Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benim bursada gittigim dr hayiti onaylafi ama sogan suyuna karsi cikti. Bu dr da fsh dusurdum dedim. Neyle dusurdun defu. Bitjilerle dedim. hangi bitki diye sormadı.

ben de fsh a bakıp menopoz diyen ve hormon hapınıb dayayan doktorları kabul etmiyorum, bünyem kaldırmıyor

ne oldu ki tatlım?
Izmir deki kaan beyin tedavi şeklini begendim. Ama kaan bey önümüzdeki ay benden yumurta alınacak. Bursa daki dr kist olmazsa ve fsh normal olursa direk yumurta alımına basliycak. hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. Bursa daki mi izmir deki mi? Zamanda önemli.

Y

canım hangisi içine sinerse? işin maddi boyutu da önemli, değerlendir, seni strese sokmayacak olanla devam et derim...

canım hangisi içine sinerse? işin maddi boyutu da önemli, değerlendir, seni strese sokmayacak olanla devam et derim...
Bilmiyorum ki. Bursa daki önümüzdeki ay yumurta topliycak. Ama izmir deki önümüzdeki ay değil ondan sonraki ay başlıyacak. Izmir deki begendim ama zaman önemli olduğu için kafam karıştı.

Bilmiyorum ki. Bursa daki önümüzdeki ay yumurta topliycak. Ama izmir deki önümüzdeki ay değil ondan sonraki ay başlıyacak. Izmir deki begendim ama zaman önemli olduğu için kafam karıştı.
bu süreci de hiç bilmiyorum ki canım ne yapmak gerek... hangisinin başarısı daha yüksek ona bak istersen

Sen balıkesirde yaşıyorsun dimü bursaya neden gittinki.walla bende bişey diyemiyorum.hiç bilmediğim bi durum.ne desek boş
Evet balikesirdeyim. Bursa yakın diye gittim ama geçen ay kist dolayısıyla tedaviye B aslayamadik. Kaan hocanın kisti olan hastalarda bile tedaviyi yaptığını duydum. Önümüzdeki ay kist edilmemiş olursa zaman kaybı olmasın diye dusundum. Kaan belgede gittim. Ama iki dr un tedavi şekli o kadar farklı ki. Ben istanbul ada gittim. Istanbul daki ile bursadakinin ilaçları aynı ama kaan bey iki dr unkine de yanlış diyor. Çok enterasan bi durum.

Evet
Evet oldukça enteresanmış.ne kadar zaman cocuk denemesi yapıyorsunuz.

Evet

Evet oldukça enteresanmış.ne kadar zaman cocuk denemesi yapıyorsunuz.
Canim biz tedavi aşamasına bi türlü gelemedik. Ben saha yeni evliyim. Istanbuldakine uzak dedik vazgeçtik. Bursa yakın dedik. Fsh yüksek diye 1 ay kaldı. Geçen ay kist var diye kaldı. Bu önümüzdeki ay yine kalmasın diye kaan beye de gittim. Önümüzdeki kaan bey yumurta toplamaya yine baslamuycak. Ilaç kullandıracak. Anladım ki çok dr a gitmekte iyi değil. Iki dr un dediğine çok zıt şeyler söyledi kaan bey. Kafam çok karıştı. Hangisine gitmeliyim bilmiyorum. Kaanbeyde çok başarılı. Sahin bey de. Ama birinin ak dediğine diğeri kara diyor. Hangisi doğru,?

Bencede bir dra güven ve onunla devam et artıklarını eksilerini koy bu sans işi.Sen kendine sor en iyi cevabı kendin kendine vereceksin

Bencede bir dra güven ve onunla devam et artıklarını eksilerini koy bu sans işi.Sen kendine sor en iyi cevabı kendin kendine vereceksin
Haklısın cnm ama sanirim bugün karar vermemek lazım. Çünkü bugün kafam çok karışık. Allah hayirli ve doğru olanı nasip eder insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…