Yuvami kurmak istiyorum???

Merhaba 26 yasindayim.Evlilik icin uzun suredir aglayarak dua ediyorum, Yasin , fetih suresi okuyorum, zikir cekiyorum cok.Yasitlarim hep evlendi, cocuklari var, gorunce gibta ediyorum, odamda gizlice agliyorum, cok dua ediyorum, gorusmelerim oldu olumlu başladı sonra anlasmazlik oldu.Bir yil oldu kimse ile gorusmedim, yaptiginiz denediginiz bir dua varmi? Yapayim.
Kadersiz başım diye dövünmekte haklısınız. Eskiden gazeteye ilan verilirdi eş bulmak için. Şimdi koca bulmak çok zor kardeşim. Bu yaştan sonra koca zor bulursunuz :KK43:

aklimda odasinin kosesine gidip , arabesk açıp evlenemedim diye hüngür hüngür aglayan bir kadin canlandi gozumde.
Ne bileyim, evliligi hangi gözle görüyorsunuz bir kere sizin gozunuzden gormek isterdim.
Evlenseniz sunumcuklar yapip esiniz kahve yapsa kocacim kahve yaptı canimin içi kocisim falan yazacak gibisiniz. Yapmayin, etmeyin. Ne gerek var aglamaya.

aklimda odasinin kosesine gidip , arabesk açıp evlenemedim diye hüngür hüngür aglayan bir kadin canlandi gozumde.
Ne bileyim, evliligi hangi gözle görüyorsunuz bir kere sizin gozunuzden gormek isterdim.
Evlenseniz sunumcuklar yapip esiniz kahve yapsa kocacim kahve yaptı canimin içi kocisim falan yazacak gibisiniz. Yapmayin, etmeyin. Ne gerek var aglamaya.
Hayir oyle biri degilim, mozacima ters bir kere.Ama yuvami kurmak istiyodum hayirlisi ile.

Gerçekler acıdır malesef. 22 dedim mi evlenip 24 çocuk yapacaksın. O yaştan sonra evlenecek çocuk yapacak da ohoooo. Bunu birisi bana aynen söylemişti biliyor musun?
onu diyen haltetmiş ergenlikten çıkar çıkmaz temizlik bulaşık yemek çocuk nesi güzell ayolll

X