Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

selam kızlar rahim filmim güzel çıktı eşimin spermleri güzel hareketlilik güzel morfoloji %4 e vitamini verdi hayırlısı artık sorun ne biliyorum içim rahat bu açıdan

ah bu ilaçlar iğneler ömrümü yedi.. kilo aldırdı bi kere... moralimi hepten sıfıra düşürüyo bu durum.. normalmi bu ilaçlarla kilo alıyo olmam, kullanan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum..sevgiyle kalın..

anladım canım. neden bukadar değişik ilaçlar .benim d eyumurtalıklarım polikistik overmiş ama bana sadece klomen ve iğne dedi. hiç bişey de demedi başka hassas olur falan diye. pek bilgi vermei yani. kaç yumurtan oldu. iğnelerle sayısı çoğaldımı baya. ben çok merak ediyorum.naıl işe yarıcakmı diye.

ah bitanem,bende merak ediyorum ne olucagini...
20 tane yumurtam var suan..50 günü gecti sanirim ignelere baslayali..ilk basta 37mg yaptik,sonra yavas yavas 40-50-60...yükselttik..suan 125mg igne yapiyorum.ben bunu özellikle sordum neden birden 300mf falan verip büyütmüyorsunuz yumurtalari diye..
bana"senin yumurtalarin zaten hassas,eger birden yüksek doz verirsem istedigimiz sonucu alamadan büyür öylece kalir dedi...iyi bi doktor secmek cok önemli,bu benim bilmem kacinci doktorum..sükür ki cok memnunum suan cünkü 3 tane profesör ayni anda ortak tedavi uyguluyorlar klinikte...ücününde ayni seyleri söyleyip desteklemeleri güc veriyo bana,yoksa bu 50 günde coktan mahvolmustum ben

ne güzel canım bak ilk takibin gayet güzel geçmiş.acaba bukadar zaman neden olmadı. eşinde problem olmasın spermiyogram yapıldımı ona. benim ilk takibim hüsrandı yumurtam gelişmemişti. ikincisinde büyüyen yumurtamın gelişimi geriledi. şimdi adet olunca hem klomen hem iğne kullancam umarım işe yarar.

eşimin spermiyogramı yapıldı doktorumuz her türk erkeğinde olması gerek düzeyde dedi
yani normal bi problem yok dedi. biz 2 yıl korunmadık ama eşimle öle sık sık birlikte olamıyorduk iş dolayısı ile birde öle aman aman olsun diye bir gayretimiz olmadı işin gerçeği ama artık olsun istiyoruz rabbimin izni ile.. bilemiyorum bakalım benim sağ ve sol yumurtalrım kendiliğinden büyüdüler ve çatladılar ve en son gittiğimde de doktorum yumurtlama olmuş dedi sevindim tabi ama ayın 14 ünde başlamam için progesteran ilacı verdi 10 ngün kullan ve ayın 18 inde progesteran için kan tahlili yaptır sonucu al bana gel dedi folıc plus kullanmamı söyledi günde 3 adet ama yazılanları okuyunca kafam karışıyor
doktoruma sordum işte birlikte olalım mı eşimle dedim oda bana canınız ne zaman isterse o zaman birlikte olun dedi yani yumurtlama olmuş ise bizim sık sık birlikte olmamız gerekmiyormu cnm ama doktorum canınız ne zaman isterse dedi bana bi akıl verirmisin cnm
umarım inşallah senin tedavinde başarıyla sonuçlanır bana dua et canım off hepimizin rabbimin merhabetine ihtiyacımız var RABBİM BİZE MERHAMET ETSİN (AMİN)

snapcap.png
[/IMG]

canlarım heyooooooooooooooooo hamişiiiiiiiiiiim rabbim hepinize nasip etsin kan tahlilimde 1371 çıktı.hepinizi çok seviyorum.

fundacım çok çok tebrik ederim cnm yaaaa
çok fazla beklediğini biliyordum testin harika kopkoyu
kan testin de süper bi sonuç
sen yumurta takibi yaptırmışmıydın
adetin kaç gün geçtikten sonra yaptırdın bu testleri
bi de malum belirtiler?????

fundacım okadar çok sevindimki allah analı babalı büyütsün sağlıcakla kucağınıza alırsınız işallah testi görünce çok heycanlandım süper bir haber nasıl bir tedavi yapıyordun

fundacım çok çok tebrik ederim cnm yaaaa
çok fazla beklediğini biliyordum testin harika kopkoyu
kan testin de süper bi sonuç
sen yumurta takibi yaptırmışmıydın
adetin kaç gün geçtikten sonra yaptırdın bu testleri
bi de malum belirtiler?????
sağol canım benim.evet yumurta takibi yaptırdım rabbimde ol dedi oldu.acaip keyikliyim.inşallah tamamına erdirir rabbim bu kez.
belitilre gelince.
1-sık idrara çıkma oldu.
2-kabız kolay kolay olmam kbız oldum bağrsak düzenim değşti aniden
3-göğüs uçlarım çok sızladı
4-kasıklarımda müthiş ağrı oldu.öncekindede olmuştu.hala devam ediyo ağrılarım.
5- bide üşüme ve ateş basması oluyodu son günlerde.özelliklede aşırı üşüme oldu.

fundacım okadar çok sevindimki allah analı babalı büyütsün sağlıcakla kucağınıza alırsınız işallah testi görünce çok heycanlandım süper bir haber nasıl bir tedavi yapıyordun

canımsın sağol.herkese nasip etsin rabbim.ben tedavi olmadım.yumurta takibi yaptırdım ilk kez ve hamiş kaldım.

canlarım heyooooooooooooooooo hamişiiiiiiiiiiim rabbim hepinize nasip etsin kan tahlilimde 1371 çıktı.hepinizi çok seviyorum.[/QUO

Canım hayırlı olsun çok sevindim. sana bişe sormak istiyorum benimde kabızlık dışında bu belirtilerin hepsi var fakat kasık ağrısı çok fazla yalnız adet olacakmışım gibi alttan olan bi ağrı sendede var mı bana ara sıra geliyo kramp şeklinde. tekrar hayırlı olsun kendine dikkat et....

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 12 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

AyşeCemre...............12 Mart...................???........................ ..........????
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Gul_tamer...............24 şubat......................23................. ... ......klomen/ganophane
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi) :nazar:
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi) :nazar:
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi):nazar:
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi):nazar:
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi):nazar:

arkadaşlar beklemede olanlar ltfn ne durumdasınız haber verin merak ediyoruzzz ama

canlarım heyooooooooooooooooo hamişiiiiiiiiiiim rabbim hepinize nasip etsin kan tahlilimde 1371 çıktı.hepinizi çok seviyorum.

canım çok sevindim senin adına. hayırlı olsun .Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin. ya bu ay baya güzel başladık umarım bizler de seviniriz. ben de adet olyım da tedavime başlıyım diye bekliyorum. umarım hepimiz için herşey güzel olur. bizlere dua edin hemen kopmak yok ha.

ah bu ilaçlar iğneler ömrümü yedi.. kilo aldırdı bi kere... moralimi hepten sıfıra düşürüyo bu durum.. normalmi bu ilaçlarla kilo alıyo olmam, kullanan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum..sevgiyle kalın..

ne iğnesi kullanıyosun canım yumurtaları büyütmek içinmi. bend ebaşlıcam da kilo almak istemiyorum. umarım almam.

selam kızlar rahim filmim güzel çıktı eşimin spermleri güzel hareketlilik güzel morfoloji %4 e vitamini verdi hayırlısı artık sorun ne biliyorum içim rahat bu açıdan

tabi canım testi yaptırmanız ve filmi çektirmen iyi olmuş. ena zından bu ihtimallaer ortadan kalkmış oldu.

ah bitanem,bende merak ediyorum ne olucagini...
20 tane yumurtam var suan..50 günü gecti sanirim ignelere baslayali..ilk basta 37mg yaptik,sonra yavas yavas 40-50-60...yükselttik..suan 125mg igne yapiyorum.ben bunu özellikle sordum neden birden 300mf falan verip büyütmüyorsunuz yumurtalari diye..
bana"senin yumurtalarin zaten hassas,eger birden yüksek doz verirsem istedigimiz sonucu alamadan büyür öylece kalir dedi...iyi bi doktor secmek cok önemli,bu benim bilmem kacinci doktorum..sükür ki cok memnunum suan cünkü 3 tane profesör ayni anda ortak tedavi uyguluyorlar klinikte...ücününde ayni seyleri söyleyip desteklemeleri güc veriyo bana,yoksa bu 50 günde coktan mahvolmustum ben

canım herşeyin hayırlısı. sonuçta bunların hepsine katlanmamızın bir sebeebi var . umarım dileğimiz en kısa zamnada gerçekleşir.ben de adet olsam da tedavime başlasam diye gün sayyorum. ilaç ve iğne bakalım yumoşlarım büyüycekmi.

eşimin spermiyogramı yapıldı doktorumuz her türk erkeğinde olması gerek düzeyde dedi
yani normal bi problem yok dedi. biz 2 yıl korunmadık ama eşimle öle sık sık birlikte olamıyorduk iş dolayısı ile birde öle aman aman olsun diye bir gayretimiz olmadı işin gerçeği ama artık olsun istiyoruz rabbimin izni ile.. bilemiyorum bakalım benim sağ ve sol yumurtalrım kendiliğinden büyüdüler ve çatladılar ve en son gittiğimde de doktorum yumurtlama olmuş dedi sevindim tabi ama ayın 14 ünde başlamam için progesteran ilacı verdi 10 ngün kullan ve ayın 18 inde progesteran için kan tahlili yaptır sonucu al bana gel dedi folıc plus kullanmamı söyledi günde 3 adet ama yazılanları okuyunca kafam karışıyor
doktoruma sordum işte birlikte olalım mı eşimle dedim oda bana canınız ne zaman isterse o zaman birlikte olun dedi yani yumurtlama olmuş ise bizim sık sık birlikte olmamız gerekmiyormu cnm ama doktorum canınız ne zaman isterse dedi bana bi akıl verirmisin cnm
umarım inşallah senin tedavinde başarıyla sonuçlanır bana dua et canım off hepimizin rabbimin merhabetine ihtiyacımız var RABBİM BİZE MERHAMET ETSİN (AMİN)

eşinde de sende de problem olmaması çok iyi bi haber canım. yumurtan oluşuyo çatlıyo gayet iyi. belki nezaman olduğunu bilmiyodun bu yumurta takibi de bu anlamda size yardımcı olur. sen de kısa zamanda hamile kalırsı bence. ama bu duruma rağmen kalmazsan belki rahim filmi çekerler ya tüplerde tıkanıklık varmı yokmu diye.benim bildiğim doktorlar ilişki günleri öneriolar. sizinki niye öle demiş bilmiyorum. o ilacı da hamile kalırsa düşük olmasın diye vermiştir belki.pek bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem. ama siz gün aşırı ilişkide bulunun bence. 1. olsun bi gün olmasın yani. çünkü hergün olunca sperm kalitesi düşüyo diyolar.yani aslında doktorun yönlendirseydi daha iyi olurdu.

merhaba kızlar geçenlerde hamileyim demiştim ama şuan ne diyeceğimi tam bilmiyorum doktorum muayende hamilesin dedi bugün için kan testi istedi ama kanda gebelik yok 2.0 çıktı doktorum kist olabilir dedi bebek için sevinirken kist çıktı ne yapıcağımı şaşırdımmm

ne iğnesi kullanıyosun canım yumurtaları büyütmek içinmi. bend ebaşlıcam da kilo almak istemiyorum. umarım almam.

evet canım gonal f kullandım, cmts günü aşılama için gün vericek doktorum.. iğne ve haplar bana kilo aldırdı. herkeste aynı etkiyi yaparmı ben de tam olarak bilmiyorum. umarım sen kilo almazsın..

X