Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yyaa yemeklerden ıkı saat sonra dıyınce bende tok sandım ama yıne yemeklerden ıkı saat sonra ac karnına yazıo ıstersen bı bakıver sende
Ben de hayıt AC, aslanpençesi tok diye biliyorum, ammman boşver be gülüm, içelim gitsin

suan ıcın yok ıkı aydır klomen kullanıyorummm ama ılerıde ne olur bılmıorum ay sonu bellı olur kist varmı yokmu
Geçmiş olsun değerlerinizde lh fsh dan yüksek olunca dikkatimi çekti.ben derimki soğan kürü...:) kullanan arkadaşlarımda var kisti gerçekten yok ediyor.15 gün süresi fazla diğil.bende tekrar dan soğan kürüne başladım bugün. aralardada çörekotu tarçın ve keçiboynuzu balı karşımım var ondan alıyorum 1 tatlı kaşığı... günde 1 defada hayıt tohumu suyu içmeyi düşünüyorum yarından itibaren bakalım hayırlısı...:) aaaa bu arada bende akşamları sıcak torba uygulaması yapıyorum bel , bacak ve kasık bölgeme...çok iyi geldiğini söylediler...:) uygulamalara devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…