Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

umarım olmazsın canım . bend e bekliyorum ya yarın ya sonraki gün ama ben olmak istiyorumki hemne tedaviye bşlıım.

sweetbaby bana nerde doktora gittiğimi sormuşsun.Ben özel yalova uzmanlar hastanesine gidiyorum.Orası bana daha yakın olduğu için .Umarım işine yarar.

sweetbaby bana nerde doktora gittiğimi sormuşsun.Ben özel yalova uzmanlar hastanesine gidiyorum.Orası bana daha yakın olduğu için .Umarım işine yarar.

sağol canım. ben de bir tüp bebek merkezine gidiyorum.sadece durumlarımız aynı gibi burda paylaşırız bişeyler diye düşünmüştüm

Slm kızlar.Ben bugün doktora gittim hamiş değilim.Adet oldum zaten.Doktorum yumurtamın çatladığını söyledi.4ay içinde hamile kalma olasılığın %60 %70 dedi.Çok sevindim acaba erkenmi sevinmek için yaaaaa

ne güzel canım ya doktorun dediğine inanmalısın. olumlu düşünce de iyi etkileyecektir seni. niye iyi düşünmiceksinki.

kızlar bende aranıza yeni katıldım. ben 7 ay önce 3 haftalık bebişimi düşürdüm. 7a ydır uğraş fakat bebiş olmuyor.doktora gittim fakat adetimle birlikte 13. gün olduğu halde yumurtlama zayıfmış acaba bazen daha geç vakitte yumurtlama olabilirmi yardım edin ya :çok üzgünüm:

içimden bi ses benim bu ay da olmadı diyo kızlar adete çok var aslında ama

kızlar ben hastalandım silebilirsiniz listeden artık yumurta takibi yapmayı düşünmüyorum Allah hepinize en yakın zamanda birer sağlıklı bebiş verir inşallah

Canım pozitif düşün benimde içimden hep öyle geçiyodu. düşünceler yanıltıyo bazen...

zeynepcim cidden öle hissediyorum pozitif de olamıyorum çünkü içimde hiç yakında bebişime kavuşacakmışım gibi bir his yok sanki çok bekleyecekmişim gibi geliyo artık
nerdeyse 1 yıl olacak artık olsa olurdu herhaldee

kızlar merhaba nasılsınız. bugün engeç yarın adet olmam gerekiyo. bugün bişi yok . ben de olmak istiyorum .biliyosunuz yumurtam vardı am gelişimi gerilemişti o yüzden takipi gesmişti doktor. biz de nasılsa olmıcak diye pek birlikte de olmadık bi ayda nerdeyse 2 kez falan. ama adet olmadım bugün.zaten hiç umutlanmıyorum ama hemen adet olmak istiyorum tedaviye başlıcaz ya. ya gecikmez umarım. başka bi kötü durum yoktur inşallah. bi de başka bişi çıkmasın yaaa

canım işallah gecikmez ve olursun tedavinde işallah güzel gider ya ben sana bişey sormak istiyorum 14üncü gününde yumurtası hiç olmayıpta hamile kalan oldumu duydunmu böyle bişey :uhm:

canım işallah gecikmez ve olursun tedavinde işallah güzel gider ya ben sana bişey sormak istiyorum 14üncü gününde yumurtası hiç olmayıpta hamile kalan oldumu duydunmu böyle bişey :uhm:

inşallah canım ya hala olmadım. üffff ya.pek tecrübeli değilim bu konularda.yani pek bi fikrim yok. 14. günde küçük bi yumurtası olup da sonradan gelişip hamile kalan duydum ama. senin yumurtan yokmuydu 14. günde canım.

mrb kışlar nasılsınız bakim.buraya girince heyecanlanıorum acaba kimin hamile haberini alcaz diye.sweetbaby inşallah kırmızıların gelmez canım hayırlısıyla nezaman belli olur.senin sorunun ne yumurta gelişmemesimi.

Arkadaşlar merhaba, bende 9 aydır deniyorum ama sonuç yok henüz ( sizden doktorlarınız hakkında bilgi almak istiyorum, ben siteden aldığım tavsiyelerle medikalpark mehtap yazıcıoğluna gittim geçen hafta ama pek tatmin etmedi, en azından sizler kadar bilgi vermedi. smear testi, semen testi istedi birşey yok dedi onlarda ama daha sonra neler yapılabilir hiç açık bilgi vermiyor. lütfen bana doktor tavsiyelerinizi yaparmısınız? teşekkürler...

evet canım ya hiç yumurta görünmedi adetime 6gün var baş ağrım karnımda şişkinlik ara ara sol ve sağ tarafımda ağrı batmalar ve baş dönmesi oluyo bide bende asla olmazdı ama kabızlık var başımda dönüyo anlamadım gitti valla offfffffffffff offfffffffffff bide çok çabuk yoruluyorum bişey kaldırıyorum sanki kalbim yerinden fırlıyacak gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…