Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

şuan kendimi okadar mutsuz hissediyorumki.şuan hiç olmıcakmış gibi geliyo. aslında eylüle kadar kendime zaman tanıdım diyodum. öğretmenim ben ve okulda herkes hadi bebek yap diyip duruyo bekleme fazla diyolar. sanki ebn çok bekelemk istiyorum. eylülde okul açılınca daha nasılsın demeden bebek varmı diyolar. o yüzden eylülde hamile olarak okula gitmek istiyorum. ama şimdi sonuç olumsuz ve hep olumsuz olcak gibi gelio.benim bir de klomene cvp vermedi bünyem yumurtam tam gelişemedi. göbekten iğne vuruldum o da 400 tlyi aştı. bu ay da öle olcak .aşılama rhim filmi istesem hadi onlar da olmadı tüp bebek olsa bu kadar masrafta bizi çok yoracak. çok mutsuzum işte. bi yandan uğraşmaktan vazgeçmicem diyorum. bi yandan sanırım hiç anane olamıcam eşimi baba yapamıcam diyorum. çünkü sorun bende.

slm canlar bugun adet oldum.lıstenın en basında olarak boyle olumsuz bır haberı soyleyerek lısteye ugursuzluk getırmek ıstemıyorum.dılerım dıger arkadaslarımda tum ısteyenlerın bu ay hamıle haberlerını alırım..benım umut bırdahakı aya kaldı

canım öyle düşünme lütfen ilerde hamile haberlerini verirken bu duygularını unutacaksın ben de bi ara çok üzgündüm 1,5 seneden fazla bir zamandır uğraşıyorum. doktoruma söyledim artık sıkıldığımı manevi olarak çöküntüye geçtiğimi. bana birkaç şey anlattı kadının 8-9 sebedir çocuğu olmuyomuş herşey normalmiş ama... sonra kadının babası hastalanmış bakacak kimsesi olmadığı için kadın bakmak zorunda kalmış ve 3 ay içinde sadece 2 kere ilişkiye girebilmişler tabii ki hamile kalmış doktorum psikolojinin çok önemli olduğunu söyler hep rahatlaman için söylemedim bunlar gerçekler canım hepimiz biliyoruz.... yumurtalarım gelişmiyo demişsin. klomende benim 3 ayım ilk ay hiç yumurta oluşmadı ikinci ay 14 mm kaldı sonra şu bal çörekotu tarçını denedim 3. ayda sağ ve sol yumurtalıklarda 8-10 adet kist oluşmasına rağmen 1 tane yumurta büyümüş %20 hamile kalma ihtimali veren doktorum %35-%40 a çıkardı bu ay denemekte yarar var canım benim gecikmenin ilk günü adet olacakmışım gibi belirtiler var bu gün hayırlısı demekten başka çaremiz yok..... okurken yorulacaksınız. galiba biraz uzattım yazımı kaydirigubbakcemile3

bu ayda olmadı adet oldum yine...bu ay çok umutluydum önceki ay serophne içmiştim yumurtam 15te kalmıştı bu ay klomenle 21mm olmuştu tabi Allahın dediği olur bizim dememizle olmuyo.ben artık yaz itiraz esonuna ertelicem içtiğim ilaçlar bana bir sürü kilo aldırıyo yaz geçsin tekrar başlarım diyorum eşim kesin decek ama neyse duruma göre haber veririm..

aslında ben de çok bunaldım biraz ara vereyim diyorum hem psikolojim rahatlar hem kendime fazla yüklenmememiş olurum kendime sıkıntı yapmazsam belki meleğim kendiliğinden gelir

canım senle durumumuz çok benziyo. benim de ilk ay ilaçsız baktı .hiç kendiliğimden yumurta olmadı. 2. ay günde 2 tne klomen kullndım 15 mmde kaldı. sonra ister klomeni artııp devam edelim dedi ister iğneye . ama iğne daha iyi sonuç verir deyince biz iğneyi tercih ettik. onlarda baya pahalı oldu ama sonuç iyiydi. 4 tane falan yumurtam vardı ama olmadı işte. neyse bugün tama anlamıyla adet oldum. yarına randevum var . dediğiniz gibi vazgeçmicem ve bua ya kasmıcam da kendimi çok heveslenmicem de belki ozman olur. neden sen de kist oldu acaba pco falanmı var sen de. inşalalh adet olmazsın canımgüzel haberler bekliyoruz. sen kaç yaşındasın

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 15 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

MAYIS AYI LİSTESİ
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama
Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ....................... .............3/ merional

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi

canım moralini bozarsan olmazki içini ferah tut tatlım inan ben senden daha çok bunalıma girmiştim. ama dediğim gibi aman olmazsa olmaz dedim ve oldu. canım rabbim vereceği zamanı biliyor kendini üzme ve bebişin için hazırlık yap

evet canım pco var bende 24 yaşındayım doktorum 3 ay ilaçla olmazsa 3 ay iğneyle sonra aşılama demişti. bu ay 3 klomen kullandım ilave ballı karışımı yedim faydası olmadı diyemem ama pes etmek yok kafaya takmamak lazım test yapmaya elim varmıyo cesaret edemiyorum bekliycem biraz daha çift çizgiyi gördüğümde paylaşırım canım allah isteyen herkesi bir an önce meleğine kavuştursun.........:teselli:

selam kızlar iki günüdr giremedim internetimde bi kesinti oldu nedenini anlayamadığımm
ptesi akşam doktora gittim dediğim gibi bu ay benim yumoşlardan hayır yok henüz 11mmde kalmışlar cuma günü tekrar çağırdı bakacak ama büyüse bile bu seferde hala iyileşmediğim için antibiyotik kullanmak zorundayım yine o yüzden bu ay bebiş çalışmalarına ara vermek zorunda kaldık tatildeyim yanii ama tatilde güzelmiş bee tavsiye ederim:))

sweeetcimm canım hakkında hayırlısı olsun canım üzme kendini inşallah önümüzdeki ay hamişiz:))

bende de pco carmış doktorum öle dedi ama tam da değil çünkü ben de adet düzensizliği falan yok. hatta hiç şaşmaz tık die. işte bende de klomene cvp vermeyince sabır durumunuza göre ilçla da iğneyle de devam edebiliriz dedi. ama iğne daha ii cvp verir dedi. Allahtan öle oldu .yani korkma iğneyle gelişio.doğru ya biz çok takıyoz olmadımı hayattan kopuyoruz. ayın kaçını bekliyosun. söle d eseni de ekliyeyim. inşalalh hepimiz en yakın zamanda kavuşuruz inatçı keçilere.

canım sağol bozsam ne yapacam ki canım ya. tabiki bozuyorum. bi de benim yüzümden olmuyo . eşimde baba olmayı çok istiyo. tabi bana çaktırmamaya çalışsa da ben üzülmeyeyim diye,önemsemiyo görünüyo. ona da çok üzülüyorum. çok da hakediyo. işte moralim bundan bozuk. maddi açıdan da yorucu oluyo. ama neyapalım demekki bunları yaşamamız gerekio.üzülme canım sen de ilaçla olmuyosa iğneyle olur. iğne gayet ii cvp verio. ben de de öle olmuştu. sakın bozma moralini.artık kafaya takmıcam. pilatesimi yapıcam koşu bandımda sporumu ypıcam hiç düşünmemeye çalışıcam. kendime değişik işler çıkarıcam plan yapıcam bi sürü şey yapıcam ama bebeği düşünmicem.

canlar bişe soracam ben bugün saat 4 te çatlatma iğnemi oldum doktor yarın ve sonraki 3gün ilişki önerdi ama ben yumurtam bu gün çatlıcak gibi hissediyorum bugün ilişkiye girsem olurmu acaba yumurtam 21 mm ve kasık ağrım başladı ne yapsam acaba lütfen cevap yazın yarın geç olmasından korkuyorum

valla canım ban da öle demişti salı iğne olmuştum sonra çarşamba ilişki demişti.ama ben adet olum malesef. olmadı yani. bi topik var çatlatma iğnesi olanların paylaşma alanı diye. oaradaki arkadaşlara sor. daha iyi bilebilirler canım .

teşekkür ederim sweetbaby orayıda okudum bazı arkadaşlar iğne günü çalışmışlar ve şu an hamileler bende bu gün yapmayı düşünüyorum hayırlısı artık kaçırmayı istemiyorum çünkü ben çok zor yumurtluyorum bu gün adetimin 27. günü anca gelişti yumurtalar klomende işe yaramadı bir haftadır bal çörek otu tarçın iyordum sanırım onlar geliştirdi gerisi şansa kaldı artık hayırlısı.

tamam yap ozamn canım. yarın da olsun ama doktorun dediği zamanda. klomenmi kullandın. benim de pek işe yaramadı. iğne kullandım işe yaradı. yani bozma moralini .ilaç olmaz sa iğne kullanırsın.

hani derler ya evlendikten sonra genelde adetler düzene girer diye benim öyle oldu düzene girdi ama sonra yine bozuldu. aslında bu gün gecikmenin 2. günü çünkü yumurta geliştiği için doktorum hamile değilsen b,ile zamanında adet görürsün demişti tabi yine bi aksilik yoksa..... ben test yapmaya cesaret ettiğim zaman sonucu bildiririm canım allah kısmet ettiyse direk hamileler listesine girerim (ayyy inşallah) aslında iğneden korkmuyorum ama bu tedavide bi korku kapladı nedense. sen ne zamandır tedavi görüyosun canım pcos sadece düzensiz adet görenlerde olmuyo ama bize göre daha şanslısın umudunu kaybetme sakın benim eşimde hiç belli etmez "çocuğumuz olmazsa olmaz napalım yani" der hep ama bebekleri severken bi görseniz o kadar mutlu oluyo ki kendi çocuğu olsa bakımını falan bana bırakmaz herhalde allaha sığınmaktan, ondan dilemekten başka çaremiz yok, allah sevdiği kullarının dileklerini hemen yerine getirmezmiş onlardan daha fazla dua beklermiş böyle düşün canım :Saruboceq:

bende dün tedaviden vazgeçtim diyodum ya dün çok ağladım nese başka bi doktora danışmış eşim,eşimin sperm sayısına bakılmamıştı doktor çok kızmış ilk önce sana bakılmalıydı diye bu ay bu doktora gidicez..bana verceği ilacıda durumuda yazarım..hepimize bol şans

evet canım aslında ilk önce erkeğin spermlerine bakarlar ona göre kadını tedavi ederler neyse hayırlısı olsun asıl önemli olan moralini yüksek tutman allah yardımcımız olsun haberlerini bekliyoruz canım

merhaba kıslar bende bugün gittim doktora adetimin 12. günü 8 mm bir adet yumurtam var cumartesi tekrar gideceğim usgye eşimdede hareket yok onuda ürolojiye gönderdi bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…