Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

hamilelik düşünen her bireyin kullanması gereken en önemli ihtiyaç folik asit çokta aksatma derim deniz. inş.. hayırlı haberlerinizi duyarız .. tabi benimde:)

selam kizlar.benim de bebisim olmuyor yaklasik bi 6 aydir.kizlar bu hormon testleri sadece adet gununde mi yapiliyo?lutfen bilen biri varsa cevaplasin.cok onemli.cunku adetlerim de duzensiz ve ben eger adet disi zamanlarda da gidilebilyosa en kisa zamanda gitmeyi dusunuyorum.cevaplarinizi bekliyorum kizlar.simdiden sagiolunn...

Banu hormon testini adetin 3.günü yaptırman gerekiyor canım.Benimde uzun zamandır hormon bozukluğu sorunum var ve hep adetin 3.günü kan veriyorum.

bu arada nazey seninle ilaca başlama vakitlerimiz aynı gibi olcak gelişmelerimiz paylaşırız tamam mı canım. sen de 22sinde adet olunca başlıcaksın dimi ilaca. hadi hayırlısı canım .

Evet sweet bende ilk defa bu ay adet olduğumda başlıcam klomene.İlacı aldım adet olmayı bekliyorum artık.Ama benim adet tarihim düzensizlikten dolayı farklı olabilir.Haber veririm sana.Doktorum bana adetin 4.günü başlamamı söyledi.Sana ne zaman başlamanı söyledi?Prospektüste 5.günü başlanması gerektiğini okudum da acaba fark edermi o kafama takıldı şimdi de.

bide doktor bana folik asitte verdi madem bebek düşünüyosun iç dedi ama düzenli içmene gerek yok aklına geldikçe iç dedi..aklıma geldide paylaşmak istedim..[/QU

Doktor banada verdi folik asit.Ama ben sabah,öğle,akşam günde 3 defa alıyorum.Hamileymişim gibi düzenli kullanıyorum.

nazey canım ben geçen ay 4. gün başladım bu ay 5. gün başlattı bana adet süresi 30 31 veya daha uzun sürede olanlara 5.gün başlamak daha iyiymiş canımmm

banucum canım adetin 3. günü sabahtan baktırıyosun muhtemelen lh fsh prolaktin e2 tsh bunlar isteyecek cnm senden prolaktine aç karnına bakılması daha iyi eğer uzun zamandır adet olmuyosan doktora gidersen sana adet söktürücü verir ve adet olup testlerini yaptırırsın vakit de kaybetmemiş olursun cnm

bide doktor bana folik asitte verdi madem bebek düşünüyosun iç dedi ama düzenli içmene gerek yok aklına geldikçe iç dedi..aklıma geldide paylaşmak istedim..[/QU

Doktor banada verdi folik asit.Ama ben sabah,öğle,akşam günde 3 defa alıyorum.Hamileymişim gibi düzenli kullanıyorum.

canım 3 tane çook diil mi ? senin içtiğin ilacın ismi ne ???*

canım 3 tane çook diil mi ? senin içtiğin ilacın ismi ne ???*

Valla hamileyken nasıl kullanılır bilmiyorum ama bana dktr günde 3 defa almamı söyledi.Bende demir eksikliği var kan değerim normalin altında belkide o yüzden günde 3 defa dedi bilemiyorum.İlacın adı da FOLIC PLUS canım.Üzerinde pembe bebek resmi var.

bide doktor bana folik asitte verdi madem bebek düşünüyosun iç dedi ama düzenli içmene gerek yok aklına geldikçe iç dedi..aklıma geldide paylaşmak istedim..

deniz öncelikle aramıza hoş geldin canım.ewet dr. banada folik asit verdi ilacımın ismide folbiol ben düzenli olarak yaklaşık 1,5 ay kadar her gece yatmadan önce 1 tane içtim sende aksatma benim buda bir dr.arkadaşım vardı ve hamileydi o da benim ilacımın aynısından kullanıyordu bana da sakın aksatmadan kullan dedi folik asit hem bebeğin zeka gelişimi hemde bebek sahibi olmak isteyen anneler için çok önemliymiş.hemde ben hamile değilim ama dr'um benim şimdi kullanmamı istemişti çünkü depolanıyrmuş bu ilaç bildiklerim bunlar canım umarım faydam dokunmuştum ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.

selam kizlar.benim de bebisim olmuyor yaklasik bi 6 aydir.kizlar bu hormon testleri sadece adet gununde mi yapiliyo?lutfen bilen biri varsa cevaplasin.cok onemli.cunku adetlerim de duzensiz ve ben eger adet disi zamanlarda da gidilebilyosa en kisa zamanda gitmeyi dusunuyorum.cevaplarinizi bekliyorum kizlar.simdiden sagolunn...

canım sen de aramıza hoşgeldin.bazılarının günü yok ama btanesinin mutlaka adetinin 3. günü yapılması gerekiyo canım. ihmal etme bian önce git canım ama 6 ay çok uzun bi zaman değil hemen telaşa kapılma canım yine de için rahatlasın yaptır.

deniz öncelikle aramıza hoş geldin canım.ewet dr. banada folik asit verdi ilacımın ismide folbiol ben düzenli olarak yaklaşık 1,5 ay kadar her gece yatmadan önce 1 tane içtim sende aksatma benim buda bir dr.arkadaşım vardı ve hamileydi o da benim ilacımın aynısından kullanıyordu bana da sakın aksatmadan kullan dedi folik asit hem bebeğin zeka gelişimi hemde bebek sahibi olmak isteyen anneler için çok önemliymiş.hemde ben hamile değilim ama dr'um benim şimdi kullanmamı istemişti çünkü depolanıyrmuş bu ilaç bildiklerim bunlar canım umarım faydam dokunmuştum ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.

canım bende folbiol içiyorum..ama artık bende hergün içiim bari çünkü ben nerdeyse haftada 1 yada 2 içiodum.teşekkür ediorum kızlarr..

nazey canım ben geçen ay 4. gün başladım bu ay 5. gün başlattı bana adet süresi 30 31 veya daha uzun sürede olanlara 5.gün başlamak daha iyiymiş canımmm

Benimde adetlerim 30 ve 35 gün arasında değişerek gelir.Bilmiyorum ki bende 5.günümü başlasam acaba? CADIARZU

adetin 10. günü önümüzdeki pazartesi oluyor ben o zaman kadar da incir kürü içecegm eşimede keçiboynuzu kürü içirecem bakalım inşallah faydası olur aranızda kullananlar varmı bu kürleri merak ettim ben geçen ay düzenli olmasada kullandım bi faydası olmadı bakalım belki bu ay işe yarar tabi her şey Allahın izniyle gerçekleşir inşallah fazla bekletmez bizleri
canım merhabalar, ben de yumurta takibi yaptırıyorum pazar iğnemi yaptım, bu arada da ben incir kürü eşim içinde keçiboynuzu kürünü uyguluyorum umarım faydası olur, bakalım faydası olursa belli olur zaten :)

Benimde adetlerim 30 ve 35 gün arasında değişerek gelir.Bilmiyorum ki bende 5.günümü başlasam acaba? CADIARZU

nazey canım doktorun nasıl önerirse öyle yap bence canım

nazeycim 100 de 100 demek biraz zor ama çoğunlukla oluşturuyor canım yanlış bi oran vermek istemem ama 100 de 80 gibi bişy söyleyebilirim canım sana belki daha fazladır ama

senindemi yumurtlama problemin var canım

Evet sweet bende ilk defa bu ay adet olduğumda başlıcam klomene.İlacı aldım adet olmayı bekliyorum artık.Ama benim adet tarihim düzensizlikten dolayı farklı olabilir.Haber veririm sana.Doktorum bana adetin 4.günü başlamamı söyledi.Sana ne zaman başlamanı söyledi?Prospektüste 5.günü başlanması gerektiğini okudum da acaba fark edermi o kafama takıldı şimdi de.

canım bana başlamam gereken zamanı daha söylemedi. adetimin 3. günü randevum var bi bakıcak sanırım sonra dozunu falan ayarlıcak galiba.doktorum yönlendirir nezaman başlıcağım konusunda.yok canım kişiye göre dğişiyo galiba, arkadaşlar 3.,4., ya da 5. günü başlanıyo duruma göre demişlerdi.

benim doktorum 3. günü çağırmıştı. adet olunca yine öyle gel dedi.gidip gelmek zahmetli olabilir eğer uzaksa. ama 3. günü yumutlama başlangıcı varmı diye bakıyo sonra 11.gün çağırdı. ama yumurtam gelişmediği için devam edemedik. şubatın sonunda adet olunca yine 3.gün gidicem. doktorun seni yönlendirir canım.

canım sağol.yarın doktordan randevu alıp gideyim .3.günü yarın.
bakalım ne diyecek.inşallah iyi şeyler söler.

banada alttan bakıyo, ya zaten bildiğim kadarıyla bekarları karnından bakıyor drlar
ama devlet hastanesinde belki farklıdır.
alttan bakmak dana net bilgi veriyor onlara sanırım..

X