Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

canım bu çok normal. ben de bu ay ilk kez gittim yumurtanın doğal bir şekilde gelişimine bakıyo,senin durumuna göre ilaç vericek,dozunu ayarlıcak. mesela benim yumurtamın gelişmediğini gördü ve takip o anda bitti çünkü yumurtam yoktu adet olunca 3. günü geldedi bu sefer ilaçlı takip yapıcak. ama ben de mesela hani şu yumurtlama testleri var paketin içinde 5 tane oluyo, 2 ay ondan denemiştim hep aynı gün kırmızı çizgi çıkıyodu, yani yumurtanın çatlıyacağını gösteriyodu bu çizgi. ama bak yumurtamın oluşmadığı ortaya çıktı. belki stresten oldu bilmiyorum.

haklısın canım bizi en iyi biz anlarız,ben o yüzden en iyi arkadaşımla bile doktora gittiğimi paylaşmıyorum.Evet Allah bizim de yüzümüzü gülderecek. adet olunca ilaçla tedaviye başlıcam ve çok umutluyum. ve umudumu kaybetmemeye de kararlıyım.stres olmıcam.aslında fazla kafaya da takmazdım ama çalıştığım okulda 4-5 hamile var hep bebek konuşuyolar sinirlerim bozuluyoÇok üzgünüm çoook

inşallah canım güzel haberlerini alırız. ben de bidahaki ay tedaviye başlıyınca yardımcı olursunuz artık tecrübelerinizle. 3 yumurt bakarsın üçüzz olur annesi . ne güzel olur dimi.:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Ne güzel sen bebişine kavuşucaksın yakında.Allah dileğini kabul etmiş, inşallah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder.Bize destek olduüğun için teşekkürler.gerçekten bunları duymaya ihtiyacımız var.

canım sen de bizdensin demek ama listemizde yeralmak için muhtemel adet tarihini,yasını ve tedavi taki bilgilerini söyle seni de ekleyelim tamam mı canım.

ŞUBAT AYI LİSTESİ

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Yüzdeyüzakrep........???????...................... .. .24............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart......................23...................... ............2/ ilaçlı

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli

fisfisfis

canım bana 5 şubat perşembe günü çatlatma iğnesi yapıldı ve dr.cumartesi pazartesi ve perşembe ilişki olacak dedi o kadar başka bişe demedi şimdi 24 şubatı bekliyoruz bakalım hayırlısı.ewet benimde ara ara kasıklarımda ve belimde ağrılar oluyor umarım bu iyi bir sonuca işarettir.

ewet canım umudunu hiçbir zaman kaybetme seni anlıyorum benim hamile olan arkadaşlarım hamilelikle ilgili konuştukları zaman benimde içim çok acıyoo ama bende umutluyum benim ve benim gibi bebeğini bekleyen herkesin inş.bir gün bebişlerimiz olacak bizlerde anne olacaz yüce rabbimin izniylee kızlar lütfen moralinizi hep yüksek tutun hep olumlu düşünün üzüntüye kapılıp sakın kendinizi bırakmayın çünkü anne olmak istiyorsak stres ve üzüntüden uzak durmalıyız.

sweetbaby canım stres yapmıyorum aslında fazla ama ben daha önce 2 düşük yasadım ve problemin ne oldugunu neden düştüklerini artık biliyorum ( kan pırtılaşması ) ve bu defa inşallah yaşayacağına daha çok inanıyorum ve kavuşmak istiyorum inşallah tez ve hayırlı zamanda gelirler bebişkolar (hepimiz için çabuk gelirler hayırlısıyla :Saruboceq: tabiki)

kıslarrrr selam uzun süredir yazamadım nasılsınız listede bi değişiklik var mı dedim ama yokmuş:1no2::1no2::1no2:hayırlısı bakalım...nasılsınızzzz???

kızlar dün gittim doktora bana serophene die bi ilaç verdi 5 gün sabah akşam içilio ayın 19unda tekar gidicem duruma bakıcaz...Allah çok dua ediyorum hepimize tombik bebişler nasip etsin inşallah..

marhaba arkadaşlar listeye benide ekleyin bende yumurta takibine başladım adetimin 12. günü 2 yumurtam oluştu 21 23 mm 12 günü çatlatma iğnesi vuruldum bi şey sorocam çatlatma iğnesinden sonra kaç saat sonra ilişkiye giriyosun ve kaç gün aralıkları benim adet tarihim 1 i hayırlısı bakalım

beni listeden silebilirsiniz kızlarsenağlama
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
hayır hayır ben hiç bi zaman anne olamıcam galiba:çok üzgünüm::1no2:benneyaptımki:çok üzgünüm:
21.gün progesteron testi yapılcaktı tahlil sonucunu biraz önce aldım 15 çıkmış ama beta hcg 2.1 prolaktin 48
yani göğüs ağrılarımın sebebi yine prolaktinim yükselmiş

oysa bu ay nekadar ümitlenmiştim ilk kez iğne tedavisi olmuştum ama yumurtlama olsun diye önce düşürdüğümz prolaktin yine fırlamış

allahım bu nekadar zor bi imtihan
bu ayın da ümitleri hayalleri uçup gittisenağlamasenağlamasenağlama

yıkıldım senağlama 18 ay boyunca her ay yıkıldığım gibi..

allahım sen büyüksün güç
versenağlama

canım lütfen üzülme seni çok amaa çookkk iyi anlıyorum aynı durumu 3 senedir bende yaşıyorum yazdıklarını okuyunca yemin ederim gözlerimden yaş boşaldı ama napalım sabretmemiz lazım biliyorum çok zor ama başka bir çare warmı ben 3 senedir hep ağlıyorum inanki sabahlara kadar uyuyamıyorum ama ne fayda! ALLAH 'ım sana bana ve bizim durumumuzda olan herkese sağlıklı hayırlı bir bebiş nasip etsin. ne olur ALLAH'ım bizlere sabır ver,bizlerede anne olmayı ve bebişlerimize kavuşmayı nasip et kendim ve bütün isteyenler adına sana yalvarıyorumm.canım sende ne olur üzülme bol bol dua et.a.e.o.

benıde silin listeden kızlar bende bugun b.hcg yaptırdım sonuc ne yazıkkı 5.63 cıktısenağlamasenağlamasenağlamasenağlamadogum gunumde guzel haber alırım dıyordum.yerle bır oldu umutlarımmm sağlık olsun napıyımmmsenağlamasenağlama

yumurta takibi yaptırıcam bende bugün adet oldum
takibe kaçıncı gün başlanıyor kaçıncı gün doktora gitmem lazım

kızlar dün kontrole gitttim shopen hapım bitti 3 tane yumurtam olmus biri 11mm biri 12 mm biri 18 mm ve bana pazartesi gel dedi neden ki anlamadım ogünde bakalım dedi catlatma iğnemi vurabilirlermiş doktorum yoktu baska doktor baktı adana tüp bebek merkezindeki doktorum seminere gitmiş pazartesi gelcekmiş acaba pazartesi doktor gelcek diyemi sarktılar ama yumurtlaam biterse napcam cok canım sıkılıyo bu benim düşün düğüm gibiyse yandım

pınarcım canım adetin 3. günü doktora gidiyosun doktor bakıyo sonra sana hap veriyo sende adetim 5 günü yutuyosun 5 gün günde 2 defa ve ilac bittiginin sabahına doktora gidiyosun yumurtalıkları na bakıyolar olmusmu diye

Reyyan ve incisu size sesleniyorum.Üzülmeyin ne olur yaaa.Böyle üzülüp,ağlayıp,stres yaparak ancak hamileliği geciktirirsiniz başkada bişey olmaz.Hadi toplayın kendinizi ve bol bol dua edelim.Hadi bakalım,yeni bir ay ve yeni umutlar.İnşaallah bu ay hepimiz hamiş oluruz.kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…