Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

evet canım gonal f kullandım, cmts günü aşılama için gün vericek doktorum.. iğne ve haplar bana kilo aldırdı. herkeste aynı etkiyi yaparmı ben de tam olarak bilmiyorum. umarım sen kilo almazsın..

işallah olur canım ne kadar bu iğne ve kaçtane doktorum banada başlıycak ve devlet ödemiyormu cevap verirsen sevinirim

aaaaaaaaaa nasıl canım ya. kist idrarda gebelikin doğru çıkmasına mı neden oluyo. ama üzülme canım. her şeyde vardır bi hayır. işte emin olmak için kan testi yaptırmak lazım.

evet canım gonal f kullandım, cmts günü aşılama için gün vericek doktorum.. iğne ve haplar bana kilo aldırdı. herkeste aynı etkiyi yaparmı ben de tam olarak bilmiyorum. umarım sen kilo almazsın..

bend ebaşlıcam adet olunca. nasıl işe yaradımı canım kaç tane kullandın. yumurtaların geliştim kaç tane yumurtan oldu. bend e çok merak ediyorum umrım ben de sevinirim.

SLM arkadaşlar ben hala beklemedeyim.Dün regl günümdü test yaptım negatif çıktı ama hala regl olmadım.Kan testide yaptırmadım.Sağ kasığımda ağrı var neden olabilir acaba

SLM arkadaşlar ben hala beklemedeyim.Dün regl günümdü test yaptım negatif çıktı ama hala regl olmadım.Kan testide yaptırmadım.Sağ kasığımda ağrı var neden olabilir acaba

dur bakalım belki geç döllenmedir. hemen umutsuzluğa kapılma. kırmızılar gelmedikçe hep umut vardır canım.kan testi yaptırsan hemen çıkar aslında.

dur bakalım belki geç döllenmedir. hemen umutsuzluğa kapılma. kırmızılar gelmedikçe hep umut vardır canım.kan testi yaptırsan hemen çıkar aslında.

Ya doğru söylüyosunda kan testinde de olumsuz çıkarsa mahfolurum.O yüzden en iyisi kırmızıları görene kadar beklim diyorum yanlışmı yapıyorum acaba yaaaaa:çok üzgünüm:

kızlar slm ben dün adet oldum ne yazık ki,bugünde doktora gittim rahim filmi çekilecek süreci biraz daha hızlandıralım dedi ve aşılamaya geçiyoruz umarım hayırlısı olur benim için...

kızlar slm ben dün adet oldum ne yazık ki,bugünde doktora gittim rahim filmi çekilecek süreci biraz daha hızlandıralım dedi ve aşılamaya geçiyoruz umarım hayırlısı olur benim için...

umarım canım hakkında hayırlısı olur. tarihini ver deekleyelim seni.

Ya doğru söylüyosunda kan testinde de olumsuz çıkarsa mahfolurum.O yüzden en iyisi kırmızıları görene kadar beklim diyorum yanlışmı yapıyorum acaba yaaaaa:çok üzgünüm:

herzaman gecikjme yaşamıyosan ve 4-5 günü geçtiyse kan testi yaptırabilirsin. ama adet düzensizlikleri yaşıyosan biraz daha bekleyebilirsin. varsa da yoksa da çıkar kan testinde ama. yine d eiçin rahat etcekse bekle 1-2 gün daha canım.

kızlar bana bu ay bebiş yine kısmet olmadı bugün adet oldum çok ağladım ama kendimi toparladım bu ay adaçayı içicem arısütü polen bal karışımı yicem pazarteside doktora gidicem dozu artırıcaz bakalım nolcak..hepimizin hakkına hayırlısı..büyük ihtimalle gelececk ay 17 nisanda herşey belli olur...

canım bozma moralini.Elbette bir gün bizimde nur topu gibi bebişlerimiz olacak.Ama zamanı var demekki.Bu ay benimde yok sanırım.Hala regl olmadım ama çok ağrım var.Test yaptım 2 gün önce negatif çıktı.Kan testi yaptırmaya cesaret edemiyorum.senağlama

öncelikle bazı arkadaşların hamile olduklarını gördüm çookkk sewindim gözünüz aydın kızlar ALLAH analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına olsun inş.benim durumuma gelince geçen ay gitmiştim dr'a gebelik olmadı şimdide 2 ay kullanacağım bir ilaç verdii glifor isminde.ilacımı kullanıyorum nisanın 25 gibi dr'a gidicem bakalım bu sefer neolucak bekliyorum yani kızlar dua edelim birbirimize ALLAH bizlerinde yüzümüzü güldürür inş.buarada glifor yada benzeri ilaç kullanan warmı kızlar yanetkileri çokk zor dayanıyorum ama dayanmak zorundayım sabrediyorum.bu ilacı kullanıp faydasını gören hamile kalan warmı aranızda kızlar cvp larınızı bekliyorum kendinize çokk ii bakın.

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 12 Mart 2009)

MART AYI LıSTESı

Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NıSAN AYI LıSTESı

Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
AyşeCemre...............12 Mart...................???........................ ..........????
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 canım adet olmuştun sanırım yeni adet tarihini yaz ekleyelim.

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

arkadaşlar beklemede olanlar ltfn ne durumdasınız haber verin merak ediyoruzzz ama tarihlerinizi verin de szizi yine ekleyelim.

Slm arkadaşlar beni beklemede olanlar listesinden silebilirsiniz.Bugün adet oldum.Canım çok sıkkın.Moralim çok bozuk.

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 15 Mart 2009)

MART AYI LıSTESı

Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NıSAN AYI LıSTESı

Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
AyşeCemre.............???????...................???........................ ..........????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 canım adet olmuştun sanırım yeni adet tarihini yaz ekleyelim.

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

arkadaşlar beklemede olanlar ltfn ne durumdasınız haber verin merak ediyoruzzz ama tarihlerinizi verin de szizi yine ekleyelim.

Slm arkadaşlar beni beklemede olanlar listesinden silebilirsiniz.Bugün adet oldum.Canım çok sıkkın.Moralim çok bozuk.

bozma moralini canım ya. denemeye devam edicez,bigün bizde burdan mutlu haberi vericz. bizi de tebrik edicekelr. iyi düşün,strese girme. üzülünce değişeceğini bilsek herşeyin her gün ağlardık dimi:1no2::1no2::1no2:

glifor yada benzeri ilaç kullanıp faydasını gören warmıı?şimdiki umudum bu ilaç ama bilmiyorum faydası olacakmı.aranızda bu ilacı kullanan yada bilgisi olan warsa lütfen cvp yazsın bekliyorum kızlar...

ben glifor ve ganophene kullanarak hamile kalmıştım. gerçekten yan etkisi çok ama işe yarıyo sanırım. hem güzel bişey için uğraşıyosun sabret biraz..bebeğimi kaybettikten sonra 6 ay boyunca her ay 1 hafta kullandım. tabi tek başına değil, diğer yumurtlama haplarıyla. İnşallah seni de mutlu sona ulaştırır ilaç.

mrb lar bende glifor kullanıyorum ama dr bana 2 ay demedi.ben sürekli kullanacakmışım.sana negibi yan etkileri görüldü.ben akşam sabah kullanıyorum ama pek farkında değilimkaydirigubbakcemile3.onun haricinde serophene yumurta geliştirici ilaç kullandım yaklaşık 3 ay oldu. ama allah vermedikten sonra bi faydası olmadı.bugün yine dr gitcem yumuşlara bakcek gelişmişmi.benimkiler ilaca karşı çok dirençliymiş.yine olmadıysa dozu arttıracakımış.herkes için hayırlısı ne ise o olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…