Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

bızımde doktor ıgneden 1 gun oncesı ve 1 gun sonrasına ılıskı verdı.
yanı ıgneyı vurundugum gun ıcın bısey demedı..
bence herkesın durumu farklıdır.doktorun dedıgını yapmakta fayda var.
ben doktorumun sozunden cıkmam.
hem sperm kalıtesı ıcın gun asırı ılıskıyı onerıyorlarrr

sweetbaby çok tşk ederim listeye eklediğin için.benim sorunum yumurtalarımda tembellik warmış klomen ve gonaphane kullandım yumurtalar oluştu ama olgunlaşmadı.bu ay gonal-f iğne kullandım ve yumurtalar oluşmuş ama 1 tanesi yeterli derecede olgunlaşmış çatlatma iğnesi vuruldu ve ilişki günü şimdi beklemedeyim bakalım ne olacak.senin sorun ne canım inşallah ALLAH hepimizide nasip etsin anne olmayı ve meleklerimize kavuşmayı kendinize çok ii bakın.

hoşgeldin canım. senin sorunun ne. ama yaşın daha çok genç.inşallah kullandığın ilaçların faydasını görür ve bebişine kavuşursun inşallah hepimizde. burda hep benzer sorunları yaşayan kişileriz,birbirimize destek olup,düşünmemeye çalışıcaz
canım bide benim çatlatma iğnesi perşembe günü yapıldı ya cumartesi pazartesi ve çarşamba ilişki olacak dedi doktor bu konuda bir bilgin varmı bu iğnenin etkisi ne zaman başlıyo?ayrıca okuduğum kadarıyla burdaki bütün bayanlar çatlatma iğnesinin kalçadan yapıldığını söylüyor ama bana aşı şeklinde kolumdan yapıldı kafam karıştı anlayacağın.

canım bide benim çatlatma iğnesi perşembe günü yapıldı ya cumartesi pazartesi ve çarşamba ilişki olacak dedi doktor bu konuda bir bilgin varmı bu iğnenin etkisi ne zaman başlıyo?ayrıca okuduğum kadarıyla burdaki bütün bayanlar çatlatma iğnesinin kalçadan yapıldığını söylüyor ama bana aşı şeklinde kolumdan yapıldı kafam karıştı anlayacağın.

anım sana bilgi vermeye çok isterdim ama ben şuana kadar ne ilaç ne de iğne kullandım. önümüzdeki ay ilaca başlıcam.oyüzdn iğnenin nasıl vurulduğu hakkında hiç bi bilgim yok,diğer arkadaşlar bilgi verirler sanırım.

gül tamer doktorun cok sonraya atmıs ya ilişkiyi neden ki anlamadım catlatma iğnesini vurulduktan enerken 24 saat en gec 72 saat içerisinde ilişkiye girilmesi gerek yani toparlasam iyi olur iğne arasından 24 saat gecmesi yeterli ondan sonra gün aşırı ilişki olur dikkat et canım bosa iğnen gitmesin cumartesi gününe kadar yumurtalıkmı kalır bee alalalla anlamadım valla hade kolay gelsin canım bence için rahat değilse bi dktora daha danıs ben catlatma iğnesi vuruldugu için biliyorum canım bu sekilde olur bütün doktorlar böle yapıyooo görüsürüzz umarım yardımcı olmusumdur

beni beklemeden alabilirsiniz normal listeye yazın hapa başladım arkadaşlar bugün shopenn hap kullanıyorum cebik beklemeden alın beni hadee :))))))))))))))))))))))

gül tamer doktorun cok sonraya atmıs ya ilişkiyi neden ki anlamadım catlatma iğnesini vurulduktan enerken 24 saat en gec 72 saat içerisinde ilişkiye girilmesi gerek yani toparlasam iyi olur iğne arasından 24 saat gecmesi yeterli ondan sonra gün aşırı ilişki olur dikkat et canım bosa iğnen gitmesin cumartesi gününe kadar yumurtalıkmı kalır bee alalalla anlamadım valla hade kolay gelsin canım bence için rahat değilse bi dktora daha danıs ben catlatma iğnesi vuruldugu için biliyorum canım bu sekilde olur bütün doktorlar böle yapıyooo görüsürüzz umarım yardımcı olmusumdur

canım sağol bilgiler için ama cidden canım sıkıldı ewet haklısın herekese yapılan uygulama aynı neden bana böyle dedi bilmiyorum ama üzgünümcumartesi dediği için cumartesi yaptık bisde sanırım iğnem boşa gitti:KK43:başka bi doktor yok şuanda bulunduğum yerde ama bu doktorada çok ii diyolar türkiyede 3.ii doktor diye duydum canım benim iğnem peşembe yapıldı cumartesi pazartesi ve çarşamba ilişki günü verdi yazmamışımdır die yazdım bilgin olsun.bide belimde çok kötü ağrı var neden kaynaklanıyo acaba bilgisi olan varmı.

kızlar yarın doktora gidiyorum 13.günüm doktor bu ay ilk kez yumoşlara bakacak umarım büyümüşlerdir dua edin bana nolur çok ihtiyacım var duaya

kızlar yarın doktora gidiyorum 13.günüm doktor bu ay ilk kez yumoşlara bakacak umarım büyümüşlerdir dua edin bana nolur çok ihtiyacım var duaya

canım hadi Allah yardımccın olsun. bu ay ilk defa kullandın sanırım ben de adet olunca kullanmaya başlıcam yani ay sonu gibi.senin yumoşlarının büyümesi bize de umut verecek.dualarımız seninle. gelişmelerini yazarsın.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ŞUBAT AYI LİSTESİ

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1/ klomen
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Blue Eye.................??????? ................... 26 ........................ 4
Yüzdeyüzakrep........???????........................ .24............................2/ srophen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen

Durumlarınızdan haberdar edin arkadaşlar.

canım bu ay ikinci ayım ilk ay yumoş oldu ama bebiş gelmedi maalesef yumurtalar büyüyo büyüyo bi şekilde ama önemli olan döllenmesi o noktada da iş artık allaha kalmış biz elimizden geleni yapıyoruz sadece allah yardımcımız olsun inşallah önümüzdeki ay seninkilerde büyüyecek canım allahın izniyle

sweetim canım yarın doktora gitcem benim adet tarihim ilaç kullanıp kullanmamasına göre değişiyor bakalım ben takip ediyorum sayfayı kesinleşsin yazacam ok??bakalım yarın ne diyecek fenalaşıp hastaneye gittim demiştim ya adetimin ilk günü doktor kistten şüphelendi yarın bakcak umarım klomen kist yapmamıştır...

blue eye canım inşallah kist yapmamıştır canım yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah

herkese merhabakar bende bu ay yumurta takibi yaptıracagm doktorum adetimin 10. günü gelmen gerekiyor dedi galiba bu ay ilaç falan vermeden takip edecek bakalım hayırlısı ben 2 düşük yaptım ve 2. düşüğün üzerimden8 ay geçti 9. ayın içindeyim inşallah bu ay netice alırım bu arada bende kan pırtılaşması var yani işim çok da kolay degil anlıyacagınız allah hepimizin yardımcısı olsun

herkese merhabalar bende bu ay yumurta takibi yaptıracagm doktorum adetimin 10. günü gelmen gerekiyor dedi galiba bu ay ilaç falan vermeden takip edecek bakalım hayırlısı ben 2 düşük yaptım ve 2. düşüğün üzerimden8 ay geçti 9. ayın içindeyim inşallah bu ay netice alırım bu arada bende kan pırtılaşması var yani işim çok da kolay degil anlıyacagınız allah hepimizin yardımcısı olsun

adetin 10. günü önümüzdeki pazartesi oluyor ben o zaman kadar da incir kürü içecegm eşimede keçiboynuzu kürü içirecem bakalım inşallah faydası olur aranızda kullananlar varmı bu kürleri merak ettim ben geçen ay düzenli olmasada kullandım bi faydası olmadı bakalım belki bu ay işe yarar tabi her şey Allahın izniyle gerçekleşir inşallah fazla bekletmez bizleri

yumrta takibi yapılması için adetin 10.günümü gitmek gerekiyor kıslar.bende yaptırıcamda ona göre gideyim bari

X