Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

samimi bulup bulmamk tabiki sizin tercihinz ben bu ürünlerin satışını yapmıyorum zatn çocuğmdaki bi kaç hastalk geçnce insanlarında faydalanmasını istyrm zatn kullancağnz ürünler için sizi başkasına yönlendircem gizemli olmak değl amacım herkes sağlığına kavuşsun firma reklamı yapmak istemiyorm sadece bu kadar
tamamm anladık iyi niyetlisin peki neden özelden msj amamızı istiosun ilk önce telden söyliyim dedinnn smdı özel msj atın dıyosunnn satış yapmıosun reklamda yok ee napıosun arkdasımm sölede bilelim

samimi bulup bulmamk tabiki sizin tercihinz ben bu ürünlerin satışını yapmıyorum zatn çocuğmdaki bi kaç hastalk geçnce insanlarında faydalanmasını istyrm zatn kullancağnz ürünler için sizi başkasına yönlendircem gizemli olmak değl amacım herkes sağlığına kavuşsun firma reklamı yapmak istemiyorm sadece bu kadar
Arkadaşım yazacaksan yaz ozelden mi genelden mi farketmez, ne yapalım yalvaralim mi niye uzattin mevzuyu bu kadar? Haa uyarayim, umut tacirligi yapacaksan biz o safhaları geçtik gülüm

arkadaşlar ben kendimi siZe anlatamadım galiba özelden ürün kullanımını düşünen ve kabul edenlere numara verccem ve iletişime geceksiniz satış yapmaya çalşan yok isterseniz üye ulup kendi ürünlerinizi kendiniz sipariş verceksiniz yani amacım bu ürün almak istdyenlere özelden numara vercem bn firma adı biliyorm kullncağnz ürünleri tam olarak bilmiyorum

arkadaşlar ben kendimi siZe anlatamadım galiba özelden ürün kullanımını düşünen ve kabul edenlere numara verccem ve iletişime geceksiniz satış yapmaya çalşan yok isterseniz üye ulup kendi ürünlerinizi kendiniz sipariş verceksiniz yani amacım bu ürün almak istdyenlere özelden numara vercem bn firma adı biliyorm kullncağnz ürünleri tam olarak bilmiyorum
Benim hiç ilgimi çekmiyor arkadaş, haydi sana hayırlı işler...

Kullaniliyor. Hatta aktarlarda hayit aslan pencesi hibiskus civanpercemi cobantasi karisimli sallama cay var. Onu tavsiye ederim. Ben aldim ama sogan kurunden dolayi ara verdim.

X