Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:merha bende dört aydır yumurtlama ilacı ve catlama ignesi kullandım dördüncüde aşılama yaptırdık yinede tutmadı. cok sayıda yumurta gelişiyor eşimde problem yok yinede olmadı.Ama yola devam umudumu yitirmiyorum sizlerde yitirmeyin hep beraber anne olalım

canım ekledim seni aramıza hoşgeldin. eşini de yaşı genç daha çok stres yapma yani. erkek de yaş çok önemli diil. önemli olan kadın.zaten bi çocuğun varmış. o damı tedaviyle olmuştu.neymiş sorunun.

çok saol canım benim..Şeniz ben pko luyum..adetlerim düzensiz bekarken bazen 3-4 ay olmazdım..hatta geçen ay da 2 ay gecikti..yumurtalıklarımda tembellik var gelişmiyolar yanisenağlama..kızımda da tedaviyle hamile kaldım..gonaphene ve ovitrella çatlatma iğnesiyle ilk ay da hamile kaldım..şimdi yine tedavimi başlattım..bu ilk ayım hayırlısı bakalım bu sefer kaçıncı ayda hamile kalıcam.:uhm:.erken istememin diğer bi sebebi de benim tedavim uzun sürebilir diyo dr lar..onun için tedaviyi erken başlattım..Rabbim hayırlısıyla hayırlı zamanda versin..amiinn..öptüm sweety cim tekrar teşekkür ederim canım..Şeniz

kızlar ben hiç iii değilim. adetime daha bir hafta var ama sanırım bu ay da olmadı. çok umutluydum en başta. ama benim adet öncesi bacağım ağrır ve bacağım ağarımaya başladı. moralim bozuk yani. bence olmıcak. ya çok istiyorum ama keşke bilmek mümkün olsa. üfffffffffffffffffffffffff canım çok sıkkınnnnnnnnnn

canım hadi ama moral bozmak yok:eek:klava:

kızlar dün dra gittim bebişim büyümüş kese ile değer uyumluymuş 2 hafta sonra bebişimi görmeye gideceğim. darısı başınıza canlarım

bu adette bende başlıcam takibe...ayın 21 inde olmam lazım 3. günü gidicem..3. günüde 23 nisana geliyo inşallah 1 gün önce yada sonra olurum...cok heyecanlıyım eşimde morfoloji düşük ama dr o önemli değil dedi....hayırlısı inşallah hepimiz için...

merha bende dört aydır yumurtlama ilacı ve catlama ignesi kullandım dördüncüde aşılama yaptırdık yinede tutmadı. cok sayıda yumurta gelişiyor eşimde problem yok yinede olmadı.Ama yola devam umudumu yitirmiyorum sizlerde yitirmeyin hep beraber anne olalım

hoşgeldin canım aramıza .adet tarihini ver de seni de ekleyelim listemize.demekki nasip değil benimde adetime 6-7 gün kaldı ama birden umutsuzlandım. ama sonuçta olmazsa da nasip değilmiş değil deyip yoluma devam edicem tabi sonunda bebiş var.

yumurta takibiyele ilgili arkadaş arıyorum siteye yeni giridm yardım edin lütefn

hepimiz san yardımcı olabliriz canım.hepimiz burada yumurta takibi yaptırıyoruz. sen yenimi başlıcaksın yoksa başladınmı. biraz kendinden bahsetsene. bu arada olası adet tarihini ve bilgilerini de ver de ekliyelim

kızlar dün dra gittim bebişim büyümüş kese ile değer uyumluymuş 2 hafta sonra bebişimi görmeye gideceğim. darısı başınıza canlarım

gözünaydın canım. ne güzel bebişini de görünce çok rahatlcaksın. her gidişinde daha da büyümüş olacak. çok şanslısın. inşallah bizim de yüzümüz güler

bu adette bende başlıcam takibe...ayın 21 inde olmam lazım 3. günü gidicem..3. günüde 23 nisana geliyo inşallah 1 gün önce yada sonra olurum...cok heyecanlıyım eşimde morfoloji düşük ama dr o önemli değil dedi....hayırlısı inşallah hepimiz için...

mrb canım yei adet tarihin belli olunca ver de seni de ekleyelim canım.sen de anlatsana canım kendini.bu arada eğer gittiğin yer ssk ile anlaşmalıysa ilaçları öle alırsın. ama benim gittiğim özel bi yer anlaşmalı diil mesela ücretlerini veriyorum

gözünaydın canım. ne güzel bebişini de görünce çok rahatlcaksın. her gidişinde daha da büyümüş olacak. çok şanslısın. inşallah bizim de yüzümüz güler

amin tatlım birde dediğin gibi görsem rahatlayacağım canım.canım inşallah rabbiminde iznii ile sizde tadacaksınız bu duyguyu.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 09 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Safak_d..................16 Nisan .......................28............................2/klomen
MAYIS AYI LİSTESİ
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23.......................................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26....................... ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

Arkadaşlar ben de bekliyorum bu ay ikinci defa kullanıyorum klomen. 31 Martta çatlatma iğnesi vuruldum. bekliyoruz bakalım 16 nisandan sonra çıkar meydana.

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 09 nisan 2009)

NıSAN AYI LıSTESı

asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
MAYIS AYI LıSTESı
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23....................... ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26....................... ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

Arkadaşlar ben de bekliyorum bu ay ikinci defa kullanıyorum klomen. 31 Martta çatlatma iğnesi vuruldum. bekliyoruz bakalım 16 nisandan sonra çıkar meydana.

inşallah olur canım herkes geneld eaynı tarihleri beklio zateni. hepimizin hakkında hayırlısı

mrb kızlar ben dün dr gittim bir tane yumurtam gelişme yolundaymış.aranızda tek yumurtayla hamile kalan varmı.bu arada ben pcoluyum.

X