Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

kızlar merhaba ben hergün sizleri takip ediyorum ama yazmıyorum fazla buralardayım yani
günüm yaklaşıyor göğüsslerim sanki adet olacakmışım gibi acıyor ama bakalım hayırlısı bu ay aşılama yapılacak bana artık kısmet....

14 15gunum bakalım.aslında gecn ay 8gunluk gecıkmeyle 14unde regl oldum.normalde 33 34 gunde bı regl oluyorum buay içinde böyle bı hesaplamayaprsam 15 16 sı oluyor regltarıhım akıntı m başladı umıdım yok acıkcası.bide regl yaklaşınca afedersınz ishal gıbı oluyorum oda bşladı.umıtlerımızbaşka aylara kaldı galıba

valla kızlar biz de eşimle dışarı çıkmıştık. hadi bi test alıyımmı dedim. bi alıyım bi almıyım derken. baklım açık eczane varmı diyeokadar geçtika arabayla. hiç açık eczane yoktu. bunu kendime işaret saydım demekki Allah test yapmamı engelliyo. yapma diyo. çünkü tek çizgi görüceksin üzüleceksin. yani alamdım. zaten sol taradfım hafif batıyo sızısı orama ve bacağıma vuruyo,yani adet olucakmışım gibi geliyo.hayırlısı artık. sanırım bu ay tutmadı.

kızlar merhaba ben hergün sizleri takip ediyorum ama yazmıyorum fazla buralardayım yani
günüm yaklaşıyor göğüsslerim sanki adet olacakmışım gibi acıyor ama bakalım hayırlısı bu ay aşılama yapılacak bana artık kısmet....

canım niye katılmıyosun bize.adet olursanmı aşılamaya geçeceksiniz.inşalalh hayırlısı olur. bana da benim olmıcakmış gibi gelio.bakalım hayırlısı

14 15gunum bakalım.aslında gecn ay 8gunluk gecıkmeyle 14unde regl oldum.normalde 33 34 gunde bı regl oluyorum buay içinde böyle bı hesaplamayaprsam 15 16 sı oluyor regltarıhım akıntı m başladı umıdım yok acıkcası.bide regl yaklaşınca afedersınz ishal gıbı oluyorum oda bşladı.umıtlerımızbaşka aylara kaldı galıba

umarım adet olmazsın da bebişin gelir canım.benim de pek umudum kalmadı. bacağımın ağrısı şiddetlendi ugün bence adet olcam. napalım biz elimizden geleni yaptık.

[[/COLOR]valla kızlar biz de eşimle dışarı çıkmıştık. hadi bi test alıyımmı dedim. bi alıyım bi almıyım derken. baklım açık eczane varmı diyeokadar geçtika arabayla. hiç açık eczane yoktu. bunu kendime işaret saydım demekki Allah test yapmamı engelliyo. yapma diyo. çünkü tek çizgi görüceksin üzüleceksin. yani alamdım. zaten sol taradfım hafif batıyo sızısı orama ve bacağıma vuruyo,yani adet olucakmışım gibi geliyo.hayırlısı artık. sanırım bu ay tutmadı.

[/Bsweetycim canım böyle düşünme..belki de bebişin süpriz yapmak istiyo anneciğine...bence test yap diycem ama o anları bende yaşıyorum hadi negatif çıkarsa korkuyosun değil mi?CADIARZUcanım benim yaa inşallah hamilesindir..bunu bütün kalbimle diliyorum inşallah..:Saruboceq:öptüm canım benim..Şeniz]

benim umutlar bu sabaha karşı yine suya düştü :KK43:(( Canım çok sıkkın artık hiç olmayacakmış gibi geliyor :KK43:

kızlar benimde bu gün adet olmam lazım ama inşallah olmam kasıklarımda ve göğüslerimde çok ağrı var sabırsızlıkla bekliyorum o güzel haberi almayı 1-2 gün daha geçsin garanti olsun diye kan testi yaptırıcam 1,5 senedir her test yaptığımda tek çizgiyi görünce parçalayasım geliyo allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.... CADIARZU

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 114 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

MAYIS AYI LİSTESİ
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

[/Bsweetycim canım böyle düşünme..belki de bebişin süpriz yapmak istiyo anneciğine...bence test yap diycem ama o anları bende yaşıyorum hadi negatif çıkarsa korkuyosun değil mi?CADIARZUcanım benim yaa inşallah hamilesindir..bunu bütün kalbimle diliyorum inşallah..:Saruboceq:öptüm canım benim..Şeniz]

canım umarım dileklerin gerçek olur. hayırlısı artık dediğim gibi eşim de ben de elimizden geleni yaptık. hala gelmiyosa Allahın bi bildiği var deyip yolumuza devam etmeliyiz. yapcak başka bişeyim yok. canım yarını bkliyorum.olmazsam perşembe ya da cuma test yapıcam. inşalalh olmam.ama sol bacağımın ağrısı durmadı bitürlü o yüzden adet olcam bence.

benim umutlar bu sabaha karşı yine suya düştü :KK43:(( Canım çok sıkkın artık hiç olmayacakmış gibi geliyor :KK43:

canım erken oldun galiba.seninkinde ayın 16sı yazıo. yeni adet tarihini bilemediğimden bekleme listesine aldım.adet tarihini ver yine ekleyelim. bu arada ümitsizliğe kapılmıcaz. doğru her adet olduğumda ben de bikaç gün hayalaet gibi oluyorum sonra düzelmek zorundayım. tedavimizi olumsuz etkilemesin diye. napalım demekki bizlerin daha uğraşması gerekiyo.

kızlar benimde bu gün adet olmam lazım ama inşallah olmam kasıklarımda ve göğüslerimde çok ağrı var sabırsızlıkla bekliyorum o güzel haberi almayı 1-2 gün daha geçsin garanti olsun diye kan testi yaptırıcam 1,5 senedir her test yaptığımda tek çizgiyi görünce parçalayasım geliyo allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.... CADIARZU

umarım canım güzel haberi alırın. bizer de emin ol duyduğumuzda çok sevincez. sen listemiz de varmıydın. seni de ekleyelim.ben de sırf korkumdan alamadım test. nasılolsa tek çizgi olacak diye. bakalım günüm geçsin die bekliyorum tabi geçerse . inşalalh adet olmayız. benim de bacağım çok ağrıyo.ama bu benim adet belirtimdir oyüzden kırmızılar gelecek diyorum. hayırlısı artık napalım canım ya. demekki bebişler hala gelmek istemiyo. diyorum ben d ebazen acaba hiç anne olamıcakmıyım.eşime o mutlu haberi verip baba olacaksın diyemiyecekmiyim. Allahım o günleri göstermesin bize.

hadi ayın 14 ü geldi kızlar iyi haberler olucak inşallah ayın başı çok sakin geçti telafi ederiz inşallah artık..ayrıca doktor 15inde kan testi yaptırabilirsin demişti(adet olmazsan) günün yarısı geçti :) dier yarısıda geçerse yarına hakkıma hayırlısı..Allahım tüm isteyenlerede banada verir inşallah en yakın zamanda..dualarım hepimiz için..

umarım canım güzel haberi alırın. bizer de emin ol duyduğumuzda çok sevincez. sen listemiz de varmıydın. seni de ekleyelim.ben de sırf korkumdan alamadım test. nasılolsa tek çizgi olacak diye. bakalım günüm geçsin die bekliyorum tabi geçerse . inşalalh adet olmayız. benim de bacağım çok ağrıyo.ama bu benim adet belirtimdir oyüzden kırmızılar gelecek diyorum. hayırlısı artık napalım canım ya. demekki bebişler hala gelmek istemiyo. diyorum ben d ebazen acaba hiç anne olamıcakmıyım.eşime o mutlu haberi verip baba olacaksın diyemiyecekmiyim. Allahım o günleri göstermesin bize.

ben listenizde yokum canım bazen düşünüyorum hamile olduğumu o anda bile gözlerim dolu dolu oluyo allah biliyo ya ne kadar istediğimizi elbet bir gün nasip eder diye düşünüyorum ne de olsa ondan geliyo olsa da olmasa da şükretmek zorundayız allah hepimizin yardımcısı olsun. en çok zoruma giden insanların habire " bebek yok mu, niye yapmıyosun, geç kaldın, acele et, yoksa olmuyo mu " diye sormaları.....
evet katılıyorum sana biraz kıymetli olmak istiyolar herhalde emin olun arkadaşlar bebişler tam pes ettiğimiz zaman gelecekler :ecrin_bebek:

ben de varım kızlar.adet tarihim 23 nisan..adet olmayınca neşe doluyor insan...
.Çocuklar gibi şen olurum o gün inşallah sanki her tarafta var bir düğün diye şarkılar söylerim mutluluktan...

benim klomenle 3. ayım son olmasını umuyorum yarın adet olup olmadığımı tekrar yazarım inşallah fazla beklemeyiz çünkü bu ay da olmazsa iğne tedavisine başlanacak

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 14 nisan 2009)

NıSAN AYI LıSTESı

Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Gizemx....................23 nisan.....................???...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

MAYIS AYI LıSTESı
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

kızlar nasılsınız. ya benim moralim çok bozukkkkkkkk. inanılmaz. kahverengi akıntım geldi yani adete dönüşmesine az var ya bugece ya yarın sabah kırmızılar gelmiş olur. ve benim canım çok sıkkın. ya boşamı uğraşıyorum acaba hiç beeğim olmıcakmı. niye bizimde hemen olmuyo. bukadar uğraşıyoruz yin de gelmiyo. bazen diyorum demekki uğraşmamız gerekiyo diye sizleri de teselli ediyorum ama insan kendisine duyuramıyo bu sesi işte. sanki hiç anne olmıcakmışım bu duyguyu tadamıcakmışım gibi gelio.niye.niye. niye. sebebini çok merak ediyorum. elimizden gelen herşeyi yaptık ama olmuyo işte.artık çok şanssız bi insan olduğmu düşünüyorum.bu başıma gelenler d enormaldir dimi ama.

ya canım benim öyle düşünme,olacak tabiki bigün sabret.bence herşeyi oluruna bırakmalısın demekle olmuyo ama,ne zaman istemezsen o zaman olur.hayırlısı olsun demekki zamanı değil henüz.allah a dua et.başka şeyler düşün.emin ol olacak sonunda.

X