Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bn sana bısey sooylıyımmmı cnm benım cok yakın kız arkadasm var onun fsh degerı 49 ve arı sütü polen karısımıyla hayıt tohumu ve cogrek hapı kapsulu ıle düşürdü
ben de polen arı sütü deneyeyim dedim ama şu an bile neredeyse sadece kürlerle beslenmekteyim o sebeple artık onu birdahaki aya bırakayım dedim, çok fazla yükleme yaptım kendime..senin kaç fsh?

Reactions: iiz
ben de polen arı sütü deneyeyim dedim ama şu an bile neredeyse sadece kürlerle beslenmekteyim o sebeple artık onu birdahaki aya bırakayım dedim, çok fazla yükleme yaptım kendime..senin kaç fsh?
bnm fsh 9,75 çok şükür sınırda bunada razıyım bence sen dıgerlerını bıosver en etkılısı arı sutu

seninki iyi maşallah, peki neler yapıyorsun? bebek istiyorsun sanırım değil mi?
aynenn cnm ınsallah 4 bucuk yıllık evlıyım cocuk dusunmedım ılk sonraları karar verdım yenı yenı basladım tedavıye 2 aydr gıdıorm bnmm ılk dunyam basıma yıkıldı ve allahtan etrafımda bu sorunlarla ugrasan o kadar cok tanıdgım varmıskı uzman yaptılar benı strestten uzak durmaya calıstm ve durdum kendıme hobı edındım evde sıgarayı bıraktım ve hayıt tohumu ve çögrek otu yagı kapsülü sabah ac karnına bırde aksam bunları yapıorm sımdlk baska bısey yaptgm yok

ben 11 yıllık evliyim ve hep erteledim durdum, iyi halt etmişim, benimde ilk kez başıma geliyor tüm bunlar, ama inşallah 2 aya kadar bebişimi kucaklayacağım inanıyorum ben

böyle ınanıyosan xcok ıyı ınanmak cok önemli kafana takma fsh nın dusmanı strest o tetıkleyıp yukseltıyo
inanıyorum ben, asla menopozu kabul etmiyorum, stres de yok, şu an yıllardır yapmam gereken şeyi yapıyorum, sağlığıma önem veriyorum, bu beni mutlu ediyor... alkol, sigara, kafein, kola sağlıksız beslenme ne ararsan vardı... artık hepsine bir son verdim ve farklı bir hayata adım attım, bu da beni mutlu ediyor canım... ben çok genç gösterirrim hergören 25 en fazla der, bu da benim yaşlanmakla ilgili algımı değiştirdi sanırım ve kendimi 20 lerimde hissediyordum hala, bu durum bana gerçekleri gösterdi ve yaşlılık diye bir şeyin her an çok yakınımızda olabileceğini gösterdi ve ben buna dur demek istiyorum, henüz değil, annem 65 yaşında kimgörse 45 der o sebeple ırsi bir şansım varken menopoz falan bu yaşta uğraşamam ben, diyerek yola çıktım

en iyisini yapmışssın strestten uzak durman cok önemlı klomen kullanıomsn

en iyisini yapmışssın strestten uzak durman cok önemlı klomen kullanıomsn
yok canım dr sonuçlara göre bir hormon hapı verdi, aldım da eczaneden ama başlamadım, çünkü bende adet düzensizliği yok, 1 doktorun tanısı ile hormon hapına başlamamaya karar verdim, çünkü çok ciddi yan etkileri olan ilaçlar bunlar, bu ayı ilaçsız geçireceğim, bağımlı kalmak istemiyorum hormon haplarına

cnm bak bende adwetımın ucuncu gunu yaptgm testte fsh yuksek prolaktın sınırda cıktı alttan muayene oldum sonra klomen verdı yumurtaları catlatmak ıcın bunlar bes gun boyunca kullandm ve doktra gttm yumurta takıbı yapıldı gun aşırı ılıskı verıo hanı gebelıgın olma şansı olan dönemlerde

ilaç olarak sadece folbiol folik asit kullanıyorum, bugün başladım

canım ben daha ilk gitmiştim doktora geçen ay, ve her şey yolundaydı, yumurtam vardı, tahliller tertemiz, kist, miyom yok, ne olduysa bu ay doktor değiştirdim hormon tahlili istedi ve sonuçlara göre erken menopoz dedi, değerler çok yüksek dedi, ilacı yazdı gönderdi. benim maceram yeni başladı yani :)

eee tabı her doktor farklı bnm de ıkıncı ayım basladı bugun tedavıde ılk aydan klomenle basladk bız yumurta takıbıyle

aynen
eee tabı her doktor farklı bnm de ıkıncı ayım basladı bugun tedavıde ılk aydan klomenle basladk bız yumurta takıbıyle
önümüzdeki ayı değerlendirip yeni bir doktora geçeceğim ve bu ay hem bebiş açısından hem de sağlıklı yaşam açısından önemli benim için bakalım sonuçlar ne olacak... tatlım ben işten çıkıp eve gidiyorum akşam ya da yarın devam ederiz, çok öptüm seni, dikkat et kendine lütfen,sigaradan da uzak dur

yok cnm evımde bıle yok sıgara suan gunlerdır ıcmıorm ıcmekde ıstemıorm bence baska doktora daha görun derım fsh degerı dıyelım önmzdekı ay düşssede ılk yaptrdgn zaman kı cıkan sonuc önemli olan vakıt kaybetme arastr derm baska doktr bende öptm senı görsrz cnm

İnş canım yaaa ben hem bitkiselhemde tıpı birarada yürütme taraftarıyım. çünkü 3yıldır ben bu derdin içindeyim. hiç programli bitkisel küre başlamamıştım kendime takvim hazırladım. düzenli yapabilmek adına. şimdi rahim filmi çektireceğim sen nerde oturuyorsun ben istanbuldayım

görüneceğim canım 2. fsh için zaman bekliyorum, hayır bu hormon sürekli değişiyormuş, nasıl hemen bana menopoz deyip ilaca başlayabiliyor! sıkıntı orada. halbuki aynı gün ultrasonla rahmime bakıp her şey yolunda hiç bir sorun yok bunlar senin yumurtaların falan diyordu... adet düzensizliği yok, yumurta gelişimi var, ne oldu da test sonucuna göre hemen menopoz dedi anlamadım.. bu arada etkiler mi bilmiyorum ama ben testten önce 4-5 fincan sade nescafe ve yaklaşık yarım paket sigara içmiştim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…