Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

herkese merhabalar bende bu ay yumurta takibi yaptıracagm doktorum adetimin 10. günü gelmen gerekiyor dedi galiba bu ay ilaç falan vermeden takip edecek bakalım hayırlısı ben 2 düşük yaptım ve 2. düşüğün üzerimden8 ay geçti 9. ayın içindeyim inşallah bu ay netice alırım bu arada bende kan pırtılaşması var yani işim çok da kolay degil anlıyacagınız allah hepimizin yardımcısı olsun

Aramıza hoşgeldin canım.Yaşadıkların için çok geçmiş olsun.İşim zor diye düşünme hiç.Allah istedikten sonra zor diye bişey yok bence.Sen inancını yitirme hiç.Güzel haberlerini bekliyoruz canım :1hug:

sweetbaby canım kusura bakmazsan eğer senden bir şey rica edeceğim.Listede adım klomenli yazıyorya ben daha bu ayki adetimde başlayacağım klomene.Yani takip 1,klomensiz.Bu ay hamilelik olmazsa klomenli olcak.Şimdiden teşekkür ederim. a.s.

fundacım klomenle yaptıracaksan önce adetin 2. veye 3. günü gitmen gerekiyorki doktor önce bakıcak bi problem kist falan varmı diye yoksa sana klomen verecek 3 4 veya 5. gün klomene başlatacak 5 gün kullanıyosun ilaç bittikten sonrada bikaç gün içinde muhtemelen 11. gün takibe çağıracak tatlım umarım açıklayıcı olmuşumdur

kızlar az sonra gidiyorum doktora gitmeden haber vereyim dedim inşallah yumoşlarımın büyüdüğü haberiyle gelirim

kızlar mrb..öncelikle herkese Allah tan hayırlı bebişler diliyorum...şimdi kendimi tanıtıym..1 yıllık evliyim 23 yaşımdayım biz 3 ay önce bebk kararı verdik 2 ay kendi denememizin sonucuna gecen ay doktor gittim; hormon testi,kan testi falan yaptık çok şükür bişi çıkmadı ama yumurta gelişimimi beğenmedi doktorum bu ay seni tanımak istiyorum bu ayda ilaçsız dene %10 şansın var dedi ama malesef bugün kırmızıları gördüm..onun için ilaca başlicaz bu ay bnide listenize kabul edereniz sewinirim gelecek adet tarihim 14 mart..ilacımı öğrendikten sonra onuda yazarım..

blue eye canım inşallah kist yapmamıştır canım yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah

ceylancım canım iyi dileklerin için teşekkür ederim ama korktuğum başıma geldi 2 mm lik kist oluşmuş dedi üzüldümmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir ama çok önemli değil dedi doktorum bu ay dinlenmedeyim klomen kullanmıyorum adet olunca 3. günü gel dedi,biraz yavaş ilerliyoruz umarım kafana takmıyorsun dedi,ne yalan söyleyeyim takıyorum artık dedim 2,5 yıl oldu evleneli,evlendiğim ilk ay bir düşüğüm oldu,sonrasında hep uğraştım dedim...o zaman hızlandıralım biraz dedi bir ay daha klomen kullanıp iğnelere geçicez dedi ne iğnesi sormadım araştırırım diye bir umut doğdu içime yine hayırlısı artık...
sweet im canım,benim adet tarihim belli olmaz ama sen 7 mart cumartesi yaz beni bu sefer bakalım hayırlısı bakarsın dinlenmede olursırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

deniz 588 aramıza hoşgeldin canım,bebek kararından sonra bir yıl deneyin demedi mi doktor beni bekletmişti,ne güzel seni hemen tedaviye almış yada alacağını söylemiş...

doktordaydım yeni geldim biri 19 buçuk biri 20mm iki yumoş var sağ tarafta çatlatma iğnemi oldum geldim artık gerisi allaha kalmış kızlar

blue eye canım benim sakın üzülme tatlım allah her zaman hayırlısını versin ben bugün ne düşündüm biliyomusun hani bi laf varya sizin hayır bildiklerinizde şer şer bildiklerinizde hayır vardır diye onu düşündüm bizim için ne zaman hayırlıysa o zaman olsun tatlım belki hemen istediğimiz an olsa hayırsız olacak hasta olacak sakat olacak deli olacak belli mi olur o yüzden allah vermiyosa bi bildiği vardır elbet tamam şimdi çok üzülüyoruz ama bu yönden de bakmak lazım güzelim olsun bu ay biraz kafanı dinle sonuçta önümüzde nice aylar var allah ömür verdikçe nasibimizde varsa mutlaka bigün bizde görecez o günleri güzelim sakın umutsuzluğa kapılma allaha bol bol dua et güzzelim emin ol şuan olmuyosa bi hayır vardır canım ben kendi adıma da aynı şekilde düşünüyorum
rabbim herzaman hayırlısını versin

canım bu ay ikinci ayım ilk ay yumoş oldu ama bebiş gelmedi maalesef yumurtalar büyüyo büyüyo bi şekilde ama önemli olan döllenmesi o noktada da iş artık allaha kalmış biz elimizden geleni yapıyoruz sadece allah yardımcımız olsun inşallah önümüzdeki ay seninkilerde büyüyecek canım allahın izniyle

canım teşekkür ederim güzel dileklerin için.inşallah bu ay bebişin olur da yumurtanın olması bi işe yarar dimihihoyyyt. bu arada benim bu ay yumoşum oluşmamış ya ilk tkipte bu çıktı ortaya.şimdi çabucak adet olayım diye dua ediyorum .adet olayım da hemen takibime ve ilaç kullanımına başlıyımki hamile olma şansım olsun diye. şubat 21 çabuk gelsin adet olayım ilaç kullanıp bi sürü yumurtam olsun sonra mart 19 gibi de inşallah adet olmam ve bebişim gelir.umarım hepimiziin.:CüvCüv:

sweetim canım yarın doktora gitcem benim adet tarihim ilaç kullanıp kullanmamasına göre değişiyor bakalım ben takip ediyorum sayfayı kesinleşsin yazacam ok??bakalım yarın ne diyecek fenalaşıp hastaneye gittim demiştim ya adetimin ilk günü doktor kistten şüphelendi yarın bakcak umarım klomen kist yapmamıştır...

tamam canım.sen istediğin zaman yaz. bu arada hastalanmana çok üzüldüm.inşallah kist falan yoktur klomen kist falan yapıyomu.eee doktor takipte onu göremiyomu.inşallah randevun güzel geçer, bi sorun yoktur.kaydirigubbakcemile5

Kızlar size tavsiyem çatlatma ignesinde n 2 gün her gece ilşki yapın igne günü ve sonraki 3 günde hatta5 günde ilşki yapın.spermlerin yolu uzun oldugu için yumurta çatladıgı vakit orda spermin olması gerekiyor.prof söylemişti.

herkese merhabakar bende bu ay yumurta takibi yaptıracagm doktorum adetimin 10. günü gelmen gerekiyor dedi galiba bu ay ilaç falan vermeden takip edecek bakalım hayırlısı ben 2 düşük yaptım ve 2. düşüğün üzerimden8 ay geçti 9. ayın içindeyim inşallah bu ay netice alırım bu arada bende kan pırtılaşması var yani işim çok da kolay degil anlıyacagınız allah hepimizin yardımcısı olsun

canım sen de hoşgeldin aramıza listedeki bilgilerini yazarsan seni listemize yazarız. bakarsın listemizin ilk hamişi sen olursun.sen 2 kez hamile kalabilmişsin bence yine kalbilirsin benimde 1 düşüğüm oldu ve onun üstünden 7 ay geçti ve bu ay takip yaptırdım ve yumurtamın gelişmediği ortaya çıktı.bukadar uzun beklemenin normal olmadığını söylüyor doktorum.sen de yaptır ve bian önce tedvine başlarsın.Buarada yumutlama takibimne hangi gün başlanıyo diye sormuşsun. benim doktorum adetin 3.günü çağırmıştı. sonra 11. günü gittim. ve 3.gününe 3-4 folikül yani yumurta adayı görmüştü ama 11. gün gelişşmediğini gördü. bidaahki ay ilaç tedavisine başlıcaz yine adetin 3. günü gel dedi.

yumrta takibi yapılması için adetin 10.günümü gitmek gerekiyor kıslar.bende yaptırıcamda ona göre gideyim bari

benim doktorum 3. günü çağırmıştı. adet olunca yine öyle gel dedi.gidip gelmek zahmetli olabilir eğer uzaksa. ama 3. günü yumutlama başlangıcı varmı diye bakıyo sonra 11.gün çağırdı. ama yumurtam gelişmediği için devam edemedik. şubatın sonunda adet olunca yine 3.gün gidicem. doktorun seni yönlendirir canım.

ŞUBAT AYI LİSTESİ

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Blue Eye.................??????? ................... 26 ........................ 4
Yüzdeyüzakrep........???????...................... .. .24............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ

COLOR="DeepSkyBlue"]Deniz588.................14 Mart......................23..................................2/ ilaçlı[/COLOR][
BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1

ŞUBAT AYI LİSTESİ

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Blue Eye.................??????? ................... 26 ........................ 4
Yüzdeyüzakrep........???????...................... .. .24............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ

Deniz588.................14 Mart......................23...................... ............2/ ilaçlı
BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1

fokur fokur benim doktorumda aynı şeyi söyledi canım geçen ay da bu ayda bende bitek ben öyle çalışıyorum sandım kimseye doktoru öle 5 gün üstüste falan dememiş bi benimki bana diyo herhalde gına geliyo ama resmen kkızlar çalışmaktan ya:))))

kızlar mrb..öncelikle herkese Allah tan hayırlı bebişler diliyorum...şimdi kendimi tanıtıym..1 yıllık evliyim 23 yaşımdayım biz 3 ay önce bebk kararı verdik 2 ay kendi denememizin sonucuna gecen ay doktor gittim; hormon testi,kan testi falan yaptık çok şükür bişi çıkmadı ama yumurta gelişimimi beğenmedi doktorum bu ay seni tanımak istiyorum bu ayda ilaçsız dene %10 şansın var dedi ama malesef bugün kırmızıları gördüm..onun için ilaca başlicaz bu ay bnide listenize kabul edereniz sewinirim gelecek adet tarihim 14 mart..ilacımı öğrendikten sonra onuda yazarım..

canım aramıza hoşgeldin. erkenden doktora gitmen nekadar iyi olmuş bak. yaşadığın o ufak sorun ilaçklarla çözümlen,ir sanırım ve vakit kaybetmemiş olucaksın bak. eşinde gitti değil mi doktora. belki onda da problem olabilir. inşallah tedavin başarılı gider ve bebişine kavuşursun.

ceylancım canım iyi dileklerin için teşekkür ederim ama korktuğum başıma geldi 2 mm lik kist oluşmuş dedi üzüldümmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir ama çok önemli değil dedi doktorum bu ay dinlenmedeyim klomen kullanmıyorum adet olunca 3. günü gel dedi,biraz yavaş ilerliyoruz umarım kafana takmıyorsun dedi,ne yalan söyleyeyim takıyorum artık dedim 2,5 yıl oldu evleneli,evlendiğim ilk ay bir düşüğüm oldu,sonrasında hep uğraştım dedim...o zaman hızlandıralım biraz dedi bir ay daha klomen kullanıp iğnelere geçicez dedi ne iğnesi sormadım araştırırım diye bir umut doğdu içime yine hayırlısı artık...
sweet im canım,benim adet tarihim belli olmaz ama sen 7 mart cumartesi yaz beni bu sefer bakalım hayırlısı bakarsın dinlenmede olursırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

üzülme canım doktor önemli değil demiş bak. kendinden daha kötü durumda olanları düşünerek kendini rahatlatmaya çalış. bizim bi tanıdık var tam evlenmek üzreyken çikolata kisti olduğu farkedilmiş ve neredeyse patlamak üzereymiş ve daha bekar düşün. evlenmiş ama ameliyat olucakmış.strese girmemeliyiz.sreste sonuçta yumurta gelişimimizi etkiliyo. oyüzden bu tedavinin yararını görücem mutlaka daha ne zorluklar çekenler var onlar bile hamile kalabiliyo diyorum. sen de öyle de. aşıcaz bu zorlukları. en azından sorunlarımızı öğrenp önlem almaya başlıyoruz.

X