YUMURTA ÇATLATMA İĞNESİ

canımın içi gebelik testinde bişi çıkmadı

senin durum nasıl ?
Sol kasığım da ara ara sanci gibi ağrı var ve sol tarafa doğru uzaninca ağrım artiyor 12.gun kan testi vermeyi düşünüyorum bu benim ikinci çatlatma ignem bir oncekinde11.ve 12. Gün evde yaptığım testler pozitifti silik bir şekilde 13.ve 14.gun yaptığım testler ise negatifti iğne etkisini 13.gun kaybetmişti

korkuyorum

valla kardeşim bende de çıkmadı ama ovilasyon testimde pik değeri çok yüksek bilemedim ne yapmam gerektiğini akıntımda var sarı ile pembe arası bişi anlam veremedi

Benimde 16 sında bence bekle test yaptın mı hiç peki test yapmadıysan eğer silik çıkarsa bi kaç hün sonra kan ver bence kanda herşey daha iyi çıkıyor

Benimde öyle bazen sağa bazen sola ağrı hiriyor dayanılmıycak gibi değil benimkisi ama ara ara ağrıyor bide ara da belim ağrıyor
2 gündür dün ve bugün öyle pskilojik olarak belki ona yoruyorumdur diye de düşünüyorum bence test yap ama iğne etkisi sürüyormuş 13 14 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…