yumurta donasyonu-nakli

deryacam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
86
7
51
arkadaşlar, yumurta nakli konusunda nette araştırma yaptım.siteye yeni olduğum için daha önce bu konuda yorum varmı bilmiyorum. ülkemizde yumurta yada sperm nakli yasal olmadığı için genelde girit veya kıbrısa gidiyorlar bunun için. aranızda yaptıran varmı, neye maloluyor? kaç kere gidilmesi lazım? önce önmuayene için sonra yumurta nakli için mi gidilmesi lazım yoksa tek seferde bu iş halolurmu? tüm bunları öğrenmek istiyorum. aslında çokda korkuyorum. daha yaşım 35 ve erken menapoz teşhisi koydu gittiğim dr. fsh değerim 45 olduğu için. kafayı yedim 1 haftadır. vermiş olduğu ilaç da yan etkisiyle beni daha da bunalttı. estrofem denen ilacı adetimin 5. günü kullanmaya başlamıştım 10 gündür sürüyor adetim.çıldırdım yaaaa.. dr.un dediğine göre bu fsh değeriyle tüp bebek bile olmamış. tek iş yumurta nakliymiş. nolur bu konuda bilgilerinizi, tecrübelerinizi paylaşın benimle.

umut tükenirse, yaşam da tükenir!

canım acil şifalar diliyorum. benim bu konuda bilgim yok, ama arkadaşlar bu sitede hayit tohumundan bahsediyorlar. bu tohumu kullanıp fsh değeri düşen arkadaşlar varmış. birşey sormak istiyorum. tedavi görmeden önce adet düzenin nasıldı?

Deryacım bak yumurta transferi düşündüğün gibi zor değil. Benim teyzem yaptırdı Kıbrısta ve şimdi ikizleri var. Önce merkezle bağlantıya gçiyorsun. Bütün işlemler tam olunca yani senin özelliklerine en uygun yumurta bulununca Kıbrısa gidiyorsun ve iki gün sonra da işlem yapılınca dönüyorsun. Halil İbrahim Tekin. Bu doktora ulaş. Çok iyi. Boşu boşuna başka doktorlarla uğraşma. Fsh da çok kolay düşmüyor. Doktorlar para için sürekli oyalıyor insanı. Bu biraz pahalı. 5-6 milyar civarında ama en azından %90 hamile kalıyorsun. Benden sana tavsiye. Zaman kaybetme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…