Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

okudum canım yaaa, hep aynı şeyler..biliyoruz zaten bunları..sigara,alkol,kafeini de bıraktık, dengeli besleniyoruz, her şey tamam, eşleri ilişkiye ikna edemiyoruz bi tek :p
bakalım bu ay nasl olcak doktoru bıraktgmı dıcem baska care gözükmüo bana suan kafasndan atması lazm anca o fikri belki o zaman bişeyler düzelir bendekide şans adetten snra gün aşırı çalıştık tam yumoslar catladı adam iflas etti :KK70:

bakalım bu ay nasl olcak doktoru bıraktgmı dıcem baska care gözükmüo bana suan kafasndan atması lazm anca o fikri belki o zaman bişeyler düzelir bendekide şans adetten snra gün aşırı çalıştık tam yumoslar catladı adam iflas etti :KK70:
stres yaptılar da ondan, dur bakalım zaman ne gösterecek, belki tutmuştur, karamsar olma

Daha onceki yapilan testleri gosterdim. kistim oldugunu soyledim. dedi kiRezervin dusuk. Birdahaki adetinde gel yumurta sayimi yapalim. Yumurta sayisini artialim. Baska ilaclar vericem 1 ay tedavi surecek. Sonrasinda yumurta toplamaya gececegiz. Olmaz doyemem. Ama olur da diyemem. Elimizden geleni yapariz. Kullandigin haplarin hepsini birak. Sadece koenzime devam et. Bu ayin 30 una kadar adet olnazsan gel dedi. ek tahliller istedi. Onları da tamamlayacagim.

Daha onceki yapilan testleri gosterdim. kistim oldugunu soyledim. dedi kiRezervin dusuk. Birdahaki adetinde gel yumurta sayimi yapalim. Yumurta sayisini artialim. Baska ilaclar vericem 1 ay tedavi surecek. Sonrasinda yumurta toplamaya gececegiz. Olmaz doyemem. Ama olur da diyemem. Elimizden geleni yapariz. Kullandigin haplarin hepsini birak. Sadece koenzime devam et. Bu ayin 30 una kadar adet olnazsan gel dedi. ek tahliller istedi. Onları da tamamlayacagim.
tamam bak bunada şükür ya ımkansız deseydi

çok şükür canım, buna da şükür, umutsuz değil en azından, inşallah tedavi cevap verir..folik asiti de mi bırak dedi?

Canm hadş hayırlı uğurlu olsun güzel başlangıç olsun.Bende gitcem amh istemedmi nete göre rezerv düşük dedi bide muayenesi ne kadar

Evet. O ilaç rezervi yüksek kişilerde kullaniliyormus. Adet oldugun zaman ben sana rezervi dusuk kişilerde etkili başka bi ilaç on edeceğim dedi.

Canm hadş hayırlı uğurlu olsun güzel başlangıç olsun.Bende gitcem amh istemedmi nete göre rezerv düşük dedi bide muayenesi ne kadar
Ben muayene olmadım. Sadece görüşme oldu bizimkisi. Hormon tahlillerimi gosterdim. Rezerv düşük dedi. 40 yaş altı olman bi avantaj dedi. adetli olmadgiin için ultrasonda birsey gören en. Adetli iken gel yumurta sayimi yapalim ona gore tedavi uygulayalim dedi. Amh yaptirayim mi dedim. Birşey demedi üzerinde durmadı. Adetli iken mi isteyecek onu sa bilmiyorum. Yaptırdığım tahlilleri rubella vs onları gosterdim. Onlara başka tahliller istedi. Bu arada amh testi irenbede yapılıyormuş. Bilgin olsun tatlim.

X