Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

doktordaydım yeni geldim biri 19 buçuk biri 20mm iki yumoş var sağ tarafta çatlatma iğnemi oldum geldim artık gerisi allaha kalmış kızlar

blue eye canım benim sakın üzülme tatlım allah her zaman hayırlısını versin ben bugün ne düşündüm biliyomusun hani bi laf varya sizin hayır bildiklerinizde şer şer bildiklerinizde hayır vardır diye onu düşündüm bizim için ne zaman hayırlıysa o zaman olsun tatlım belki hemen istediğimiz an olsa hayırsız olacak hasta olacak sakat olacak deli olacak belli mi olur o yüzden allah vermiyosa bi bildiği vardır elbet tamam şimdi çok üzülüyoruz ama bu yönden de bakmak lazım güzelim olsun bu ay biraz kafanı dinle sonuçta önümüzde nice aylar var allah ömür verdikçe nasibimizde varsa mutlaka bigün bizde görecez o günleri güzelim sakın umutsuzluğa kapılma allaha bol bol dua et güzzelim emin ol şuan olmuyosa bi hayır vardır canım ben kendi adıma da aynı şekilde düşünüyorum
rabbim herzaman hayırlısını versin

ne güzel canım iki tane nur topu gibi gelişmiş iki yumurtan olmuş.bugün adetinin kaçıncı günündeydin. inşallah onlar iki tane güzel bebişe dönüşür.tabiki umutsuzluğa kapılmıcaz. ben hep kendime umut vermeye çalışıyorum. önümüzdeki ay ilaç kullanıcam ya şimdiden hazırlıyorum kendimi.olucak ilaç kullanınca yumoşlarım büyüycek ve hamile kalıcam diyorum.napalım strese girdik girdik faydasını göremedik bari iyi düşünelim belki iyi olur.:Saruboceq:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5

ŞUBAT AYI LİSTESİ

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Yüzdeyüzakrep........???????...................... .. .24............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart......................23...................... ............2/ ilaçlı

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1

bu arada nazey seninle ilaca başlama vakitlerimiz aynı gibi olcak gelişmelerimiz paylaşırız tamam mı canım. sen de 22sinde adet olunca başlıcaksın dimi ilaca. hadi hayırlısı canım .

Kızlar size tavsiyem çatlatma ignesinde n 2 gün her gece ilşki yapın igne günü ve sonraki 3 günde hatta5 günde ilşki yapın.spermlerin yolu uzun oldugu için yumurta çatladıgı vakit orda spermin olması gerekiyor.prof söylemişti.

bize destek olduğun için teşekkürler.sen şimdi hamilesin sanırım. ne güzel Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.senin durumun neydi canım . senin de mi yumurtan gelişmiyodu biçoğumuzda olduğu gibi.nkadar süre ilaç kullandın.klomenmiydi seninde. kaçıncı ayında hamile kaldın. böyle ilaç kullanıp hamile olanları görmek bizlere umut veriyoa.s.

sweetbaby canım benim 13. günümdü bugün seninde büyüycek önümüzdeki ay inşallah canım benimde klomensiz büyümüyoduu

deniz 588 aramıza hoşgeldin canım,bebek kararından sonra bir yıl deneyin demedi mi doktor beni bekletmişti,ne güzel seni hemen tedaviye almış yada alacağını söylemiş...

ben doktoruma kararım kesn sizin kontrolünüz altında olsun istiyorum diince yumurta takibinde 8 gün gittiğimde her şey iyi dedi 15. gün gittim yumurtamın büyümesini beğemediği için desteklememiz gerecek yoksa olma ihtimali düşük dedi..bakalım ilaç ne verecek??Allah hepimize tombik tombik bebişler versinde çabalarımız boşa gitmesn inş..

ben doktoruma kararım kesn sizin kontrolünüz altında olsun istiyorum diince yumurta takibinde 8 gün gittiğimde her şey iyi dedi 15. gün gittim yumurtamın büyümesini beğemediği için desteklememiz gerecek yoksa olma ihtimali düşük dedi..bakalım ilaç ne verecek??Allah hepimize tombik tombik bebişler versinde çabalarımız boşa gitmesn inş..

benxce de doktorunun tavrı güzel. benim önceki salak doktorum 1 yıl geçsin dedi boşa vaktimi harcadı,için rahatlasın deyip bi yumurta takibi yaptırabilirdi. boşa okadar ay bekledim. ben daha yeni önümüzdeki ay ilaç tedavisine başlıcam.

canım aramıza hoşgeldin. erkenden doktora gitmen nekadar iyi olmuş bak. yaşadığın o ufak sorun ilaçklarla çözümlen,ir sanırım ve vakit kaybetmemiş olucaksın bak. eşinde gitti değil mi doktora. belki onda da problem olabilir. inşallah tedavin başarılı gider ve bebişine kavuşursun.

hoşbuldummm..eşim benimle birlikte gelmedi doktorumda bana eşimle ilgili senin yumurtanı tam istediğimiz seviyeye getirp bide öle deneyelim eğer yine olmazsa o zaman eşinle beraber gelmenizi isticem dedi..ay inş. hayırlısıyla en kısa zamanda hepimiz bebişlerimize kavuşuruz..

yaptırdım canım bugün iğnemi yarın öbürgünde çatlar yumoş herhalde çalışma zamanı şimdi ben aslında sevindim ama öle çok da değil canım yumoş olsa bile döllenmesi önemli yani döllenme olursa sevinirim

kızlar bide bn bişi danışmak istiyorum doktorlar hep adetin 2. ya da 3. gün gelin diyolar ya bn 5. gün gidicem doktor sorun olmaz dedi aranızda 5.gün giden var mı? 2 . günün özelliği ne niçin adetliyken gitmemiz gerekiyo ??*

selam arkadaşlar bende 9 aydır meleğimin gelmesini bekliyorum...

tedavide 4. ayım.. pkoluyum ve yumurtalarım tembel çalışıyor, menogon iğnesiyle tedavi oluyorum güzel yumurtalarım oluşuyor fakat gebelik elde edemiyoruz, eşimde de bir problem yok, geçen ay rahim filmi çektirdim sol tüpüm tıkalıymış çekim sırasında açıldı..
cumartesi gecesi regl oldum ve bugün ilk iğnemi vuruldum yarın sabah doktora gideceğim... bu ay da olmazsa aşılamaya geçeceğiz...

allah hepimizin yardımcısı olsunnnnnnnnnnn, kucaklarımız meleklerimizle dolsunnn inşallah..:CüvCüv:

(bu arada 56 gündür regl olamıyordum farlutalla regl oldum)

Son düzenleme:
yaptırdım canım bugün iğnemi yarın öbürgünde çatlar yumoş herhalde çalışma zamanı şimdi ben aslında sevindim ama öle çok da değil canım yumoş olsa bile döllenmesi önemli yani döllenme olursa sevinirim

13. günden sonra bidah gidiyomusun doktora yoksa adet olmazsan mı gel diyor. yani yumurtanın döllenip döllenmediğine de mi bakıcak doktor. ya bence olumlu düşünmelisin. böyle güzel gelişmiş yumurtaların oldukça en geç bikaç aya kesin hamile kalırsın bence. eşinin sorunu yoktu değil mi

kızlar bide bn bişi danışmak istiyorum doktorlar hep adetin 2. ya da 3. gün gelin diyolar ya bn 5. gün gidicem doktor sorun olmaz dedi aranızda 5.gün giden var mı? 2 . günün özelliği ne niçin adetliyken gitmemiz gerekiyo ??*

canım benim bi fikrim yok. bence en iyisi doktoruna bu sorunu sormalısın. o iyisini bilir.

sweetbaby canım eşime henüz bakılmadı 3 ay böyle deniycez sonra eşime bakılacak cnm hayırlısı artık bu ay daha gitmiycem adet günüme kadar cnm

selam arkadaşlar bende 9 aydır meleğimin gelmesini bekliyorum...

tedavide 4. ayım.. pkoluyum ve yumurtalarım tembel çalışıyor, menogon iğnesiyle tedavi oluyorum güzel yumurtalarım oluşuyor fakat gebelik elde edemiyoruz, eşimde de bir problem yok, geçen ay rahim filmi çektirdim sol tüpüm tıkalıymış çekim sırasında açıldı..
cumartesi gecesi regl oldum ve bugün ilk iğnemi vuruldum yarın sabah doktora gideceğim... bu ay da olmazsa aşılamaya geçeceğiz...

allah hepimizin yardımcısı olsunnnnnnnnnnn, kucaklarımız meleklerimizle dolsunnn inşallah..:CüvCüv:

(bu arada 56 gündür regl olamıyordum farlutalla regl oldum)

hoş geldin canım sen de . olman gereken adet tarihini verirsen listemize ekleriz seni de.inşallah tedavind esonuç alırsın.bak sorunlarını yavaş yavaş aşmaya başlamışsın. yumurtaların büyümüş,tüpün de açılmış. eminim birkaç ay içinde hamile kalırsın. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

selam kizlar.benim de bebisim olmuyor yaklasik bi 6 aydir.kizlar bu hormon testleri sadece adet gununde mi yapiliyo?lutfen bilen biri varsa cevaplasin.cok onemli.cunku adetlerim de duzensiz ve ben eger adet disi zamanlarda da gidilebilyosa en kisa zamanda gitmeyi dusunuyorum.cevaplarinizi bekliyorum kizlar.simdiden sagolunn...

bide doktor bana folik asitte verdi madem bebek düşünüyosun iç dedi ama düzenli içmene gerek yok aklına geldikçe iç dedi..aklıma geldide paylaşmak istedim..

slm banu. güzelim hormon testi ancak adetliyken yapılıyor yani ovulasyon(yumurtlama)öncesi.adet in 3. günü falan dı sanırım bende yaptırmıştım adetliyken gideceksin yani yada 5 .günüydü net hatırlamıyorum onu doktoruna danış. ama adetliyken bakıldığı kesin. umarım herşey normal çıkar benimde adet düzensizliğim vardı hormaonlarım normal çıktı çokta sorun yapma inş.. hayırlısı olur .

X