Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Kızlar gebelik sürecinde Folbiol kullanan var mı? Transferle birlikte 3 hafta kullandım. Ama okuduğuma göre çok zararlıymış bebek için. Otizm riski varmış. Çok sinirlerim bozuldu. Şimdi bıraktım ama kullandığım süre zarfında sorun olur mu bilemedim. Dozu çok yüksekmiş

Kızlar gebelik sürecinde Folbiol kullanan var mı? Transferle birlikte 3 hafta kullandım. Ama okuduğuma göre çok zararlıymış bebek için. Otizm riski varmış. Çok sinirlerim bozuldu. Şimdi bıraktım ama kullandığım süre zarfında sorun olur mu bilemedim. Dozu çok yüksekmiş
Ben 3 ay kullandım bıraktım bir sorun olmadı
Üzülme birşey olmaz canım

Merhaba kızlar
Kıbrıs'ta ödemeyi nasıl yaptınız? Yanımızda taşımak istemiyoruz orada atm den ya da bankadan çekebilir miyiz?

Merhaba kızlar
Kıbrıs'ta ödemeyi nasıl yaptınız? Yanımızda taşımak istemiyoruz orada atm den ya da bankadan çekebilir miyiz?
Bize kesinti olacağını söylediler o yüzden ordan çekmedik hiç para. Giderken yanımızda götürdük. Transfer öncesi zaten büyük kısmını ödüyorsun.

Bize kesinti olacağını söylediler o yüzden ordan çekmedik hiç para. Giderken yanımızda götürdük. Transfer öncesi zaten büyük kısmını ödüyorsun.
Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için Yanımızda götürmeye de korkuyoruz ama kesinti olacaksa böyle yapalım biz de.

Kizlar Kıbrıs’ta muayene oldum şimdi. Rahim 7.6 geldi. Doktor da çok beğenmedi sanki. Cuma günü tekrar bakıcam gel dedi. Türkiye’de 8.3 ölçülmüştü. Böyle transfer olan var mi

Çok sevindim senin adına, bence de ikiz çok yüksek değerin😍😍
Bir de lütfen pozitif diye kendini bırakma, kabız olma, güzel su iç. Ağır kaldırma, uzanma biryerlere.. bir süre daha dikkat et. Benim de ikizdi. kanamam oldu, istirat verildi, 3. Aya kdar iğne kullandım. Çok şükrü 4 ayı geçti. Bir sorun yok. İkizin kendisi risk, tedbiri elden bırakma😍😍😘

Herkese Merhaba, bu sayfadan Allah razı olsun 🙏 Tanımadığım ama okudukça onlarla ağlayıp güldüğüm canım kadınlar 🌸 umarım hepiniz Anne olmuş sağlıkla bebeklerinizi büyütüyorsunuzdur. Hala emek verenlerinde kucakları dolsun inşallah. Bende 43 yaşında sayısız tüp bebek denemeleri ameliyatlar ve operasyonlar ile sağlığını kaybetme noktasına gelmiş bir kadınım. Cerrahi menopoz ile tanışmam ile de Anne olma yolculuğum Kıbrıs’a uzandı. Rahim hazırlama aşamasındayım umarım bende meleğime kavuşurum.
Çok merak ettiklerim var ama artık hesapları pasif maalesef. Mesela Zaza şimdi nasıl, Anne oldu mu keşke tanıyan birileri yazsa
Panda, oğlu büyüdü mü neler yapıyorlar ve diğerleri.. Umarım iyisinizdir 🌸🌸
Ya evet zazayı bende çok merak ediyorum, rehber oldu herkese, katkısı çok, en son ukraynaya gidiyordu, sonuç almıştır umarım, bilemin varsa yazsın lütfen

Kızlar merhaba, 40 yaş üzeri hamileyim diye doktor ismi soruyorlar, ne diyeceğimi bilemiyorm, bu konuda iyi bir fikri olan var mı😔😔
Sinem Hanım Merhaba, daha önce tedavi olduğunuz bir klinik olmadı mı. Ben öyle diyorum mecbur eski hastanemde dondurulmuş embriyom var dedim. Olursa da orda oldu diyeceğim

X