Yumurtlama olduğu halde neden gebe olunmaz ?

Aman diyim kontrollerinizi aksatmayın. Gebelikte çok değişken bu TSH.
Ben de her ay kontroldeyim ilaç dozu değiştiriyoruz.
Evet baya değişken ya ilk zaman 2.7 oldu sonra 2.68 şimdi bilmiyorum haftaya nasipse gidicem kontole dusmesinden korkuyorum ama ilacımı devam ediyorum doktor ilaç hakkında daha birşey söylemedi .gebemisiniz Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayi nasip etsin inşallah

Yanlış bilgiyi düzelteyim, 2.5 üstü gebelik için önerilmez . Hatta tüp bebek tedavisi ile hamile kalanlarda 2.5 ise ilaç verilip değer düşürülür riske girilmemesi için.
Zaten 2.5 üstü bir rakam söylemedim ben başımdan geçen olayi anlattım sadece benim hep değerim 0 di .benim 2.9 olunca gebe kaldım .her insanın gebe kalması için bünyesi farklıdır .

Evet inşaAllah sağlıkla devam etsin hepimizin alalım kucağımıza
Benim yükselmeye meyilli. Tembellik varmış. Sizin nasıl olur bilmşyorum sanırım fazla çalışıyor demek dimi düşük değer çıkınca.

Ben de klomen kullandım ve biteli 13 gün oldu gün aşırı ilişki oluyor ama bu 8.gğnden sonra ilişki sırasında yumurtalıkladım da cok ağrı oluyor ama sadece ilişki sırasında daha sonra hic ağrım olmuyor sizce sebebi nedir doktorumun aradım ama acmadı

Anlıyorum.Benim bütün değerlerim normal ama pko var o yüzden gebeliği zorlaştırıyor

Ümitsiz olma Allah büyüktür belli olmaz bi bakarsın güzel haberlerini alırız

Küçük kistler Ağrı yapıyor polikistlik varsa Ağrı olması normaldir yumurtalarınız büyümüşse oda Ağrı yapar

Küçük kistler Ağrı yapıyor polikistlik varsa Ağrı olması normaldir yumurtalarınız büyümüşse oda Ağrı yapar
Evet polikistik var gün aşırı ilişki oluyor ama başta yapmıyordu bu son günler de yapıyor agrı bakalm hayulırısı olsun

Evet benimki fazla çalışıyor ilk zaman sabah akşam ikişer tane ilaç içerdim şimdi günde bir tane çok şükür amin inşallah

Bende de pcos var canım.yaklaşık bir yıldır evliyim gebelik oluşmadı.Daha rahim filmi aşamasına da gelmedim.Bende çatlama felan gördüm değerlendirdim ama tutmadı.Açıkçası neden olmuyor bilmiyorum
Ben de senin gibi bir senedir evliyim ve hiç korunmadım. Gebe kalmak için girdiğim mücadele esnasında kanser teşhisinden döndüm. Aylarca rahim tedavisi gördüm ameliyat oldum (bu tedavi esnasında zaten gebelik gibi düşüncem olmadı) çok şükür düzeldi. 17 yıldır pcosluyum. Geçen ay yumurtlama gördüm ama tutmadı. Doktorum bir sonraki adet zamanında femara diye bir ilaca başlayacağımızı söyledi. 29 yaşındayım. Bakalım Rabbim ne zaman nasip edecek

Evet canım kullan bakalım bu arada çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…