Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

kızlar dün kontrole gitttim shopen hapım bitti 3 tane yumurtam olmus biri 11mm biri 12 mm biri 18 mm ve bana pazartesi gel dedi neden ki anlamadım ogünde bakalım dedi catlatma iğnemi vurabilirlermiş doktorum yoktu baska doktor baktı adana tüp bebek merkezindeki doktorum seminere gitmiş pazartesi gelcekmiş acaba pazartesi doktor gelcek diyemi sarktılar ama yumurtlaam biterse napcam cok canım sıkılıyo bu benim düşün düğüm gibiyse yandım :KK43:

canım ben 18 mm ken iğne vuruldu bence sen bu araları p.tesi kadar mutka değerlendir 18 lik belki çatlar felan boşa geçmesin..

beni listeden silebilirsiniz kızlarsenağlama
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
hayır hayır ben hiç bi zaman anne olamıcam galiba:çok üzgünüm::1no2:benneyaptımki:çok üzgünüm:
21.gün progesteron testi yapılcaktı tahlil sonucunu biraz önce aldım 15 çıkmış ama beta hcg 2.1 prolaktin 48
yani göğüs ağrılarımın sebebi yine prolaktinim yükselmiş

oysa bu ay nekadar ümitlenmiştim ilk kez iğne tedavisi olmuştum ama yumurtlama olsun diye önce düşürdüğümz prolaktin yine fırlamış

allahım bu nekadar zor bi imtihan
bu ayın da ümitleri hayalleri uçup gittisenağlamasenağlamasenağlama

yıkıldım senağlama 18 ay boyunca her ay yıkıldığım gibi..

allahım sen büyüksün güç
versenağlama

canımmm sakın moralini bozma bu ay olmazsa bir sonraki ay asla pes etmek moral bozmak, biz üzülünce koçişlerde üzülüyor. hem stres bütün hormonları etkiliyor lütfen canımcım. çok ii biliyorum hayal kırıklığını hepsi geçicek biz de kuzucuklarımızı alıcaz kucağımıza :CüvCüv::Saruboceq::ecrin_bebek:

ŞUBAT AYI LİSTESİ

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Yüzdeyüzakrep........???????...................... .. .24............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...............................?????
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart......................23...................... ............2/ ilaçlı

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli

marhaba arkadaşlar listeye benide ekleyin bende yumurta takibine başladım adetimin 12. günü 2 yumurtam oluştu 21 23 mm 12 günü çatlatma iğnesi vuruldum bi şey sorocam çatlatma iğnesinden sonra kaç saat sonra ilişkiye giriyosun ve kaç gün aralıkları benim adet tarihim 1 i hayırlısı bakalım

canım aramıza hoşgeldin.yumoşların hayırlı olsun.valla ben henüz ilaç da iğne de kullanmadım oyüzden yanlış bilgilendirmek istemem.

beni listeden silebilirsiniz kızlarsenağlama
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
hayır hayır ben hiç bi zaman anne olamıcam galiba:çok üzgünüm::1no2:benneyaptımki:çok üzgünüm:
21.gün progesteron testi yapılcaktı tahlil sonucunu biraz önce aldım 15 çıkmış ama beta hcg 2.1 prolaktin 48
yani göğüs ağrılarımın sebebi yine prolaktinim yükselmiş

oysa bu ay nekadar ümitlenmiştim ilk kez iğne tedavisi olmuştum ama yumurtlama olsun diye önce düşürdüğümz prolaktin yine fırlamış

allahım bu nekadar zor bi imtihan
bu ayın da ümitleri hayalleri uçup gittisenağlamasenağlamasenağlama

yıkıldım senağlama 18 ay boyunca her ay yıkıldığım gibi..

allahım sen büyüksün güç
versenağlama

reyyancım üzülme canım ya.hemen hayalkırıklığına uğramak yok. böyle diyorum ama kolay değil çünkü hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz. ama şöyle düşün güzel güzel yumoşların oluşmuştu senin. prolaktin sorununu da halledince hamile kalma olasılığın çok artacak.üzülerek yumurtlama düzenimizi tehlikeye sokuyoruz. ben mesela bu ay yumurtam oluşmadı. adet olunca ilaca başlıcaz ve adet olayımda tedaviye başlıyayım diye gün sayıyorum.çok umutlu olmayaçalışıyorum,kötü düşünmekten sürekli alıkoyuyorum kendimi.saçlarımı boyadım, radikal bi kesim yaptırdım. gittim bikaç yeni kıyafet aldım ve yarın spora başlıyorum 3-4 kilo fazlam var.önemsemicem. bi de böyle deneyelim ama yolunda da bulunalım. tamam mı canım Allah hepimizi görüyo, bi gün bizim de dileğimiz gerçekleşecek.a.s.

benıde silin listeden kızlar bende bugun b.hcg yaptırdım sonuc ne yazıkkı 5.63 cıktısenağlamasenağlamasenağlamasenağlamadogum gunumde guzel haber alırım dıyordum.yerle bır oldu umutlarımmm sağlık olsun napıyımmmsenağlamasenağlama

incisu canım adet tarihin geçmişmiydi.yoksa önce mi yaptırdın. doktorun mu yok dedi.üzülmek yok canım . ya seni umutlandırmak istemem yanlış biliyo olabilirim ama değer 5i geçince hamile olunmuo mu.eğer adet tarihinden önce yaptırdıysan testi bi daha tekrarlasana. ama adet gecikmene rağman bu değer çıktıysa hamile değilsin demek.

kızlar dün kontrole gitttim shopen hapım bitti 3 tane yumurtam olmus biri 11mm biri 12 mm biri 18 mm ve bana pazartesi gel dedi neden ki anlamadım ogünde bakalım dedi catlatma iğnemi vurabilirlermiş doktorum yoktu baska doktor baktı adana tüp bebek merkezindeki doktorum seminere gitmiş pazartesi gelcekmiş acaba pazartesi doktor gelcek diyemi sarktılar ama yumurtlaam biterse napcam cok canım sıkılıyo bu benim düşün düğüm gibiyse yandım :KK43:

belki 12-11 mm olan yumoşlarının da biraz daha büyümesi için öyle gel demiştir. bu arada 18 mm de biraz büyümüş olur diye düşünmüştür belki.hmen kötü düşünme canım.

benim yeni adet tarihi 15 mart klomenli yazarsınız az önce regl oldum buay klomene başlıyorum

ŞUBAT AYI LİSTESİ

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Yüzdeyüzakrep........???????...................... .. .24............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........?????
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart......................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart.....................23 ....................................1/ klomenli

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli

incisu canım adet tarihin geçmişmiydi.yoksa önce mi yaptırdın. doktorun mu yok dedi.üzülmek yok canım . ya seni umutlandırmak istemem yanlış biliyo olabilirim ama değer 5i geçince hamile olunmuo mu.eğer adet tarihinden önce yaptırdıysan testi bi daha tekrarlasana. ama adet gecikmene rağman bu değer çıktıysa hamile değilsin demek.

adet tarıhım 22 subat ama doktorum 14subatta kandan baktırmamı soyledıı.
evet sonuc 5 in üzeri ama gebe degılım sanırım.doktorumla gorustum kötü bi sonuc degıl.
adet tarıhının gecmesını bekleyelım umarım gebesındır dedıı

kızlar ya benim adet tarihim24 şuabat ama 2-3 gündür kasıklarım be belimde çok ağrı war ve iççamaşırma pembemsi bir kan lekesi değmiş.ve kan pıhtılaşması var idrarımda ne olur cevap yazın kızlarrrrr lütfen.

kızlar ya benim adet tarihim24 şuabat ama 2-3 gündür kasıklarım be belimde çok ağrı war ve iççamaşırma pembemsi bir kan lekesi değmiş.ve kan pıhtılaşması var idrarımda bu kötü bi durummu acaba?ne olur cevap yazın kızlarrrrr lütfen. senağlamasenağlamasenağlama

kızlar ya benim adet tarihim24 şuabat ama 2-3 gündür kasıklarım be belimde çok ağrı war ve iççamaşırma pembemsi bir kan lekesi değmiş.ve kan pıhtılaşması var idrarımda bu kötü bi durummu acaba?ne olur cevap yazın kızlarrrrr lütfen. senağlamasenağlamasenağlama
canım benimde biliyorsun 24 şubat adet tarihim, benimde 2 gün önceye kadar (hafif vardı) acayip kasıklarımda ağrı oldu, bugün o kasık ağrısı tamamen geçti, 2 gün önce drumu arayıp kasık ağramı anlattım oda çok normal yumurta çatlamak üzeredir hatta belki çatlamıştır çalışmalara devam dedi. bende bugün ağrım geçince acaba hamile kalamadımmı diye düşünüyorum :KK43:(( bende de bel ağrısı acayip var ama hiç kan olayı olmadı.. dr unu aradınmı canım, hemen telaş yapma, inşallah ters bir durum yoktur canım :teselli:

ŞUBAT AYI LİSTESİ

MART AYI LİSTESİ
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........?????
Sweetbaby17 ......... 15 Mart.....................23 ....................................1/ klomenli

BEKLEMEDE OLANLAR

arkadaşlar ben de yumurta takibi yaptırıyorum bu 2.denemem 1.olmadı bu sefer inşallah olur geçen ay 18 ocakta regl oldum bu ay daha belirti yok 3-4 adet büyümüş yumurtam vardı DR da ümitliydi çook istiyorum:Saruboceq:

cumartesi günü doktor 2 yumurtan var hamile kalma ihtimalin yüksek dedi 18 mm yumurtalarım.ve cumartesi günü çatlama iğnesi oldum.3 martta belli olacak hamile olup olmadıgım.tecrübeli olanlar yazsın lütfen hamile kalma ihtimali varmı gerçekten.allah herkesin gönlüne göre versin.inşallah allah isteyen herkese bebeğini kucağına almak nasip etsin.

adet tarıhım 22 subat ama doktorum 14subatta kandan baktırmamı soyledıı.
evet sonuc 5 in üzeri ama gebe degılım sanırım.doktorumla gorustum kötü bi sonuc degıl.
adet tarıhının gecmesını bekleyelım umarım gebesındır dedıı

canım daha 22 şubatta adet olman gerekiyomuş bence bidaha dene kan testini. olabilir niye olmasın.ben merak ederdim

X