Yumurtanın olgun cıkmaması

Selam,
Ben de 46 kiloyum
Boyum 160 ve gonalf 150 ile buyuttum. Seninle ayni sorular kafamda var acikcasi. 31 yumurta toplandi ancak 23 tanesi olgun cikti ve 13 tanesi dollenebildi. Kimi okusam toplanan yumurtanin yuzde ellisi dollenmisti ustelik bizde bilinen sperm sorunu yok bende pcos ve cikolata kisti var o da 17mm. Ben de anlamadim carsamba gunu 5.gun dondurulup pgt yapilacak ama zaten elime ne kalacak ki onu dusunuyorum. Bi de pgt yapilirken bozulursa komple opu bosa gidecek bu sefer
Size yine az kullanmışlar bence 48 kiloyum 250/300 doz cok yüksek degil midir ya? Ben okudukca aydınlandım ben nerden bilebilirim dozu vs. Sizde baya döllenen de varmış endişelenmeyin 31 de 23 bana düşük gelmedi. 15 den az olgun cıksaydı sorun olabilirdi

Size yine az kullanmışlar bence 48 kiloyum 250/300 doz cok yüksek degil midir ya? Ben okudukca aydınlandım ben nerden bilebilirim dozu vs. Sizde baya döllenen de varmış endişelenmeyin 31 de 23 bana düşük gelmedi. 15 den az olgun cıksaydı sorun olabilirdi
Soyle ama ben pcos oldugum icin 150 kullandi ohss sendromu riski icin. Eger sizin pcos yoksa ve amh iniz da iyi 1 kusur o yuzden fazla yumurta almak icin cok uyariyolar. Eger yas 40’a yakinsa ve amh 0. Kusurse o zaman hap yapiyorlar

Düşünüyorum evet eylül ayında o kadar umutsuzum yani. Embriyoların devam etcegini düsünmüyorum cünkü zaten millette 7-8 tane döllenen oldugunda 1-2 tane kalıyor. Özelden yazarsanız sevinirim
Bugün benimde öyle oldu halbuki 12 tane toplandı 10 tane işlem gördü 3. güne kadar çok iyilerdi dedi embriyolog. Azalmasını bekliyorduk ama birden azaldı 2 tane kalitesi çok iyi olan kaldı dedi açıkçası biraz üzüldüm. Yaşın daha genç ve ilk deneme inşallah tutacak dedi ama bakalım

56 kiloyum 300 doz kullandım

166 boy 70 kg 450 doz kullandım son doz 300 du. 10 yumurta toplandı 9 olgun 8 döllenme 5.gune 4 adet 5aa embriyo oldu hepsi de pgt ye gitti. Simdi gelecek haberi bekliyorum. İkinci denemem. İlkin de 5 yumurta 2 si olgun yumurta toplandı ama 3 güne gelemediler. İkinci denemem başka bir Dr da oldu.

X