Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

sweetbaby canım inşallah onlar hamilelik belirtileridir..güzel müjdelerini alırız inşallah..öptüm canım benim..Şeniz

herşeyi hamişliğe yoruyoruz . bakalım yüzümüz gülecek mi.hayırlısı artık. benim adet öncesi hep bacağım ağrır. şimdi de ağrıyo. olmasa umutlancam da. malesef umutlanamıyorum. hadi hayırlısı. 15i adet tarihim. kaçında yapsam çıkar yoksa da heveslenmem hiç değilsse dimi kızlar. akıl verin bana.

canımbence test yapma derim zor ama ben yapmıyorum benim şubatta 5 gün geçti ama yapmadım adetlerim düzenli olasına rağmen.sonuçta da yokmuş zaten oldum.

slm.kızlar.yumurta takibi yaptırıyorum bende.heray düzenli adet oluyorum arasıra birkaçgün geç olabiliyor.bana ilac verilmedi gittiğimde normal deyip tekrar kontrole cağırıyor.sizce devam etmelimiyim.

senacım et tabiki canım yumurtan gelişiyosa ilaç vermesine gerek yokki zaten seninki demekki gelişiyo güzelce maaşallah

canım yumurtanın normal boyutu nekadar kaç olması gerekiyor.açıkcası dr' tuhaf önceki gitmemde polikistik gibi demişti şuan hersey normal diyo şaaşırdım ve sevindim olmadığına.tekrar gitmemeyi düşünüyorum.

inşallah canım muradına erersin bu ay

çok saol canım benim..Şenizseninde gözün aydın canım..sanırım hamilesin değil mi?:uhm:Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn:Saruboceq:öptüm canım benim...Şeniz

çok saol canım benim..Şenizseninde gözün aydın canım..sanırım hamilesin değil mi?:uhm:Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn:Saruboceq:öptüm canım benim...Şeniz

evet canım hamileyim darısı sizlerin başına.amin canım

beklemede olanlar listesinden beni silermisiniz.bazı sorunlarımız var benim hamile olmam imkansız.allah herkese gönlünün istediğini versin.

kızlar benim yumoş 16mm di c.tesi günü dünde aynı sol kasığıma ağrı ve batma oldu herhalde istenilen büyüklüğe ulaştı bugün saat 5 gibi ovitrelle çatlatma iğnasini vurunucam..hayırlısı bakalım..öptüm canlarıımm..

beklemede olanlar listesinden beni silermisiniz.bazı sorunlarımız var benim hamile olmam imkansız.allah herkese gönlünün istediğini versin.

inşallah önemli bi sorun sağlık problemi filan değildir canım. hemen öyle ümitsizliğe kapılma. haytta ölümden başka her şeye çare var.Allah seninde gönlne göre versin . canını sıkma. anlatmak istersen biz burdayız canım.

inşallah canım isenilen büyüklüğe ulaşmıştır büyük ihtimallae. umarım herşey yolunda gider. evet bugün listemizdeki arkadaşlardan haber almaya başlarız. vakit geldi. benim umudum yok artk. hayırlısı. içimde bi his adet olacaksın dio. kendimi kandırmayı bıraktım artık.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 13 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen

MAYIS AYI LİSTESİ
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

aslı-ist nerelerdesin. günün geçti haber ver bize. blue eye senden de haber bekliyoruz. inşalalh güzel haberler verirsiniz bizlere.

inşallah dediğin gibi olur esra.bugün dr gidicem randevun var.bugün yine bakacak ne kadar olmuş.eğer 17 18 mm olmuşsa çatlatma iğnesi vurulacam.inş.bugün güzel haberler alırım.

inşallah canım iğneyi vurdurduktan sonra atlama yapmayın

canım iğneden sonra verilen saatte malum şeyi atlamayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…