yuppppii:D

esin21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
892
8
slm kizlar belki beni bazilaariniz hatirlar..3 aydir istiyordum bebis...dün test yaptim bu sitedeki bazi arkadaslar esliginde...saolsunlar sevincimi benle ayni saniyeler paylastilar...ama yinede emin olmak icin bugün doktordaydim kizlar veeeee 5 haftalik bebisim varmis.:dance:..allahim banada verdi insallah hepinizin kucaklari dolar...yupppiii bebisim geliyoodelikafadulden:teytey:

tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

darısı başımıza

Tebrıkler allah tamamına erdırsın saglıkla mutlulukla ınsallah bende 7 haftalık hamıleyım sen kac haftalıksın hastaneye gıttınmı

tebrikler canim
Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin

tebrikler canım allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın belirtilerin varmıydı adetin kac gün gecmişti

evet belirtilerim coktu..yazabilirim istersen: kasiklara cok batma oluydu uyku düzenim degismisti gögüslerim sismisti ve ucunun halkasi acayip büyümüstü bide sürekli belim ve bacaklarim agriyordu..bide idrar rengi ve kokusu degismisti... gecen aya bakarak 5 gün gecikmisti...

Tebrik ederim canım
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Tebriklerrrrrrr allah tamamina erdirsin insallaaaaaaaaaaaah

tebrikler caımmmmm allah saslıcakla kucagına aldırsın maşşallahhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…