemli olan doğru zamanda doğru kişiyi bulmak

X