Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

canım hangisine gidiyorsun. ben bahçelievlerdekine gidiyordum. bendende hemen smer testi istedi ve yumurtlama günlerimi kontrol etti eşimden sperm testi istedi başka yerde yaptırdığım testi kabul etmedi ordaki doktorda bana pek iyi gelnedi. oyüzden fatihtekine gideceğim.

gelsin canım. çünkü yumurtamın gelişimi gerilemişti bilkiyorum hamile kalamıcamı. zaten kahverengi akıntım gelmeye başladı olucam sanırım ben hemen olıyım diye dua ediyorum olayım da tedaviye başlıcaz çok umutluyum. hem iğne hm klomen kullanıcam galiba.evet yumurtam gelişmio. pko da var galiba.

canım yumurta yoksa hamile olamazsın zaten il ay yumurta takibi yaptırdığımda benim de yoktu. bi destek alman gerek. ilaç ya da iğneyle. bu batmalar da üşüytme ya da adet belirtisi olabilir. sen kendini dinleme canım rahat ol.

kızlar aşkolsun soruma cevap vermediniz

canım senin sorunun ne. yumurta takibi falan yapıldımı. daha önce yaptırdığın sperm testini tekrarlamak istemiştir. çünkü bu test çok farklılıklar gösterebiliyo. aradan zaman geçtiyse tekrarlamak istemiştir. bizden de istemişti.yani doktorlar genelde çok meşgul oluyolar o hasadan o hastaya koşuyolar.ondan da sormayınca pek cevapo vermiolar. ben ist değilim ama bi tüp bebek merkezine gidiyorum. doktorumda durum bu artık bunu denicez dio ben de aklıma takılan herşeyi soruyorum cevap da veriyo sağolsun. yani memnunum. böle bi merkeze gitmek daha iyi olyo.çünkü hep gebeliğin oluşmamasıyla ilgileniyolar zaten.

kızlar bende aranıza yeni katıldım. ben 7 ay önce 3 haftalık bebişimi düşürdüm. 7 aydır uğraş fakat bebiş olmuyor.doktora gittim fakat adetimle birlikte 13. gün olduğu halde yumurtlama zayıfmış acaba bazen daha geç vakitte yumurtlama olabilirmi yardım edin ya

evet olabilir canım ya 3aydır klomen kullanıyorum ilk ay yumurtam 10mmde kaldı ikinci ay oluşmuş ve çatlamış ama gününü tutturamadık üçüncü ayımdada hiç yumurtam yoktu doktorum stresten dedi 2ay gelme kendi kendine dene dedi zaten iki defa tedavisiz hamile kaldım olmazsa gel iğne yapalım dedi

bende de aynı sorun yumurtlama oluyo amaaa gelişmiyo.pco da var hayırlısı.bende marttan geçtim.şimdi bende bir an önce hasta olup ilacıma başlıyım diyorum.inşallah birbirimizin güzel haberlerini alırız.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 19 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NİSAN AYI LİSTESİ

Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
AyşeCemre.............???????...................?? ?........................ ..........????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 canım adet olmuştun sanırım yeni adet tarihini yaz ekleyelim.

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

arkadaşlar beklemede olanlar ltfn ne durumdasınız haber verin merak ediyoruzzz ama tarihlerinizi verin de szizi yine ekleyelim.

adet oldum kızlar yupppiiiiiii. yarın randevum var doktorumla. Allahım bu ay yardım et bi sorun çıkmasın ya bi doğru düzgün yumurtam oluşup bekleyemedim umutlanamadım hic. umarı bu kjez olur da umutlanabilirim.hem iğne hem ilaç kullanıcam hadi hayırlısı. umutluyummmmm Allahım nolur hayal kırıklığı olmasın.

kıslar nasılsınız?bi uğrayıp bakayım dedim.benim midem bulanıyo pek giremiyorum.hepinizi öptüm

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 19 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NİSAN AYI LİSTESİ

Esraie......................03 Nisan..................???....................................?????
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
AyşeCemre.............???????...................?? ?........................ ..........????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 canım adet olmuştun sanırım yeni adet tarihini yaz ekleyelim.

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

arkadaşlar beklemede olanlar ltfn ne durumdasınız haber verin merak ediyoruzzz ama tarihlerinizi verin de szizi yine ekleyelim.

arkadaşlar beklemede olanlar listedekilerden çok oldu. buraya gelip tarih veren arkadaşlar lütfen yeni tarihlerinizi verin hem merak ediyoruz hem de duygularımızı tecrübelerimizi paylaşalım.

Canımmm
hadi bugün hayırlı haberlerle gel inşallah bu ay yumoşların çok güzel olurlarda bebiş gelirrrr

mrb kızlar yeni geldim doktordan. tedaviye başlamaya uygun durum dedi.istersen dozu artırıp klomene devam edelim dedi ama sabır durumuna göre dedi. ben geçen ay iğneye başlarız demiştiniz dedim.yani ben de iğneden yanayım daha çabuk yanıt alabiliyoruz dedi. ama biraz maliyetli olduğundan seçimi bize bıraktı. bizim pek sabrımız yok iğneye başlayalım dedik. gösterdiler yarın kendim göbekten vurmaya başlıcam 5 gün sonra kontrol.ama fazla yumurta olma ihtimali de var çok olunca tedaviyi kesiyolarmış. yanibeklenen en fazla 5-6.baklım umarım buayım da boşa gitmez. ama denemek zorundayız. mutluyum ama başladığım için.hepimizin hakkında hayırlısı olsun canlarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…