Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

istanbul bana uzak. istanbula yakın olsaydım senin dr unu tercih ederdim.

senin hormon değerlerin ve rezervin iyi durumda olduğu çiçn iyi şeyler söylüyordur dr un. benim rezervim yok denecek kadar az olduğu için gittiğim dr lar iyi şeyler söylemiyorlar. 3 dr a gittim. içlerinden 1 tanesi biraz pozitifti. diğerleri negatifti. hatta 1 tanesi donanasyondan bahsetti. o an moralmen yıkıldım.

adetin düzenli mi paki canım? bir de ilaç verdi mi? ne verdi doktor?

yaa aslında bnm fsh degerım 9,75 sınırdayım yanı şansım var fakat olmayıncada olmaz prolaktin sınırda benm doktor genel olarak güleç yanı

adetin düzenli mi paki canım? bir de ilaç verdi mi? ne verdi doktor?
bnm adetlerım cok duzenlı yanı bak bu ay hormon ılacı kullandm yınede dengemı bozmadı maasallh aynı gun adet oldum gebelık belırtım cok oldu ama adet olagm tarıhte oldum bende sasırdım ılk adetım cok duzenlı nasıl hormonlarm yuksek herkesde farklı olabılıyomus

hayır benim anlamadığım yıllardır adetim saat gibi zamanında gelir, adetin 3.günü ultrasonda rahmime baktı her şey yolunda gayet iyi dedi, hatta ben de dedim ki acaba yumurtlama tarihlerimimi yakalayamıyorum neden olmuyor, o da olabilir, sıkıntı yapma hamile kalırsın denemeye devam deyip, 1 gün sonra hormon sonuçlarına bakarak sanki hiç çocuğum olmayacak gibi konuşması sinirimi bozdu...o halde dün rahmime bakarken niye söylemedin????

yaa aslında bnm fsh degerım 9,75 sınırdayım yanı şansım var fakat olmayıncada olmaz prolaktin sınırda benm doktor genel olarak güleç yanı
prolaktin kaç çıktı? bir de amh diye bir test varmış onu istemedi mesela benden

bak aynısı bendede oldu ılk ultrason testınde banada cok normal mıs gbı ıyı konustu hormon testıme bakıncada kötu konusmadı ama bı sıkıntı oldugunu anladm azbısey yukseklık var fsh de dedı ılac vercm dedı o kdr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…